Kokos 

Bogactwo białego miąższu kokosa doceniane jest od wieków, aż do dziś. Cukier kokosowy wartości odżywcze ma korzystne jak mało który produkt żywieniowy. Cukier kokosowy  zdrowy bo mało w nim cukrów, charakteryzuje się niskim indeksem glikemicznym oraz zawartością witamin i minerałów, jednocześnie wzmaga poczucie sytość, a do tego jest pyszny i un...

Bogactwo białego miąższu kokosa doceniane jest od wieków, aż do dziś. Cukier kokosowy wartości odżywcze ma korzystne jak mało który produkt żywieniowy. Cukier kokosowy  zdrowy bo mało w nim cukrów, charakteryzuje się niskim indeksem glikemicznym oraz zawartością witamin i minerałów, jednocześnie wzmaga poczucie sytość, a do tego jest pyszny i uniwersalny! Cukier kokosowy bio, czy też – jak kto woli – bio cukier kokosowy, to produkt, który zdecydowanie warto mieć na swojej kuchennej półce.

Więcej
Znaleziono produktów: 2

9,17 zł
Produkt dostępny

Bio Cukier kokosowy z kwiatów palmy kokosowej. Nierafinowany, organiczny, 100% bez dodatków. Z uprawy ekologicznej. Pąki kwiatowe palmy kokosowej zawierają sok, który służy do produkcji cukru kokosowego. Jest bogaty w enzymy, naturalne drożdże, aminokwasy, witaminy i minerały.   

27,69 zł
Produkt dostępny

Palma kokosowa rośnie w południowo-wschodniej Azji oraz w północno - zachodniej Ameryce Południowej. Syrop pozyskiwany jest ręcznie z kwiatów palmy kokosowej. Produkt organiczny, nierafinowany z upraw ekologicznych. Charakteryzuje się słodkim smakiem oraz delikatną nutą karmelu. Posiada niski indeks glikemiczny (ig)* - 35 (*wpływ na poziom glukozy we krwi).

Wyświetla 1 - 2 z 2 produktów