Jelita 

Dobroczynne produkty wspomagające pracę jelit – prezentujemy naturalne, zdrowe i bezpieczne koncentraty probiotyczne wraz z prebiotykami, suplementy diety, zioła, błonniki oraz soki witalne, z którymi można uzyskać szybką ulgę w dolegliwościach i zapobiegać im w przyszłości! W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy szeroką gamę naturalnych ...

Dobroczynne produkty wspomagające pracę jelit – prezentujemy naturalne, zdrowe i bezpieczne koncentraty probiotyczne wraz z prebiotykami, suplementy diety, zioła, błonniki oraz soki witalne, z którymi można uzyskać szybką ulgę w dolegliwościach i zapobiegać im w przyszłości! W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy szeroką gamę naturalnych artykułów przeznaczonych dla układu pokarmowego, z którymi można zadbać o jego prawidłowe działanie – zapobiegać wzdęciom, zaparciom oraz innym problemom trawiennym. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej gamy produktów oraz na zakupy w sklepie NatVita!

Więcej
Znaleziono produktów: 14
na stronie

14,55 zł
Produkt dostępny

Babka jajowata - Plantago ovata (Plantago ispaghula) -występuje na terenach dobrze nawodnionych i nasłonecznionych. W naturalnym środowisku znaleźć ją można w Hiszpanii i na Wyspach Kanaryjskich. Nasiona babki jajowatej dzięki dużej zawartości błonnika dzięki czemu działają oczyszczająco oraz wspomagają pracę jelit.  

7,72 zł
Produkt dostępny

Babka jajowata - Plantago ovata (Plantago ispaghula) -występuje na terenach dobrze nawodnionych i nasłonecznionych. W naturalnym środowisku znaleźć ją można w Hiszpanii i na Wyspach Kanaryjskich. Nasiona babki jajowatej dzięki dużej zawartości błonnika działają oczyszczająco, wspomagająco na pracę jelit, i przeczyszczająco.  

9,67 zł
Produkt dostępny

Babka jajowata (Plantago ovata) łuski mielone. Łuski psyllium zawierają duże ilości błonnika, są również bogate w związki śluzowe, które w kontakcie z wodą pęcznieją i tworzą śluzową masę.

20,24 zł
Produkt dostępny

Produkt jest mieszaniną nasion dwóch gatunków roślin: Babki płesznik i Babki jajowatej.

9,17 zł
Produkt dostępny

Jest to drzewo pochodzące z rodziny trudziczkowatych – Combretaceae - dorasta do 24 m wys. Owocem jest zielonożółty lub brunatny pestkowiec, jajowaty, do 2,5 cm długości. Owoc migdałecznika w Tybecie nazywany Arura („owoc długiego życia”). Stosowany w leczenia kaszlu, kłopotów trawiennych, stanów zapalnych, wzdęć, zaparć i hemoroidów.

13,80 zł
Produkt dostępny

Inulina z Agawy stosowana jest jako stabilizator i zagęstnik do sosów oraz zup. Nadaje się również do wypieków. Inulina występuje naturalnie w łodygach roślin, bulwach oraz kłączach. Ma słabo wyczuwalny słodki smak. Zaletą tego naturalnego prebiotyku jest pozytywny wpływ na naszą florę bakteryjną (pozytywne bakterie w jelitach).  

8,33 zł
Produkt dostępny

Inulina jest białym proszkiem występującym naturalnie w łodygach roślin, bulwach oraz kłączach. Ma słabo wyczuwalny słodki smak. Można ją wykorzystywać w kuchni.  

34,19 zł
Produkt dostępny

Organiczny koncentrat z pozytywnymi kulturami bakterii probiotycznych.

34,19 zł
Produkt dostępny

Bio Probiotyki - koncentrat napoju probiotycznego NatVita – odmiana z owocami Papai i Yerba Mate. Przyczynia się do zdrowego i prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Bioaktywny, bezalkoholowy, orzeźwiający koncentrat napoju probiotycznego z fermentacji ziołowo - owocowej. Charakteryzuje się świeżym ziołowo - owocowym aromatem i naturalnym,...

11,30 zł
Produkt dostępny

Ostropest witalny jest połączeniem ziaren ostropestu plamistego (Silybum marianum) oraz babki płesznik (Plantago psyllium) w proporcjach 2:1.

11,94 zł
Produkt dostępny

Spirulina platensis jest glonem należącym do gromady sinic, występującym w różnorodnych warunkach środowiskowych. Po raz pierwszy został wyizolowany przez Turpina w 1827 roku z wody strumienia. Tę sinicę można spotkać w: glebie, piasku, bagnach, morskiej wodzie, słodkiej i słonej wodzie jezior, tropikalnych jeziorach, a nawet w ciepłych źródłach.

12,87 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Triphala BIO mielona z Indii. Triphala składa się z Amla (Amalaki, Phyllanthus emblica), Bibhitaki (Terminalia bellerica) i Haritaki (Terminalia Chebula).

Wyświetla 1 - 12 z 14 produktów