Czym się zajmujemy?

NAT Sp. z o.o. jest firmą skoncentrowaną na produkcji wysokiej jakości żywności oraz naturalnych suplementów diety pod marką NatVita.

Firma NAT Sp z o.o. działa na rynku od 2000 roku i obecnie w swojej ofercie ma około 600 produktów. Od samego początku istnienia firmy główny nacisk kładziemy na wysoką jakość surowców.

Czym charakteryzują się produkty NatVita?

Produkty NatVita pochodzą z upraw ekologicznych oraz konwencjonalnych z całego świata, dlatego mają Państwo pewność, że wybierając naszą markę, otrzymają Państwo artykuły, które charakteryzują się prawdziwym bogactwem składników odżywczych. Oferujemy produkty naturalnego pochodzenia oznaczone certyfikatem BIO i spełniające najwyższe normy jakości Unii Europejskiej.

Nasz zespół

To wykwalifikowani specjaliści, których łączy zaufanie, pasja oraz świadomość, że wspólnie dążą do jednego celu. Dzięki fachowości i zaangażowaniu wszystkich pracowników mają Państwo pewność, że wytwarzane i oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe oczekiwania.

W razie wątpliwości, pytań i problemów zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Misja i wartości NatVita

Naszą misją i najważniejszym celem całego zespołu NatVita jest dostarczanie Klientom ekologicznych produktów najwyższej jakości, wolnych od szkodliwych dla zdrowia substancji i sztucznych dodatków. Dbamy o to, by wszystkie nasze wyroby spełniały rygorystyczne normy i stanowiły źródło cennych składników odżywczych korzystnie wpływających na zdrowie i samopoczucie osób, które z nich korzystają. Wierzymy, że zdrowa, dobrze zbilansowana dieta to najlepsza profilaktyka wielu chorób cywilizacyjnych i podstawa o zachowania witalności na dłużej!

Dropshipping zdrowej żywności

Jako producent wyrobów naturalnych i ekologicznych oferujemy wszystkim zainteresowanym Klientom usługę dropshippingu zdrowej żywności i innych produktów własnych z naszej oferty. Dropshipping polega na tym, że dostarczamy zamówione produkty bezpośrednio do klientów naszych kontrahentów (takich jak sklepy online z żywnością ekologiczną czy apteki internetowe) z pominięciem dostawy do kontrahenta. To wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla podmiotów, które nie dysponują odpowiednio dużą powierzchnią magazynową. Dropshipping zdrowej żywności prowadzony przez NatVita skraca czas, jaki upływa od złożenia zamówienia do otrzymania towaru przez klientów indywidualnych i umożliwia wprowadzenie do asortymentu wszystkich produktów sygnowanych naszą marką.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do rozważenia tej formy współpracy i kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów.


scanner