Książki 

Znaleziono produktów: 177
na stronie
0 Recenzje
22,90 zł

100 najlepszych soków. 100 soków, które błyskawicznie dostarczą Ci witamin i minerałów. Zdrowie i witalność - łatwo, szybko i przyjemnie!

0 Recenzje
38,90 zł

„22-dniowa rewolucja” to stworzony przez Marco Borgesa plan diety roślinnej i treningu interwałowego, oparty na zasadzie, że ludzka psychika potrzebuje zaledwie 21 dni, aby jakaś czynność stała się nawykiem.

0 Recenzje
18,90 zł

„Przyroda jest wspaniałym, naturalnym arsenałem do walki ze schorzeniami. Jest skarbcem ze specyfikami, które potrafią nas przed tymi schorzeniami uchronić”.

0 Recenzje
38,90 zł

Aktywny zeolit klinoptylolit od boreliozy po choroby autoimmunologiczne Klinoptyt to wulkaniczny minerał zaliczany do grupy zeolitów, który jest z powodzeniem stosowany w medycynie. Ma działanie odtruwające i oczyszczające. Wpływa na procesy immunologiczne i enzymatyczne. Autor: Werner Kuhni

0 Recenzje
32,90 zł

Książka jest wynikiem wieloletnich doświadczeń autorki związanych z cyklicznym oczyszczaniem organizmu. Kompleksowe informacje w niej zawarte umożliwią właściwe przygotowanie się do detoksu i przeprowadzenie procesu usuwania z organizmu toksyn zgodnie z własnymi możliwościami i preferencjami.

0 Recenzje
18,90 zł

Aloes Dlaczego warto wprowadzić aloes do swojej diety? Jak dzięki aloesowi pokonać anemię? Jak poprawić kondycję przesuszonej skóry? Alergie, oparzenia, hemoroidy – jakie inne dolegliwości zwalcza aloes? Jak wiele zyskujemy, uprawiając aloes w doniczce

0 Recenzje
38,90 zł

Naukowcy z dziedziny medycyny i farmacji, widząc narastający z roku na rok poważny problem ze słabnącą przydatnością w leczeniu znanych dziś antybiotyków dostępnych w aptekach, dosłownie w pocie czoła zaczęli poszukiwać naturalnych środków o podobnym działaniu.

0 Recenzje
23,50 zł

Apteka Pana BogaAutor: Maria Treben

0 Recenzje
28,90 zł

książka: Atlas roślin leczniczych - Małgorzata Mederska. 250 polskich gatunków.

0 Recenzje
22,70 zł

książka: Bądź zdrów bez lekarstw - opracowanie zbiorowe.

0 Recenzje
34,00 zł

Oto niezbędnik, który powinien znaleźć się w kulinarnej biblioteczce, wszystkich, którzy nie tolerują glutenu, szukają zastępników nafaszerowanych chemią słodyczy ze sklepu lub chcą serwować swoim dzieciom tylko zdrowe słodkie rarytasy.

0 Recenzje
38,00 zł

Cholesterol naukowe kłamstwo Autor: Uffe Ravnskov Wydawnictwo: WGP Oprawa: miękka Ilość stron: 304

Wyświetla 1 - 12 z 177 produktów