Nowe Produkty

na stronie

21,95 zł
Produkt dostępny

Srebro koloidalne w postaci roztworu wodnego nanocząstek, metalicznego, niejonowego srebra pozwala na doskonałe wnikanie do wnętrza bakterii oraz wspiera walkę z grzybami, bakteriami i wirusami.

18,70 zł
Produkt dostępny

Olejek do stosowania zewnętrznego stanowiący połączenie olejku magnezowego (88 ml) i nano złota (12 ml).

23,71 zł
Produkt dostępny

Bio Green Detox to doskonałe połączenie trawy jęczmiennej, pszenicznej, liści moringi, pokrzywy oraz chlorelli. Mieszankawzbogaci o wartości odżywcze przyrządzane smoothie, koktajle itp. Dodatkowo wesprze detoksykację organizmu.

46,20 zł
Produkt dostępny

Bio Shake bananowo - proteinowy to doskonałe połączenie odżywczego banana i roślinnych protein do przyrządzania pysznego i sycącego shake’a o bananowo - orzechowej nucie.

14,72 zł
Produkt dostępny

Naturalna witamina D3 została pozyskana z lanoliny. Na ludzkiej skórze powstaje pod wpływem promieni słonecznych UVB, następnie zostaje wchłonięta oraz przetworzona w nerkach i wątrobie do postaci kalcytriolu. Wspiera układ odpornościowy oraz przyswajanie wapnia.

6,39 zł
Produkt dostępny

Pieprz kajeński (cayenne) to rodzaj ostrej przyprawy wyrabianej z papryki rocznej, odmiany cayenne. Swoją ostrość zawdzięcza zawartości kapsaicyny.

10,38 zł
Produkt dostępny

Ananas liofilizowany grys zaspokoi chęć na coś słodkiego, a jednocześnie dostarczy do organizmu ważnych składników odżywczych.

14,19 zł
Produkt dostępny

Czarny czosnek jest pozyskiwany z czosnku pospolitego poddanego specjalnemu preparowaniu. Nazwę zawdzięcza kolorowi uzyskanemu dzięki reakcjom, które zaszły między aminokwasami a cukrami. Czarny czosnek jest bardziej wartościowy niż jego pierwotna postać. Posiada delikatny zapach i jest pozbawiony ostrości. Charakteryzuje się lekko słodkim posmakiem.

21,06 zł
Produkt dostępny

Białko drożdżowe jest doskonałym źródłem łatwo przyswajanego przez organizm białka roślinnego. Posiada szeroki aminogram.

27,52 zł
Produkt dostępny

Organiczny olej z nasion czarnuszki siewnej tłoczony na zimno charakteryzuje się gorzkawym smakiem oraz intensywnym, korzennym zapachem.

4,54 zł
Produkt dostępny

Goździki stanowią suszone pąki kwiatowe krzewu czapetki pachnącej  (nazwa botaniczna) zwanej również goździkowcem korzennym, który dziko rośnie w Indonezji. Goździki są przyprawą o słodko, lekko pikantnym smaku i korzennym aromacie, która zdobyła uznanie na całym świecie.

12,87 zł
Produkt dostępny

Cynamon cejloński otrzymuje się poprzez suszenie kory drzewa cynamonowego, która zwijana jest w specyficzne laski. Swój charakterystyczny aromat oraz smak zawdzięcza olejkom eterycznym znajdującym się w korze. Cynamon został pozyskany z dziko rosnących drzew cynamonowca. Produkt został nazwany PREMIUM ze względu na bardzo wysoką jakość cynamonu.

Wyświetla 1 - 12 z 13 produktów

scanner