Kiełki 

Pyszne, zdrowe, chrupiące – trudno wskazać kogoś, kto nie lubi naturalnych kiełków. To nie tylko świetny dodatek do sałatek, lecz także źródło witamin i minerałów do codziennego funkcjonowania. Kiełki sklep nasz oferuje w każdej postaci – gotowe lub do samodzielnego posiania w donicy na parapecie, na balkonie czy w ogrodzie. Nasiona do kiełkowan...

Pyszne, zdrowe, chrupiące – trudno wskazać kogoś, kto nie lubi naturalnych kiełków. To nie tylko świetny dodatek do sałatek, lecz także źródło witamin i minerałów do codziennego funkcjonowania. Kiełki sklep nasz oferuje w każdej postaci – gotowe lub do samodzielnego posiania w donicy na parapecie, na balkonie czy w ogrodzie. Nasiona do kiełkowania sklep internetowy NatVita oferuje przeróżne – od rukoli, rzeżuchy i rzodkiewki, aż po brokuł Rabbs, buraka, fasolę mung czy kozieradkę. Domowa hodowla sprawia wiele przyjemności.

Więcej
Znaleziono produktów: 8

15,14 zł
Produkt dostępny

Jednym z najbardziej intensywnych okresów we wzroście rośliny – brokułu jest kiełkowanie W tym to okresie substancje zapasowe zgromadzone w nasionach są rozkładane na łatwo przyswajalne związki proste. Podczas kiełkowania uaktywniają się enzymy i syntetyzowane są witaminy.

11,43 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Kiełkowanie jest najbardziej intensywnym okresem w życiu naszej rośliny - fasoli mung, w którym to substancje zapasowe  – między innymi te zgromadzone w nasionach - są rozkładane na łatwo przyswajalne związki proste. W tym to okresie uaktywniają się enzymy i syntetyzowane są witaminy.

13,90 zł
Produkt dostępny

Z proponowanych nasion rozwijają się w niedługim czasie kiełki kozieradki. Są one bogate w takie składniki, jak: witaminy minerały jak również mikroelementy Zawarte w skiełkowanym ziarnie witaminy są bardzo dobrze przyswajalne.  

15,14 zł
Produkt dostępny

Najbardziej dynamicznym stadium wzrostu rośliny - rukoli jest kiełkowanie. Podczas tego procesu substancje zapasowe, również te zgromadzone w nasionach, są rozkładane do prostych związków o łatwej przyswajalności. Podczas kiełkowania syntetyzowane są także witaminy, a cukry, białka i tłuszcze rozkładane są na związki stanowiące źródło energii i substratów...

5,62 zł
Produkt dostępny

Kiełki, to najbardziej dynamiczne stadium rozwojowe rzeżuchy w którym to substancje zapasowe, również te zgromadzone w nasionach, są rozkładane do łatwo przyswajalnych związków prostych. W tym to okresie uaktywniają się enzymy i syntetyzowane są witaminy.

12,29 zł
Produkt dostępny

Kiełkowanie jest najbardziej intensywnym okresem w życiu naszej rośliny - rzodkiewki, w którym to substancje zapasowe – między innymi te zgromadzone w nasionach - są rozkładane na łatwo przyswajalne związki proste. W tym to okresie uaktywniają się enzymy i syntetyzowane są witaminy.

22,76 zł
Produkt dostępny

Kiełki rzodkiewki red purple (Raphanus dativus) charakteryzują się liśćmi w kolorze bordowym oraz biało - czerwonymi łodygami. Posiadają charakterystyczny dla tej odmiany ostry smak. Kiełkowanie jest najbardziej intensywnym okresem w życiu naszej rośliny - rzodkiewki, w którym to substancje zapasowe  – między innymi te zgromadzone w nasionach - są...

Wyświetla 1 - 8 z 8 produktów