Glony i Algi 

Glony i algi to naturalne źródło wartościowych witamin i składników mineralnych – zawierają duże ilości łatwo przyswajalnych białek, zdrowe tłuszcze, błonnik, żelazo, cynk oraz witaminy w dużej mierze z grupy B. Tak bogaty skład powoduje, że doskonale sprawdzają się jako naturalny suplement diety! W naszym sklepie internetowym NatVita znajdziesz...

Glony i algi to naturalne źródło wartościowych witamin i składników mineralnych – zawierają duże ilości łatwo przyswajalnych białek, zdrowe tłuszcze, błonnik, żelazo, cynk oraz witaminy w dużej mierze z grupy B. Tak bogaty skład powoduje, że doskonale sprawdzają się jako naturalny suplement diety! W naszym sklepie internetowym NatVita znajdziesz glony i algi w kilku wariantach. Oferujemy między innymi takie produkty jak chlorella, spirulina (również hawajska), morszczyn pęcherzykowaty, laminaria digitata (kelp) czy algi brunatne w postaci proszku oraz tabletek. Zachęcamy Cię do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym!

Więcej
Znaleziono produktów: 11

Podkategorie

Spirulina

Pod tajemniczym słowem spirulina kryje się mikroskopijna alga z gromady sinic, która obecna była już w diecie Azteków. Jest bardzo doceniana przez wegan i wegetarian, za sporą zawartość łatwo przyswajalnego białka, za właściwości odtruwające, regulujące układ pokarmowy, detoksykujące, odciążające wątrobę czyszcząc krew. Kiedyś smażono z niej pyszne placki, dziś można stosować spirulinę na wiele różnych sposobów, także w kosmetyce, a nawet medycynie. W naszym sklepie dostępne są różne formy spiruliny – spirulina bio proszek, spirulina bio tabletki, spirulina hawajska mielona oraz w tabletkach. Szczególnie polecana osobom chcącym oczyścić organizm, na odchudzanie, w celu uzupełniania witamin z grupy b, osobom chcącym zbudować suchą masę mięśniową  i jako suplement diety dla każdej osoby, do praktycznie każdej diety.

Chlorella

Zwana najzdrowszą algą, jest chlorella bardzo popularna na rynku naturalnych suplementów. Trzeba przyznać, że na to miano zasłużyła. To istna bomba witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Chlorella bio tabletki czy chlorella bio w proszku – uzupełniają m.in. niedobory żelaza, potasu, kobaltu, cynku, wapnia. To świetny sprzymierzeniec dbających o linię, gdyż pomaga uzupełnić braki powstałe w wyniku wykluczenia z diety określonych produktów. Oczyszcza krew, wiąże również metale ciężkie i usuwa je z organizmu. Jeśli interesuje Cię chlorella bio zapraszamy do wyboru sprawdzonej chlorelli, również w wersji z kontrolowanej hodowli w systemie rur szklanych, dzięki czemu jest obecnie najczystszą chlorellą na świecie, jak występuje na rynku. Wybierz i czerp z bogactwa substancji, które poprawią Twoje samopoczucie na co dzień.

Inne

,,Zdrowa żywność” cieszy się na rynku dobrą opinią – nie tylko dlatego, że pomaga dbać o linię, uzupełnia dietę lecz także dlatego, że pochodzi z naturalnych, sprawdzonych źródeł i jest przyjazna naszym organizmom. Jeśli chodzi o zdrowe produkty sklep nasz ma wiele do zaoferowania – od mielonych alg brunatnych, chlorellę, spirulinę przez morszczyn pęcherzykowaty etc. Algi brunatne wspierają wyśmienicie odchudzanie, będąc świetnym źródłem makro i mikroelementów, poprawiając wygląd skóry, odżywiając ją i nawilżając , jednocześnie likwidując cellulit.

9,67 zł
Produkt dostępny

Algi brunatne Ascophyllum nodosum to bogate w składniki odżywcze organizmy oceaniczne, które stanowią  szerokie zastosowanie w kosmetyce. Nic w tym dziwnego, Chińczycy od dawna traktują proszek z alg brunatny jako środek, który pozwala zachować młodości i urodę nie tylko zewnętrznie ale też wewnętrznie.

