Liofilizowane 

Liofilizacja, czyli suszenie sublimacyjne, to proces technologiczny polegający na usunięciu z  wody z surowca / produktu, z pominięciem etapu skraplania. To świetna metoda utrwalania pokarmów, pozwalająca cieszyć się ich smakiem i aromatem na dłużej. Produkty poddane temu procesowi, nie tylko charakteryzują się dłuższą datą przydatności do spoży...

Liofilizacja, czyli suszenie sublimacyjne, to proces technologiczny polegający na usunięciu z  wody z surowca / produktu, z pominięciem etapu skraplania. To świetna metoda utrwalania pokarmów, pozwalająca cieszyć się ich smakiem i aromatem na dłużej. Produkty poddane temu procesowi, nie tylko charakteryzują się dłuższą datą przydatności do spożycia, lecz także zachowują pełnię wszystkich substancji odżywczych oraz aktywnych. Nasz sklep internetowy z żywnością oferuje m.in. liofilizowane colostrum, truskawki, maliny czy jagody acai.

Więcej
Znaleziono produktów: 4

22,13 zł
Produkt dostępny

Bio jagoda acai liofilizowana ekstrakt 20:1 (kapsułki celulozowe) jest niezwykle bogatym źródłem witamin (A, B1, B2, B3, E, C), minerałów (fosfor, magnez, wapń, potas), kwasów tłuszczowych (Omega 3, 6 i 9), błonnika, aminokwasów, enzymów oraz kwasu elagowego. Zawiera polifenole, flawonoidy oraz antocyjany, które działają antyoksydacyjnie.   

11,94 zł
Produkt dostępny

Maliny liofilizowane świetnie nadają się do mieszanek typu musli, jako dodatek do śniadań, shake'ów oraz do spożywania na surowo. Dzięki liofilizacji produkt nie traci na wartościach odżywczych, oraz właściwościach, można przechowywać go bardzo długo w suchym miejscu.   

11,94 zł
Produkt dostępny

Truskawki liofilizowane świetnie nadają się do mieszanek typu musli, jako dodatek do śniadań, jogurtów, shake'ów oraz do spożywania na surowo. Dzięki liofilizacji produkt nie traci na wartościach odżywczych, oraz właściwościach, można przechowywać go bardzo długo w suchym miejscu.  

15,65 zł
Produkt dostępny

Truskawki liofilizowane rozdrobnione świetnie nadają się do mieszanek typu musli, jako dodatek do deserów, shake'ów oraz do spożywania na surowo. Dzięki liofilizacji produkt nie traci na wartościach odżywczych oraz właściwościach, można przechowywać go bardzo długo w suchym miejscu.   

Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów