Nowe Produkty

11,30 zł
Produkt dostępny

Daj się uwieść wyjątkowemu mydłu naturalnemu z dodatkiem oleju: kokosowego, lnianego, z ostropestu, które wesprze utrzymanie nawilżonej  i odżywionej skóry.

12,93 zł
Produkt dostępny

Daj się uwieść naturalnemu mydłu nagietkowemu z dodatkiem maceratu z kwiatów nagietka lekarskiego, które wesprze regenerację twojej skóry oraz utrzymanie nawilżenia i odżywienia podczas codziennego mycia.

12,93 zł
Produkt dostępny

Daj się uwieść naturalnemu mydłu konopnemu z dodatkiem oleju konopnego, które wesprze regenerację twojej skóry oraz utrzymanie nawilżenia i odżywienia podczas codziennego mycia.

60,00 zł
Produkt dostępny

Tłoczony na zimno organiczny olej z ziaren arganowca charakteryzuje się złotym kolorem i orzechowym aromatem. Zaliczany jest do najwytrawniejszych olejów jadalnych.

21,95 zł
Produkt dostępny

Srebro koloidalne w postaci roztworu wodnego nanocząstek, metalicznego, niejonowego srebra pozwala na doskonałe wnikanie do wnętrza bakterii oraz wspiera walkę z grzybami, bakteriami i wirusami.

18,70 zł
Produkt dostępny

Olejek do stosowania zewnętrznego stanowiący połączenie olejku magnezowego (88 ml) i nano złota (12 ml).

23,71 zł
Produkt dostępny

Bio Green Detox to doskonałe połączenie trawy jęczmiennej, pszenicznej, liści moringi, pokrzywy oraz chlorelli. Mieszankawzbogaci o wartości odżywcze przyrządzane smoothie, koktajle itp. Dodatkowo wesprze detoksykację organizmu.

46,20 zł
Produkt dostępny

Bio Shake bananowo - proteinowy to doskonałe połączenie odżywczego banana i roślinnych protein do przyrządzania pysznego i sycącego shake’a o bananowo - orzechowej nucie.

14,72 zł
Produkt dostępny

Naturalna witamina D3 została pozyskana z lanoliny. Na ludzkiej skórze powstaje pod wpływem promieni słonecznych UVB, następnie zostaje wchłonięta oraz przetworzona w nerkach i wątrobie do postaci kalcytriolu. Wspiera układ odpornościowy oraz przyswajanie wapnia.

6,39 zł
Produkt dostępny

Pieprz kajeński (cayenne) to rodzaj ostrej przyprawy wyrabianej z papryki rocznej, odmiany cayenne. Swoją ostrość zawdzięcza zawartości kapsaicyny.

Wyświetla 1 - 10 z 10 produktów

scanner