Chlorella 

Suplementacja organizmu może wydawać się czasami zbędna i szkodliwa. Jest to jednak mylne przekonanie, nie mające nic wspólnego ze stanem faktycznym w dzisiejszych czasach. Suplementy diety, odpowiednio dobierane i kontrolowane przez doświadczonych specjalistów, są najlepszą formą zadbania o uzupełnienie wszelkich braków, wynikających z nieodpow...

Suplementacja organizmu może wydawać się czasami zbędna i szkodliwa. Jest to jednak mylne przekonanie, nie mające nic wspólnego ze stanem faktycznym w dzisiejszych czasach. Suplementy diety, odpowiednio dobierane i kontrolowane przez doświadczonych specjalistów, są najlepszą formą zadbania o uzupełnienie wszelkich braków, wynikających z nieodpowiedniego odżywiania oraz wynikające z wyjałowienia produktów spożywczych z witamin, minerałów oraz innych wartościowych składników. Jakość produktów spożywanych na co dzień jest co raz gorsza, co jest niestety celowym zabiegiem.

Chlorella - zdrowa alga

Jedzenie alg zazwyczaj nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Mają bowiem bardzo specyficzny smak, który zniechęca już po pierwszym spróbowaniu. W większości przypadków są to jednak rośliny pochodzące z oceanów lub mórz. Chlorella rośnie natomiast w wodach słodkich, co wpływa na brak słonego posmaku. Jest to jednokomórkowa alga, charakteryzująca się bardzo wysokim stężeniem chlorofilu i zawartością pigmentów fotosyntezy typu a i b. Jest bardzo dobrze przyswajalna, na skutek swojego naturalnego pochodzenia. Warto zastanowić się nad jej stosowaniem, zwłaszcza jeżeli chce się stosowań produkty, które są źródłem żelaza, potasu, cynku, a także wapnia.

Chlorella w tabletkach i w proszku

Chlorella w proszku stanowi jedną z podstawowych form, w jakich, w suplementacji organizmu, występuje ta roślina. Jej stosowanie jest proste i zależne jedynie od preferencji danej osoby. Najczęściej rozpuszcza się ją w wodzie, aby następnie wypić. Inną, równie popularną, ale też stosunkowo mało uciążliwą formą, są tabletki. W tym przypadku należy się ściśle stosować do zaleceń producenta.

Więcej
Znaleziono produktów: 3
26,00 zł
Produkt dostępny

Chlorella to zielenice występujące niemal na całej ziemi. Jej poszczególne gatunki (jest ich około 100) można znaleźć zarówno w wodach słodkich, jak i w morzach oraz oceanach. Ich komórki chronione są warstwą, zawierającą chitosan. Produkt posiada wysoką zawartość białka, błonnika oraz jest źródłem takich minerałów jak fosfor, potas i żelazo.

22,90 zł
Produkt dostępny

Chlorella to zielenice występujące niemal na całej ziemi. Jej poszczególne gatunki można znaleźć zarówno w wodach słodkich, jak i w morzach oraz oceanach. Produkt posiada wysoką zawartość białka i błonnika oraz jest źródłem takich minerałów jak żelazo, potas i fosfor.

19,90 zł
Produkt dostępny

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych Klientów stworzyliśmy mieszankę dwóch alg Bio Chlorelli z rozerwanymi ścianami komórkowymi i Bio Spiruliny w postaci tabletek o wadze 500 mg.

Wyświetla 1 - 3 z 3 produktów

scanner