Glony i Algi 

Naturalne algi i glony

Nawet, jeśli odżywiasz się zdrowo – Twoja dieta jest bogata w świeże warzywa i owoce (które przeważają ilościowo nad innymi produktami). kasze, odpowiedniej jakości mięso (w niewielkich ilościach), dzikie ryby (również z umiarem), ziarna – to nie zaszkodzi włączyć do swojej diety dodatkowego źródła witamin i minerałów - N...

Naturalne algi i glony

Nawet, jeśli odżywiasz się zdrowo – Twoja dieta jest bogata w świeże warzywa i owoce (które przeważają ilościowo nad innymi produktami). kasze, odpowiedniej jakości mięso (w niewielkich ilościach), dzikie ryby (również z umiarem), ziarna – to nie zaszkodzi włączyć do swojej diety dodatkowego źródła witamin i minerałów - Naturalnych alg i glonów, dostępnych w łatwych do dawkowania tabletkach lub proszku.

Co dobrego jest w naturalnych glonach i algach?

Naturalne glony i algi to prawdziwe bogactwo witamin i składników mineralnych. Choć jedne i drugie kojarzą się przede wszystkim ze smacznymi potrawami, to jednak już bardzo dawno temu odkryto i opisano ich właściwości. W tych niepozornych roślinach można odnaleźć nie tylko minerały i witaminy, lecz także białka, błonnik i zdrowe tłuszcze.

Warto zaznaczyć, że algi w proszku w odmianie brunatnej znalazły szerokie zastosowanie w kosmetyce. Są bogate w witaminy C, E, K, A oraz witaminy z grupy B.

Algi w proszku czy w kapsułkach?

Algi naturalne i glony naturalne bardzo często występują w postaci proszku. Jest to jeden z najpopularniejszych – obok kapsułek – wariantów, w jakich można spotkać te specyfiki na sklepowych półkach. Algi w proszku, które bez problemu odnajdziemy na rynku, to przede wszystkim: algi brunatne, chlorella, spirulina i laminara digitata. W naszym ekologicznym sklepie internetowym mamy algi naturalne w proszku oraz algi w kapsułkach – w obu formach są bardzo łatwo przyswajalne i mogą być stosowane jako naturalny suplement diety.

Spirulina i chlorella w tabletkach: suplementy dla każdego

Jednym z najpopularniejszych rodzajów algi w tabletkach jest chlorella. To prawdziwa bomba witaminowa – zawiera witaminy B1, B2, B6, B12 i E. Ponadto cechuje ją wysoka zawartość białka, błonnika pokarmowego i minerałów. Podobne właściwości ma spirulina. Te algi w tabletkach także są cennym źródłem białka i błonnika. Dodatkowo znajdziemy w nich tiaminę, ryboflawinę, niacynę, cynk, żelazo, i witaminę E. Nie ma wątpliwości, że algi w tabletkach to doskonały – i przy tym całkowicie naturalny! – suplement diety. Co więcej, kupując algi w NatVita, czyli prosto od producenta, możesz być pewien ich najwyższej jakości i korzystnych cen.

Więcej
Znaleziono produktów: 7
69,00 zł
Produkt dostępny

Astaksantyna jest organicznym związkiem chemicznym z grupy karotenoidów, rozpuszcza się w tłuszczach. Naturalnie występuje w algach i fitoplanktonie. Nasza astaksantyna pochodzi z ekologicznych upraw o bardzo wysokim stężeniu, jako jedna z niewielu produktów dostępnych na rynku.

26,00 zł
Produkt dostępny

Chlorella to zielenice występujące niemal na całej ziemi. Jej poszczególne gatunki (jest ich około 100) można znaleźć zarówno w wodach słodkich, jak i w morzach oraz oceanach. Ich komórki chronione są warstwą, zawierającą chitosan. Produkt posiada wysoką zawartość białka, błonnika oraz jest źródłem takich minerałów jak fosfor, potas i żelazo.

22,90 zł
Produkt dostępny

Chlorella to zielenice występujące niemal na całej ziemi. Jej poszczególne gatunki można znaleźć zarówno w wodach słodkich, jak i w morzach oraz oceanach. Produkt posiada wysoką zawartość białka i błonnika oraz jest źródłem takich minerałów jak żelazo, potas i fosfor.

19,90 zł
Produkt dostępny

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych Klientów stworzyliśmy mieszankę dwóch alg Bio Chlorelli z rozerwanymi ścianami komórkowymi i Bio Spiruliny w postaci tabletek o wadze 500 mg.

19,90 zł
Produkt dostępny

Spirulina platensis jest glonem należącym do gromady sinic, występującym w różnorodnych warunkach środowiskowych. Po raz pierwszy został wyizolowany przez Turpina w 1827 roku z wody strumienia. Spirulina słodkowodna z certyfikowanej uprawy ekologicznej.

23,90 zł
Produkt dostępny

Spirulina słodkowodna z certyfikowanej uprawy ekologicznej. Spirulina Arthrospira platensis to bogate w substancje odżywcze algi morskie, występujące zazwyczaj w wodach słodkich. Spirulina jest jedną z najbardziej niezwykłych pod kątem odżywczym, spośród 30 tyś. poznanych dotychczas alg.

54,90 zł
Produkt dostępny

Spirulina hawajska (Arthrospira platensis) Premium. Charakteryzuje się najwyższą czystością na rynku światowym. Jedna z niewielu roślin zawierająca tak wysoki poziom beta karotenu, witamin - zwłaszcza z grupy B oraz mikroelementów.

Wyświetla 1 - 7 z 7 produktów

scanner