Nowe Produkty

36,00 zł
Produkt dostępny

BIO KSM-66 Ashwagandha, ekstrakt pozyskany wyłącznie z ekologicznych korzeni ashwagandhy, standaryzowany na wysoką zawartość 5% witanolidów. Ekstrakt posiada certyfikat BIO co czyni go wyjątkowo atrakcyjnym na tle wszystkich ekstraktów z ashwagandhy na rynku.  

79,00 zł
Produkt dostępny

Płyn Lugola jest roztworem wodnym jodu krystalicznego oraz jodku potasu (czystość farmaceutyczna) według receptury Jeana Lugola, która została stworzona przez niego w roku 1829 roku.

24,90 zł
Produkt dostępny

Kolendra jest rośliną jednoroczną z rodziny baldaszkowatych, pochodzi z krajów morza Śródziemnego i krajów bliskiego wschodu. Liście kolendry są aromatyczne i mają ostry posmak.

49,00 zł
Produkt dostępny

Kolagen kompleks tabletki 500 mgKolagen wołowy w połączeniu z kwasem hialuronowym oraz witaminą C to kompleksowe połączenie trzech bardzo ważnych substancji, działających synergicznie, które wesprą Twoją urodę, pozytywnie działając na skórę, jak również wzmocnią więzadła oraz tkankę łączną, wspierając między innymi stawy.

36,50 zł
Produkt dostępny

Metabolizm Bio MIX kapsułki - specjalnie dobrana kompozycja naturalnych składników, która wspiera metabolizm.

34,00 zł
Produkt dostępny

Wątroba Bio MIX kapsułki - specjalnie skomponowana mieszanka czterech składników, która wspiera wątrobę.

99,00 zł
Produkt dostępny

Bardzo wysokiej jakości, organiczna pasta z kakao Criollo, bez żadnych dodatków. Pasta kakaowa wytwarzana jest z rodzimych ziaren Criollo. Dzięki minimalnej obróbce temperatura ziaren kakaowca nigdy nie osiąga więcej niż 45℃, co zapewnia zachowanie najważniejszych związków bioaktywnych oraz przeciwutleniaczy. Kakao ceremonialne.

Wyświetla 1 - 8 z 8 produktów

scanner