Kiełki 

Kiełki brokuła - zastosowanie

Wśród wielu, dostępnych kiełków, dużą popularnością cieszyć się mogą kiełki brokuła. Posiadają one ogromne ilości sulfofranu. Jak wykazują badania, w produkcie tym znajduje się go około 20 razy więcej niż w dojrzałych roślinach. Co więcej, są one bogate w antyoksydanty. Sprzedawane przez nas nasiona polecane są do ...

Kiełki brokuła - zastosowanie

Wśród wielu, dostępnych kiełków, dużą popularnością cieszyć się mogą kiełki brokuła. Posiadają one ogromne ilości sulfofranu. Jak wykazują badania, w produkcie tym znajduje się go około 20 razy więcej niż w dojrzałych roślinach. Co więcej, są one bogate w antyoksydanty. Sprzedawane przez nas nasiona polecane są do wysiewu. Dzięki nim możesz cieszyć się świeżymi warzywami prosto w własnego ogródka.

Kiełki buraka - zastosowanie

Kolejnymi, bardzo cennymi i poszukiwanymi, są kiełki buraka. W przeciwieństwie do poprzednich, posiadają one twarde skorupki. Buraki bogate są w witaminy, minerały, potas, wapń, żelazo, magnez oraz miedź. Zawierają również znaczne ilości błonnika, który jest podstawowym produktem w walce z dolegliwościami trawiennymi. Tak samo jak poprzednio wymienione kiełki, te również stosowane powinny być do wysiewu.

Więcej
Brak produktów w tej kategorii.

scanner