Kiełki 

Znaleziono produktów: 10
0 Recenzje
26,90 zł
Produkt dostępny

Bazylia jest jedną z najpopularniejszych przypraw doniczkowych uprawianych w domu. W wielu azjatyckich krajach to „święte nasiona”, dzięki swym niezwykłym właściwościom. Bazylia w Ajurwedzie znana też pod nazwą Tulsi. Uprawiana jest w krajach Zatoki Bengalskiej, w Chinach i we Wschodniej Afryce.

0 Recenzje
29,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Kiełkowanie jest najbardziej intensywnym okresem w życiu naszej rośliny - brokułu, w którym to substancje zapasowe  – między innymi te zgromadzone w nasionach - są rozkładane na łatwo przyswajalne związki proste. W tym to okresie uaktywniają się enzymy i syntetyzowane są witaminy.

0 Recenzje
15,90 zł
Produkt dostępny

Jednym z najbardziej intensywnych okresów we wzroście rośliny – brokułu jest kiełkowanie W tym to okresie substancje zapasowe zgromadzone w nasionach są rozkładane na łatwo przyswajalne związki proste. Podczas kiełkowania uaktywniają się enzymy i syntetyzowane są witaminy.

0 Recenzje
12,00 zł
Produkt dostępny

Kiełkowanie jest najbardziej intensywnym okresem w życiu naszej rośliny - fasoli mung, w którym to substancje zapasowe  – między innymi te zgromadzone w nasionach - są rozkładane na łatwo przyswajalne związki proste. W tym to okresie uaktywniają się enzymy i syntetyzowane są witaminy.

0 Recenzje
13,90 zł
Produkt dostępny

Z proponowanych nasion rozwijają się w niedługim czasie kiełki kozieradki. Są one bogate w takie składniki, jak: witaminy minerały jak również mikroelementy Zawarte w skiełkowanym ziarnie witaminy są bardzo dobrze przyswajalne.

0 Recenzje
14,90 zł 19,90 zł
Produkt dostępny

Kiełki, to najbardziej dynamiczne stadium rozwojowe rzeżuchy w którym to substancje zapasowe, również te zgromadzone w nasionach, są rozkładane do łatwo przyswajalnych związków prostych. W tym to okresie uaktywniają się enzymy i syntetyzowane są witaminy.

0 Recenzje
11,90 zł 15,00 zł
Produkt dostępny

Kiełkowanie jest najbardziej intensywnym okresem w życiu naszej rośliny - rzodkiewki, w którym to substancje zapasowe  – między innymi te zgromadzone w nasionach - są rozkładane na łatwo przyswajalne związki proste. W tym to okresie uaktywniają się enzymy i syntetyzowane są witaminy.

0 Recenzje
23,90 zł
Produkt dostępny

Kiełki rzodkiewki red purple (Raphanus dativus) charakteryzują się liśćmi w kolorze bordowym oraz biało - czerwonymi łodygami. Posiadają charakterystyczny dla tej odmiany ostry smak. Kiełkowanie jest najbardziej intensywnym okresem w życiu naszej rośliny - rzodkiewki, w którym to substancje zapasowe  – między innymi te zgromadzone w nasionach - są...

Wyświetla 1 - 10 z 10 produktów