Grzyby Witalne 

Grzyby witalne są nowością na polskim rynku. NatVita, specjaliści w zakresie zdrowej żywności i naturalnych źródeł składników odżywczych, witamin i minerałów, oferuje Klientom pełną gamę tych niezwykłych grzybów pochodzących z upraw ekologicznych. Co ciekawe, w medycynie ludowej witalne grzyby znane są od wielu lat.

Cordyceps

Witalne grzyby z ...

Grzyby witalne są nowością na polskim rynku. NatVita, specjaliści w zakresie zdrowej żywności i naturalnych źródeł składników odżywczych, witamin i minerałów, oferuje Klientom pełną gamę tych niezwykłych grzybów pochodzących z upraw ekologicznych. Co ciekawe, w medycynie ludowej witalne grzyby znane są od wielu lat.

Cordyceps

Witalne grzyby z upraw ekologicznych pozwalają odkryć sekret energii i witalności na co dzień. Grzyb cordyceps jest całkowicie naturalny, przygotowywany do sprzedaży w postaci proszku lub kapsułek w taki sposób, aby nie dopuścić do utraty jego cennych właściwości oraz by zapobiec rozkładowi składników aktywnych i zagwarantować, że będą dobrze wchłaniane przez organizm.

Reishi: „grzyby nieśmiertelności”

Właściwości grzybów witalnych Reishi są cenione od dawna w tradycyjnej medycynie. Co ciekawe, są one uprawiane na litym drewnie, a dopiero później przenoszone do ziemi.

Grzyby witalne mielone, w kapsułkach, czy w kawałkach?

W naszym asortymencie znajdziesz ekologiczne grzyby witalne w różnej postaci. Dostępne są grzyby mielone, w kapsułkach i w kawałkach. Dzięki temu każdy z łatwością wybierze taką postać grzyba, jaka odpowiada mu najbardziej. Jak wykorzystać grzyby witalne w poszczególnych postaciach?

Odrobinę grzyba mielonego możemy na przykład dodać do smoothie. Grzyby witalne w kapsułkach to najlepsza forma dla każdego, komu zależy na łatwym i szybkim dawkowaniu suplementów. Grzyby witalne w kawałkach to świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają zdrowego dodatku do swoich posiłków.

Grzyby witalne z naszej oferty pochodzą wyłącznie od zaufanych dostawców, którzy cieszą się dobrą renomą. Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby pochodziły z upraw ekologicznych lub zbierane w ich środowisku naturalnym (dziko rosnące).

Więcej
Znaleziono produktów: 16
na stronie
49,00 zł
Produkt dostępny

Grzyb chaga (Inonotus obliquus) nazywany jest również grzybem nieśmiertelności lub darem boga. Wykorzystywany od lat przez Rosjan i Chińczyków. Występuje na pniach brzozy w chłodniejszych strefach klimatycznych.

29,90 zł
Produkt dostępny

Grzyb chaga (Inonotus obliquus) znany jest również pod nazwą grzyb nieśmiertelności lub dar boga. Wykorzystywany jest od lat przez Rosjan i Chińczyków. Występuje na pniach brzozy w chłodniejszych strefach klimatycznych.

46,00 zł
Produkt dostępny

Cordyceps chiński (Cordyceps sinensis) inaczej maczużnik chiński, rośnie w wysokich górach, w Nepalu oraz Tybecie. Grzyb rośnie pod ziemią, a zbierany jest na przełomie maja i czerwca, kiedy już wyrośnie nad powierzchnie ziemi. Młode grzyby nazywane są letnią trawa. Produkt posiada certyfikat GMP i pochodzi z grzybni Cordycepsu.

39,90 zł
Produkt dostępny

Cordyceps (Cordyceps sinensis) zwany również maczużnikiem, rośnie w Nepalu oraz Tybecie. Grzyb rośnie pod ziemią, a zbierany jest na przełomie maja i czerwca, kiedy już wyrośnie nad powierzchnie ziemi. Młode grzyby nazywane są letnią trawa. Produkt pochodzi z grzybni Cordycepsu.

59,00 zł
Produkt dostępny

Cordyceps zwany maczużnikiem chińskim naturalnie występuje na Wyżynie Tybetańskiej. Doskonale nadaje się do przyprawiania zup lub sporządzania napojów.

39,00 zł
Produkt dostępny

Grzyby witalne są źródłem łatwo przyswajalnych witamin, minerałów, enzymów oraz błonnika. Mieszanka zawiera: Reishi bogate w polisacharydy i triterpeny, Cordyceps i Chagę.

42,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Grzyby witalne Bio Mega Mix - Bio Reishi bogate w polisacharydy i triterpeny, Bio Cordyceps, Bio Chagę oraz Bio Soplówka Jeżowatą (Hericium). Specjalnie skomponowana mieszanka grzybów witalnych o różnych cennych właściwościach i wartościach spożywczych.

49,90 zł
Produkt dostępny

Reishi (Ganoderma lucidum) proszek organiczny. Ekologiczny grzyb witalny w proszku, nazywany również Lakownicą lśniącą, Ling shi. Chińska nazwa "ling zhi" oznacza „roślina magiczna“ lub „roślina nieśmiertelności“.

89,00 zł
Produkt dostępny

Nasz proces ekstrakcji został zaprojektowany tak, aby wydobyć jak najwięcej z biomasy roślin lub grzybów z korzyścią dla Twojego ciała i umysłu. Izolujemy związki aktywne o pełnym spektrum poprzez połączenie dwóch procesów ekstrakcji (etanol i woda) w połączeniu z wibracjami ultradźwiękowymi. Proces ten rozbija ściany komórkowe uwalniając cenne biomolekuły.

89,00 zł
Produkt dostępny

Organiczny ekstrakt z owocnika soplówki jeżowatej standaryzowany na 30% zawartości polisacharydów.

44,90 zł
Produkt dostępny

BIO SOPLÓWKA JEŻOWATA (Hericium erinaceus) Gatunek grzybów należący do rodziny soplówkowatych. W Japonii oraz Chinach jest traktowana jako jeden ze specjałów tamtejszej kuchni. Grzyb jest kulistego kształtu pokryty sopelkami, inaczej zwany również Lion's mane (lwia grzywa).

Wyświetla 1 - 12 z 16 produktów

scanner