Glony i Algi 

Naturalne algi i glony

Nawet, jeśli odżywiasz się zdrowo – Twoja dieta jest bogata w świeże warzywa i owoce (które przeważają ilościowo nad innymi produktami). kasze, odpowiedniej jakości mięso (w niewielkich ilościach), dzikie ryby (również z umiarem), ziarna – to nie zaszkodzi włączyć do swojej diety dodatkowego źródła witamin i minerałów - N...

Naturalne algi i glony

Nawet, jeśli odżywiasz się zdrowo – Twoja dieta jest bogata w świeże warzywa i owoce (które przeważają ilościowo nad innymi produktami). kasze, odpowiedniej jakości mięso (w niewielkich ilościach), dzikie ryby (również z umiarem), ziarna – to nie zaszkodzi włączyć do swojej diety dodatkowego źródła witamin i minerałów - Naturalnych alg i glonów, dostępnych w łatwych do dawkowania tabletkach lub proszku.

Co dobrego jest w naturalnych glonach i algach?

Naturalne glony i algi to prawdziwe bogactwo witamin i składników mineralnych. Choć jedne i drugie kojarzą się przede wszystkim ze smacznymi potrawami, to jednak już bardzo dawno temu odkryto i opisano ich właściwości. W tych niepozornych roślinach można odnaleźć nie tylko minerały i witaminy, lecz także białka, błonnik i zdrowe tłuszcze.

Warto zaznaczyć, że algi w proszku w odmianie brunatnej znalazły szerokie zastosowanie w kosmetyce. Są bogate w witaminy C, E, K, A oraz witaminy z grupy B.

Algi w proszku czy w kapsułkach?

Algi naturalne i glony naturalne bardzo często występują w postaci proszku. Jest to jeden z najpopularniejszych – obok kapsułek – wariantów, w jakich można spotkać te specyfiki na sklepowych półkach. Algi w proszku, które bez problemu odnajdziemy na rynku, to przede wszystkim: algi brunatne, chlorella, spirulina i laminara digitata. W naszym ekologicznym sklepie internetowym mamy algi naturalne w proszku oraz algi w kapsułkach – w obu formach są bardzo łatwo przyswajalne i mogą być stosowane jako naturalny suplement diety.

Spirulina i chlorella w tabletkach: suplementy dla każdego

Jednym z najpopularniejszych rodzajów algi w tabletkach jest chlorella. To prawdziwa bomba witaminowa – zawiera witaminy B1, B2, B6, B12 i E. Ponadto cechuje ją wysoka zawartość białka, błonnika pokarmowego i minerałów. Podobne właściwości ma spirulina. Te algi w tabletkach także są cennym źródłem białka i błonnika. Dodatkowo znajdziemy w nich tiaminę, ryboflawinę, niacynę, cynk, żelazo, i witaminę E. Nie ma wątpliwości, że algi w tabletkach to doskonały – i przy tym całkowicie naturalny! – suplement diety. Co więcej, kupując algi w NatVita, czyli prosto od producenta, możesz być pewien ich najwyższej jakości i korzystnych cen.

Więcej
Znaleziono produktów: 9
68,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Astaksantyna została pozyskana z alg Haematococcus pluviakis, które są wolne od toksyn. Rosną w miejscu, gdzie przestrzegane są zasady GMP, ISO, HACCP, Kosher & Halal, co warunkuje najwyższą jakość produkt.

26,00 zł
Produkt dostępny

Chlorella to zielenice występujące niemal na całej ziemi. Jej poszczególne gatunki (jest ich około 100) można znaleźć zarówno w wodach słodkich, jak i w morzach oraz oceanach. Ich komórki chronione są warstwą, zawierającą chitosan. Produkt posiada wysoką zawartość białka, błonnika oraz jest źródłem takich minerałów jak fosfor, potas i żelazo.

13,90 zł
Produkt dostępny

Chlorella to zielenice występujące niemal na całej ziemi. Jej poszczególne gatunki można znaleźć zarówno w wodach słodkich, jak i w morzach oraz oceanach. Ich komórki chronione są warstwą, zawierającą chitosan. Produkt posiada wysoką zawartość białka i błonnika oraz jest źródłem takich minerałów jak żelazo, potas i fosfor.

59,00 zł
Produkt dostępny

Cukierki na bazie erytrytolu z astaksantyną. Dzięki połączeniu w cukierek, astaksantyna zostaje wchłonięta na poziomie ślinianek, co powoduje niezwykle aktywny transport do krwi oraz komórek. Jest to najlepsza forma spożywania astaksantyny, która omija zbędną drogę przy zwykłym jej połykaniu. Nie zawiera alergenów. Bez glutenu, cukru (sacharozy) i...

19,90 zł
Produkt dostępny

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych Klientów stworzyliśmy mieszankę dwóch alg Bio Chlorelli z rozerwanymi ścianami komórkowymi i Bio Spiruliny, w postaci tabletek o wadze 500mg.

10,90 zł
Produkt dostępny

Spirulina platensis jest glonem należącym do gromady sinic, występującym w różnorodnych warunkach środowiskowych. Po raz pierwszy został wyizolowany przez Turpina w 1827 roku z wody strumienia. Spirulina słodkowodna z certyfikowanej uprawy ekologicznej.

23,90 zł
Produkt dostępny

Spirulina słodkowodna z certyfikowanej uprawy ekologicznej. Spirulina Arthrospira platensis to bogate w substancje odżywcze algi morskie, występujące zazwyczaj w wodach słodkich. Spirulina jest jedną z najbardziej niezwykłych pod kątem odżywczym, spośród 30 tyś. poznanych dotychczas alg.

54,90 zł
Produkt dostępny

Spirulina hawajska (Arthrospira platensis) Premium. Charakteryzuje się najwyższą czystością na rynku światowym. Jedna z niewielu roślin zawierająca tak wysoki poziom beta karotenu, witamin - zwłaszcza z grupy B oraz mikroelementów.

42,00 zł
Produkt dostępny

Spirulina hawajska (Arthrospira platensis) Premium - tabletki prasowane na zimno. Algi słodkowodne o wysokiej zawartości minerałów. Jeden z najbogatszych produktów zawierających beta-karoten oraz duża ilość minerałów i mikroelementów. Posiada wysoką zawartość łatwo przyswajalnego białka.

Wyświetla 1 - 9 z 9 produktów

scanner