12,87 zł
Produkt dostępny

Chlorella to zielenice występujące niemal na całej ziemi. Jej poszczególne gatunki (jest ich około 100) można znaleźć zarówno w wodach słodkich, jak i w morzach oraz oceanach. Ich komórki chronione są warstwą, zawierającą chitosan. Produkt posiada wysoką zawartość białka, błonnika oraz takich minerałów jak żelazo, cynk i wapń. Produkt ma także wysoką...

11,02 zł
Produkt dostępny

Chlorella to zielenice występujące niemal na całej ziemi. Jej poszczególne gatunki można znaleźć zarówno w wodach słodkich, jak i w morzach oraz oceanach. Ich komórki chronione są warstwą, zawierającą chitosan. Produkt posiada wysoką zawartość białka, błonnika oraz takich minerałów jak żelazo, cynk i wapń. Produkt charakteryzuje się również wysoką...

72,78 zł 77,78 zł
Produkt dostępny

PROMOCJA - do wyczerpania zapasów CHLORELLA PREMIUM (Chlorella vulgaris) dzięki opatentowanej hodowli w zamkniętym systemie szklanych rur wyklucza wszelkie zanieczyszczenia. Uprawa odbywa się według niemieckich, najwyższych standardów i jest na bieżąco optymalizowana, na ile pozwala technika. Produkt jest poddawany stałym, regularnym kontrolom jakości.

11,30 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Listownica palczasta (Laminaria digitata) to duży, jadalny wodorost o brązowych liściach. Bogactwo alg morskich sprawia, że niezwykle chętnie stosowane są one w kosmetyce. Stosuje się zarówno czyste algi, jak też łączy z innymi składnikami wzmacniającymi ich działanie. 

8,05 zł
Produkt dostępny

MORSZCZYN PĘCHERZYKOWATY (Fucus vesiculosus) MIELONY Morszczyn pęcherzykowaty to alga należąca do brunatnic. Występuje w wodach przybrzeżnych północnego Atlantyku i Oceanu Arktycznego oraz ich mórz.

6,42 zł
Produkt dostępny

MORSZCZYN PĘCHERZYKOWATY (Fucus vesiculosus) POCIĘTY Morszczyn pęcherzykowaty to alga należąca do brunatnic. Występuje w wodach przybrzeżnych północnego Atlantyku i Oceanu Arktycznego oraz ich mórz.

11,94 zł
Produkt dostępny

Spirulina platensis jest glonem należącym do gromady sinic, występującym w różnorodnych warunkach środowiskowych. Po raz pierwszy został wyizolowany przez Turpina w 1827 roku z wody strumienia. Tę sinicę można spotkać w: glebie, piasku, bagnach, morskiej wodzie, słodkiej i słonej wodzie jezior, tropikalnych jeziorach, a nawet w ciepłych źródłach.

34,17 zł
Produkt dostępny

Spirulina słodkowodna z certyfikowanej uprawy ekologicznej. Spirulina platensis to bogaty w substancje odżywcze algi morskie, występujący zazwyczaj w wodach słodkich. Spirulina jest najbardziej niezwykłą rośliną odżywczą spośród 30 tys. poznanych dotychczas alg.

23,98 zł
Produkt dostępny

Spirulina hawajska (Arthrospira platensis) Premium. Naturalne występuje w najczystszych wodach na Ziemi znajdujących się na Hawajach, dlatego spirulina hawajska charakteryzuje się najwyższą czystością na całym rynku światowym. Jedna z niewielu naturalnych roślin zawierająca tak wysoki poziom beta karotenu, witamin (zwłaszcza z grupy B) oraz mikroelementów.

26,76 zł
Produkt dostępny

Spirulina hawajska (Arthrospira platensis) - tabletki prasowane na zimno. Algi słodkowodne o wysokiej zawartości minerałów. Jeden z najbogatszych produktów zawierających beta-karoten oraz duża ilość minerałów i mikroelementów. Poprawia przemianę materii, ma działanie przeciwwirusowe oraz pomaga w procesie krwiotwórczym. Posiada wysoką zawartość łatwo...

Wyświetla 1 - 11 z 11 produktów