W proszku 

Znaleziono produktów: 23
na stronie
0 Recenzje
13,90 zł
Produkt dostępny

Chlorella to zielenice występujące niemal na całej ziemi. Jej poszczególne gatunki (jest ich około 100) można znaleźć zarówno w wodach słodkich, jak i w morzach oraz oceanach. Ich komórki chronione są warstwą, zawierającą chitosan. Produkt posiada wysoką zawartość białka, błonnika oraz takich minerałów jak żelazo, cynk i wapń. Produkt ma także wysoką...

0 Recenzje
69,90 zł
Produkt dostępny

Colostrum (siara bydlęca, IgG 60%, liofilizowane) wytwarzane przez samicę ssaków w pierwszych godzinach po porodzie. Produkt charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem: 60 % immunoglobulin (IgG). Colostrum jest całkowicie naturalnym produktem, a zawarte w nim substancje nie występują w żadnym innym produkcie pochodzenia naturalnego w tak wysokiej...

0 Recenzje
15,90 zł
Produkt dostępny

DiCytrynian TriMagnezu jest organicznym związkiem chemicznym z grupy cytrynianów. Jest to sól kwasu cytrynowego i magnezu. Zawiera helatową, wysoce przyswajalną formę magnezu. Czystość produktu farmaceutyczna. Suplement diety.

0 Recenzje
3,90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Guma arabska (Gummi arabicum) – stwardniała na powietrzu, gumowata wydzielina otrzymywana z pni i gałęzi akacji senegalskiej i innych gatunków z rodzaju Acacia pochodzących z Afryki.

0 Recenzje
22,90 zł
Produkt dostępny

Jabłczan magnezu jest połączeniem dwóch składników: kwasu jabłkowego oraz magnezu. Magnez jest jednym z głównych składników kości, wspomaga organizm w regulacji czynności mięśni.

0 Recenzje
29,90 zł
Produkt dostępny

Kwas L-Askorbinowy - witamina C bierze udział w wielu procesach biochemicznych organizmu, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz nerwowego, bierze również udział w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Suplement diety.

0 Recenzje
29,90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Maca BIO 5:1 żelatynizowana, ekstrakt/wyciąg. Certyfikat żelatynizowana - łatwiej rozpuszczalna i lepiej przyswajalna przez organizm na skutek rozbicia cząsteczki skrobi.Nie zawiera żelatyny. Z uprawy ekologicznej.

0 Recenzje
22,90 zł
Produkt dostępny

Maca jest roślinną dwuletnią z rodziny Crucifer, naturalnie występujących w wysokich Andach w Peru. Jej hiszpańskie i Quechua nazwy to maca-maca, maino, ayak chichira, ayak willku. Jest to roślina uprawiana w celu pozyskania swojej mięsistej bulwy. Jest używana zarówno jako ,,zioło" wspomagające, jak i warzywo.

0 Recenzje
19,90 zł
Produkt dostępny

BIO MACA KORZEŃ MIELONY <RAW/surowa> (Lepidium meyenii) Maca jest uprawiana od przeszło 2000 lat. Jej niezwykle wytrzymała struktura pozwala przetrwać trudne warunki klimatyczne, takie jak: silne wiatry, wysoka temperatura czy też silne działanie promieni UV. Maca jest roślinną dwuletnią rośliną z rodziny Crucifer naturalnie występujących w wysokich...

0 Recenzje
22,90 zł
Produkt dostępny

Organiczna maca, odmiana czarna.

0 Recenzje
35,00 zł
Produkt dostępny

Małża zielona (Perna canaliculus) hodowana w specjalnie wyznaczonych miejscach w wybrzeży Nowej Zelandii,gdzie mogą przez wiele miesięcy rosnąć i czerpać dobroczynne składniki odżywcze z najczystszych wód Oceanu Spokojnego.

Wyświetla 1 - 12 z 23 produktów