Nowe Produkty

36,90 zł
Produkt dostępny

Żelatyna to naturalna substancja białkowa otrzymywana z surowca pochodzenia zwierzęcego, zawierającego kolagen. Charakteryzuje się wysoką zawartością aminokwasów, nie zawiera cholesterolu, tłuszczu, węglowodanów, ani konserwantów.

29,90 zł
Produkt dostępny

Lecytyna z niemodyfikowanych genetycznie ziaren soi, jest mieszaniną związków głównie o charakterze lipidowym, z których najważniejszymi są fosfolipidy (cholina, inozytol, seryna). Występują naturalnie niemalże w każdej komórce organizmu. Lecytyna bierze udział w wielu procesach metabolicznych, wspomaga działanie układu nerwowego i trawiennego oraz...

42,00 zł
Produkt dostępny

Grzyby witalne Bio Mega Mix - Bio Reishi bogate w polisacharydy i triterpeny, Bio Cordyceps, Bio Chagę oraz Bio Soplówka Jeżowatą (Hericium). Specjalnie skomponowana mieszanka grzybów witalnych o różnych cennych właściwościach i wartościach spożywczych.

54,90 zł
Produkt dostępny

Tabletki prasowane na zimno z ekologicznego soku ze świeżych, młodych ekologicznych pędów jęczmienia. Sok poddany procesowi suszenia, który jest niezwykle delikatny, dzięki czemu zachowane są wszystkie mikro oraz makroelementy młodego jęczmienia.

Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów

scanner