Nowe Produkty

37,90 zł
Produkt dostępny

Matcha stosowana jest w japońskich ceremoniach herbacianych. Charakteryzuje się żywą, zieloną barwą oraz wyjątkowym, słodkogorzkim smakiem. Dzięki bogatej zawartości katechin (w szczególności pochodnej EGCG), wspiera witalność fizyczną i sprawność umysłową.

38,00 zł
Produkt dostępny

Trawa jęczmienna to naturalny sposób na dostarczenie organizmowi niezbędnej dawki białka, składników mineralnych, witamin oraz enzymów. Jest między innymi źródłem witamin B6, C, kwasu foliowego i żelaza. Posiada wysoką zawartość błonnika. Wiele korzyści trawy jęczmiennej według tradycji ludowej wynika z jej wysokiej zawartości chlorofilu.

13,90 zł
Produkt dostępny

Płatki drożdżowe charakteryzują się lekko serowym smakiem. Stanowią bogate źródło białka, minerałów oraz witamin z grupy B (z wyjątkiem witaminy B12), dzięki czemu wykazują pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu odpornościowego, nerwowego oraz krwionośnego. Dodatkowo wpływają korzystnie na mikroflorę jelitową.

53,00 zł
Produkt dostępny

Organiczny ekstrakt z owocnika reishi standaryzowany na 30% zawartości polisacharydów.

49,00 zł
Produkt dostępny

Organiczny ekstrakt z owocnika cordycepsu standaryzowany na 30% zawartości polisacharydów.

27,90 zł
Produkt dostępny

Monohydrat kreatyny stanowi połączenie cząsteczki wody i kreatyny, która jest organicznym związkiem chemicznym zawierającym elementy strukturalne guanidyny i kwasu octowego. Powstaje w organizmie człowieka w procesie przemiany materii, głównie w mięśniach i ścięgnach.

Wyświetla 1 - 6 z 6 produktów

scanner