Spirulina 

Pod tajemniczym słowem spirulina kryje się mikroskopijna alga z gromady sinic, która obecna była już w diecie Azteków. Jest bardzo doceniana przez wegan i wegetarian, za sporą zawartość łatwo przyswajalnego białka, za właściwości odtruwające, regulujące układ pokarmowy, detoksykujące, odciążające wątrobę czyszcząc krew. Kiedyś smażono z niej pys...

Pod tajemniczym słowem spirulina kryje się mikroskopijna alga z gromady sinic, która obecna była już w diecie Azteków. Jest bardzo doceniana przez wegan i wegetarian, za sporą zawartość łatwo przyswajalnego białka, za właściwości odtruwające, regulujące układ pokarmowy, detoksykujące, odciążające wątrobę czyszcząc krew. Kiedyś smażono z niej pyszne placki, dziś można stosować spirulinę na wiele różnych sposobów, także w kosmetyce, a nawet medycynie. W naszym sklepie dostępne są różne formy spiruliny – spirulina bio proszek, spirulina bio tabletki, spirulina hawajska mielona oraz w tabletkach. Szczególnie polecana osobom chcącym oczyścić organizm, na odchudzanie, w celu uzupełniania witamin z grupy b, osobom chcącym zbudować suchą masę mięśniową  i jako suplement diety dla każdej osoby, do praktycznie każdej diety.

Więcej
Znaleziono produktów: 4

11,94 zł
Produkt dostępny

Spirulina platensis jest glonem należącym do gromady sinic, występującym w różnorodnych warunkach środowiskowych. Po raz pierwszy został wyizolowany przez Turpina w 1827 roku z wody strumienia. Tę sinicę można spotkać w: glebie, piasku, bagnach, morskiej wodzie, słodkiej i słonej wodzie jezior, tropikalnych jeziorach, a nawet w ciepłych źródłach.

34,17 zł
Produkt dostępny

Spirulina słodkowodna z certyfikowanej uprawy ekologicznej. Spirulina platensis to bogaty w substancje odżywcze algi morskie, występujący zazwyczaj w wodach słodkich. Spirulina jest najbardziej niezwykłą rośliną odżywczą spośród 30 tys. poznanych dotychczas alg.

23,98 zł
Produkt dostępny

Spirulina hawajska (Arthrospira platensis) Premium. Naturalne występuje w najczystszych wodach na Ziemi znajdujących się na Hawajach, dlatego spirulina hawajska charakteryzuje się najwyższą czystością na całym rynku światowym. Jedna z niewielu naturalnych roślin zawierająca tak wysoki poziom beta karotenu, witamin (zwłaszcza z grupy B) oraz mikroelementów.

26,76 zł
Produkt dostępny

Spirulina hawajska (Arthrospira platensis) - tabletki prasowane na zimno. Algi słodkowodne o wysokiej zawartości minerałów. Jeden z najbogatszych produktów zawierających beta-karoten oraz duża ilość minerałów i mikroelementów. Poprawia przemianę materii, ma działanie przeciwwirusowe oraz pomaga w procesie krwiotwórczym. Posiada wysoką zawartość łatwo...

Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów