Spirulina 

Jednym z głównych powodów, dla których ogromna ilość ludzi rezygnuje z regularnych ćwiczeń na siłowni, jest brak efektów. Wynikać może to z kilku czynników, takich jak nieodpowiednio ułożone treningi, czy też indywidualne cechy, skutkujące szybszym wydaleniem z organizmu substancji, odpowiedzialnych za budowanie masy mięśniowej. W takich przypad...

Jednym z głównych powodów, dla których ogromna ilość ludzi rezygnuje z regularnych ćwiczeń na siłowni, jest brak efektów. Wynikać może to z kilku czynników, takich jak nieodpowiednio ułożone treningi, czy też indywidualne cechy, skutkujące szybszym wydaleniem z organizmu substancji, odpowiedzialnych za budowanie masy mięśniowej. W takich przypadkach, aby wykryć konkretną przyczynę, należy skonsultować się z lekarzem, a następnie z dietetykiem, który dobierze odpowiedni rodzaj suplementacji. Bardzo często jest to spirulina w tabletkach, posiadająca właściwości, będące zbawiennymi przy ćwiczeniach siłowych.

Spirulina hawajska w tabletkach - w czym pomoże?

Historia stosowania spiruliny w celach suplementacyjnych sięga Azteków. Wykorzystywali oni te algi w celu wzmocnienia. Obecnie jest to jedna z najbardziej pożądanych i łatwo przyswajalnych roślin. Pochodząca z gatunku sinic spirulina jest bogata w białko, co wpływa na ogromne zapotrzebowanie na nią wśród sportowców. Oprócz nich, bardzo chętnie sięgają po nią również wegetarianie i weganie, chcący uzupełnić braki białkowe w swojej diecie. Na skutek braku mięsa obniża się u nich poziom aminokwasów (chociaż dobrze dobrana dieta roślinna eliminuje ten problem) oraz witamin z grupy B. Duże znaczenia ma tutaj również inna właściwość, którą posiada spirulina hawajska w tabletkach. Jest to oczyszczanie organizmu. Podobnie jak chlorella, spirulina wpływa na pozbywanie się z krwioobiegu niebezpiecznych substancji i metali ciężkich. Wpływa to na łatwiejsze transportowanie niezbędnych substancji do poszczególnych komórek organizmu, a także ogranicza ryzyko wystąpienia zawału serca, czy też udaru mózgu. Spirulina hawajska w proszku stosowana jest dokładnie w takich samych przypadkach. Jedynym co ją wyróżnia jest łatwość jej aplikacji. Wystarczy bowiem jedynie rozpuścić ją w odpowiedniej ilości wody, a następnie wypić.

Dieta a spirulina w tabletkach i proszku

Spirulina hawajska w tabletkach stanowi ogromne wsparcie dla organizmu, w każdej sytuacji. Jest dostępna bez recepty, a jej zastosowanie jest bardzo szerokie. Co najważniejsze, może być stosowana w każdego rodzaju diecie, w celu poprawienia wchłaniania niezbędnych do życia elementów. Najwyższej jakości produkty, oferowane na tej stronie, posiadają gwarancję naturalnego pochodzenia, a same algi, które stanowią główny element tych suplementów, są świetnym gatunkowo wyborem, mogącym mieć ogromny wpływ na zachowanie zdrowia. Spirulina hawajska w proszku, oprócz łatwości przyswajania przez organizm, może być również elementem dodawanym do różnych potraw. Warto zmieszać ją z sosem do sałatki, albo dosypać do zupy warzywnej. W ten sposób zachowa się wszystkie jej właściwości, jednocześnie polepszając jej smak.

Najważniejszym aspektem jest jednak to, kiedy powinno się stosować spirulinę. Przede wszystkim są to: problemy z budowaniem masy mięśniowej, nieudane próby odchudzania się, konieczność oczyszczenia organizmu, niedobór witamin z grupy B, a także chęć poprawy przyswajania niezbędnych składników, np. aminokwasów, minerałów, witamin.

Więcej
Znaleziono produktów: 4

10,09 zł
Produkt dostępny

Spirulina platensis jest glonem należącym do gromady sinic, występującym w różnorodnych warunkach środowiskowych. Po raz pierwszy został wyizolowany przez Turpina w 1827 roku z wody strumienia. Tę sinicę można spotkać w: glebie, piasku, bagnach, morskiej wodzie, słodkiej i słonej wodzie jezior, tropikalnych jeziorach, a nawet w ciepłych źródłach.

22,13 zł
Produkt dostępny

Spirulina słodkowodna z certyfikowanej uprawy ekologicznej. Spirulina Arthrospira platensis to bogate w substancje odżywcze algi morskie, występujące zazwyczaj w wodach słodkich. Spirulina jest jedną z najbardziej niezwykłych pod kątem odżywczym, spośród 30 tyś. poznanych dotychczas alg.

23,98 zł
Produkt dostępny

Spirulina hawajska (Arthrospira platensis) Premium. Charakteryzuje się najwyższą czystością na rynku światowym. Jedna z niewielu roślin zawierająca tak wysoki poziom beta karotenu, witamin - zwłaszcza z grupy B oraz mikroelementów.

23,06 zł
Produkt dostępny

Spirulina hawajska (Arthrospira platensis) Premium - tabletki prasowane na zimno. Algi słodkowodne o wysokiej zawartości minerałów. Jeden z najbogatszych produktów zawierających beta-karoten oraz duża ilość minerałów i mikroelementów. Poprawia przemianę materii i pomaga w procesie krwiotwórczym. Posiada wysoką zawartość łatwo przyswajalnego białka.

Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów

scanner