Nowe Produkty

32,90 zł
Produkt dostępny

Ostropest plamisty rośnie w południowej oraz południowo-wschodniej Europie, Afryce Północnej, Azji Zachodniej oraz w niektórych regionach Azji Środkowej. Z nasion ostropestu została wyekstrahowana sylimaryna o standaryzacji na poziomie 80%.

49,00 zł
Produkt dostępny

Proteina kolagenu poddana procesowi hydrolizy, która pod wpływem enzymów oraz wody zostaje rozbita na niskocząsteczkowe peptydy kolagenowe o średniej masie cząsteczkowej 3.5 kDa, dzięki czemu charakteryzuje się o wiele wyższą wchłanialnością niż typowe kolageny. Wpływa pozytywnie na budowę oraz utrzymanie masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej oraz...

42,90 zł
Produkt dostępny

Graviola (Annona muricata) znana również pod nazwą Guanabana i Flaszowiec miękkociernisty, występuje w Ameryce Południowej i Środkowej. Owoce gravioli doceniane oraz wykorzystywane są od wieków przez tamtejszych mieszkańców.

25,90 zł
Produkt dostępny

Roślina o wszechstronnym zastosowaniu, można ją spotkać dziko rosnącą na wielu łąkach. W medycynieoraz kosmetyce naturalnej stosowana od bardzo dawna, dzięki swoim niezwykłym właściwościom.Ze względu na swoje kojące właściwości, stosowany jest między innymi przy zaburzeniach pracy układu pokarmowego.

29,90 zł
Produkt dostępny

Inaczej buzdyganek naziemny, którego głównym składnikiem aktywnym są saponiny sterydowe.Nasz produkt standaryzowany jest na zawartość aż 90 % tego składnika i polecany jest głównie mężczyznom. Tribulus terrestris pozytywnie wpływa na poziom libido i testosteronu. Wspomaga budowę masy mięśniowej i pomaga regulować poziom sił witalnych.

9,90 zł
Produkt dostępny

W Europie poznano orzechy coli pod koniec XVI wieku. Wyciąg, suszony i zmielony surowiec stosowano już wtedy do przygotowania napojów orzeźwiających. Orzechy cola pochodzą z tropikalnych wybrzeży zachodniej Afryki.  

39,00 zł
Produkt dostępny

Aminokwas stosowany w celu wspomagania funkcjonowania organizmu. Jest prekursorem glutationu,wspiera pracę wątroby, układu odpornościowego oraz oddechowego. Posiada właściwości detoksykacyjneoraz antyoksydacyjne.

19,90 zł
Produkt dostępny

Morszczyn pęcherzykowaty zawiera naturalny jod. Jod pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych i prawidłowego metabolizmu energetycznego. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i tarczycy oraz przyczynia się do zachowania zdrowej skóry.

39,90 zł
Produkt dostępny

Zeolit Detox Plus PWK 210, 1-6 mikrometra, 95% Klinoptylolit Pochodzenia wulkanicznego, 100 % naturalny, bez dodatków. Aktywowany i zmikronizowany. Analizowany pod kątem zawartości metali ciężkich i mikrobiologii.

Wyświetla 1 - 10 z 10 produktów

scanner