Nowe Produkty

10,49 zł
Produkt dostępny

Olejek z drzewa cedrowego charakteryzuje się mocnym, leśnym zapachem. Działa kojąco i uspokajająco, z tego względu jest chętnie stosowany do inhalacji i aromaterapii. Olejek z drzewa cedrowego stosować można również do odstraszania komarów oraz innych szkodników atakujących domowe rośliny. Tego typu olejki świetnie sprawdzają się jako dodatek do domowych...

12,93 zł
Produkt dostępny

Olejek różany słynie z właściwości relaksujących, dodanie kilku kropel do kominka zapachowego, ukoi nerwy po ciężkim dniu. Olejek różany pobudza zmysły i jest doskonałym afrodyzjakiem. Występuje w składzie wielu perfum i kosmetyków.

18,43 zł
Produkt dostępny

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych Klientów stworzyliśmy mieszankę dwóch alg Bio Chlorelli z rozerwanymi ścianami komórkowymi i Bio Spiruliny, w postaci tabletek o wadze 500mg.

30,89 zł
Produkt dostępny

Płyn lugola jest roztworem wodnym jodu oraz jodku potasu.

71,43 zł
Produkt dostępny

Jagoda kamczacka inaczej suchokrzew jadalny pochodzi z północno-wschodniej Azji. Jest krzewem z rodziny przewiertniowatych. Atutem tego krzewu owocowego jest to, że owoce można zbierać najwcześniej spośród wszystkich uprawianych gatunków sadowniczych. Owoce zbierane są z dziko rosnących ałtajskich krzewów w południowej części zachodniej Syberii.

73,33 zł
Produkt dostępny

Borówka brusznica zwana inaczej borówką czerwoną, czerwoną jagodą lub borówką wiecznozieloną (z racji wiecznie zielonych liści), występuje w umiarkowanej i chłodnej strefie półkuli północnej. Owoce zbierane są z dziko rosnących ałtajskich krzewów w południowej części zachodniej Syberii.

Wyświetla 1 - 10 z 10 produktów

scanner