Spirulina 

Jednym z głównych powodów, dla których ogromna ilość ludzi rezygnuje z regularnych ćwiczeń na siłowni, jest brak efektów. Wynikać może to z kilku czynników, takich jak nieodpowiednio ułożone treningi, czy też indywidualne cechy, skutkujące szybszym wydaleniem z organizmu substancji, odpowiedzialnych za budowanie masy mięśniowej. W takich przypad...

Jednym z głównych powodów, dla których ogromna ilość ludzi rezygnuje z regularnych ćwiczeń na siłowni, jest brak efektów. Wynikać może to z kilku czynników, takich jak nieodpowiednio ułożone treningi, czy też indywidualne cechy, skutkujące szybszym wydaleniem z organizmu substancji, odpowiedzialnych za budowanie masy mięśniowej. W takich przypadkach, aby wykryć konkretną przyczynę, należy skonsultować się z lekarzem, a następnie z dietetykiem, który dobierze odpowiedni rodzaj suplementacji.

Spirulina hawajska w tabletkach

Pochodząca z gatunku sinic spirulina jest bogata w białko, co wpływa na ogromne zapotrzebowanie na nią wśród sportowców. Oprócz nich, bardzo chętnie sięgają po nią również wegetarianie i weganie, chcący uzupełnić braki białkowe w swojej diecie, na skutek braku mięsa. Spirulina hawajska w proszku stosowana jest dokładnie w takich samych przypadkach. Jedynym co ją wyróżnia jest łatwość jej aplikacji. Wystarczy bowiem jedynie rozpuścić ją w odpowiedniej ilości wody, a następnie wypić.

Dieta a spirulina w tabletkach i proszku

Spirulina hawajska w proszku, oprócz łatwości przyswajania przez organizm, może być również elementem dodawanym do różnych potraw. Warto zmieszać ją z sosem do sałatki, albo dosypać do zupy warzywnej. W ten sposób zachowa się wszystkie jej właściwości, jednocześnie polepszając jej smak.

Więcej
Znaleziono produktów: 4
19,90 zł
Produkt dostępny

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych Klientów stworzyliśmy mieszankę dwóch alg Bio Chlorelli z rozerwanymi ścianami komórkowymi i Bio Spiruliny w postaci tabletek o wadze 500 mg.

19,90 zł
Produkt dostępny

Spirulina platensis jest glonem należącym do gromady sinic, występującym w różnorodnych warunkach środowiskowych. Po raz pierwszy został wyizolowany przez Turpina w 1827 roku z wody strumienia. Spirulina słodkowodna z certyfikowanej uprawy ekologicznej.

23,90 zł
Produkt dostępny

Spirulina słodkowodna z certyfikowanej uprawy ekologicznej. Spirulina Arthrospira platensis to bogate w substancje odżywcze algi morskie, występujące zazwyczaj w wodach słodkich. Spirulina jest jedną z najbardziej niezwykłych pod kątem odżywczym, spośród 30 tyś. poznanych dotychczas alg.

54,90 zł
Produkt dostępny

Spirulina hawajska (Arthrospira platensis) Premium. Charakteryzuje się najwyższą czystością na rynku światowym. Jedna z niewielu roślin zawierająca tak wysoki poziom beta karotenu, witamin - zwłaszcza z grupy B oraz mikroelementów.

Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów

scanner