Inne 

Znaleziono produktów: 7
0 Recenzje
49,90 zł
Produkt dostępny

Sok Acai Bio Berry Pure powstaje z owoców (jagody) dojrzałych w słońcu Brazylii. Sok Acai to produkt najwyższej jakości, w 100% naturalny, wytwarzany w sposób, który pozwala zachować największą wartość odżywczą świeżych jagód acai.

0 Recenzje
59,90 zł
Produkt dostępny

Aloe ferox (znany jako Cape Aloe, Gorzki Aloes, Czerwony Aloes) jest gatunkiem aloesu drzewiastego i pochodzi z Afryki Południowej. Jest to jeden z kilku gatunków aloesu, które są wykorzystywane do wytwarzania gorzkiego aloesu, leków przeczyszczających, a także niegorzkiego żelu, który znajduje zastosowanie w produkcji kosmetyków.

0 Recenzje
9,90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

0 Recenzje
29,90 zł
Produkt dostępny

Bio Sok z Granatu NatVita powstaje z owoców dojrzałych w słońcu. W 100% naturalny, wytwarzany w sposób, który pozwala zachować wartości odżywcze świeżych, ekologicznych owoców granatu.Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.

0 Recenzje
36,90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

0 Recenzje
69,90 zł
Produkt dostępny

SOK Z NONI BIO (Morinda Citrifolia) z wyspy Samoa powstaje z owoców dojrzałych w słońcu, który pomoże zachować dobre samopoczucie. Sok noni NatVita to produkt najwyższej jakości, 100% naturalny, wytwarzany w sposób, który pozwala zachować wartości odżywcze świeżych owoców noni.Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.

0 Recenzje
9,90 zł
Produkt dostępny

ROKITNIK (Hippophae rhamanoides) OWOCE SUSZONE Rokitnik znalazł zastosowanie zarówno w kuchni, jak i w kosmetyce dzięki swoim wyjątkowym właściwościom zdrowotnym. Rokitnik wyróżnia się przede wszystkim zawartością witaminy C - obok dzikiej róży ma jej najwięcej spośród owoców. W związku z tym owoce rokitnika z pewnością przydadzą się w okresie...

Wyświetla 1 - 7 z 7 produktów