Nowe Produkty

60,19 zł
Produkt dostępny

Cukierki na bazie erytrytolu z melatoniną. Wyprodukowane w kontrolowanych warunkach, w zamkniętej maszynie produkcyjnej. Nie zawiera alergenów. Bez glutenu, cukru (sacharozy) i laktozy. Odpowiedni dla wegan i wegetarian.

63,89 zł
Produkt dostępny

Cukierki na bazie erytrytolu z astaksantyną. Wyprodukowane w kontrolowanych warunkach, w zamkniętej maszynie produkcyjnej. Nie zawiera alergenów. Bez glutenu, cukru (sacharozy) i laktozy. Odpowiedni dla wegan i wegetarian.

25,83 zł
Produkt dostępny

Lekko chrupiący krem kokosowy o smaku białej czekolady.

26,57 zł
Produkt dostępny

Krem z orzechów arachidowych o smaku solonego karmelu.

22,68 zł
Produkt dostępny

Chrupiący krem z orzechów arachidowych o smaku czekoladowym.

83,33 zł
Produkt dostępny

Zestaw prezentowy wypełniony witaminami to odpowiedź na nieustannie rosnące chęci dbania o zdrowie nasze i naszych bliskich.

72,36 zł
Produkt dostępny

Zeolit to naturalna skała pochodzenia wulkanicznego.  Selektywność wymiany jonowej w stosunku do amonów na poziomie 96,5 %!  Jego głównym składnikiem jest klinoptylolit, który składa się z pierwiastków śladowych, między innymi: potasu, sodu, wapnia, magnezu, żelaza.

57,14 zł
Produkt dostępny

Zestaw Subtelna Słodycz składa się ze zróżnicowanych produktów, aby  zadowolić niejednego obdarowanego. W zestawie każdy znajdzie coś dla ciała i dla duszy, od słodkich i zdrowych przekąsek, po przepyszną herbatę i aromatyczny olejek eteryczny.

7,52 zł
Produkt dostępny

Rodzynki irańskie są słodkie i pozbawione pestek. Odmiana ta jest mniejsza od popularnych rodzynek sułtańskich.Rodzynki wykorzystywane są głównie w kuchni jako dodatek do wypieków, deserów, ciast, mięs itp. Świetnie nadają się jako słodka przekąska.

Wyświetla 1 - 11 z 11 produktów

scanner Zadaj pytanie on-line Zadaj pytanie on-line