Colostrum 

Maleńkie organizmy noworodków, niezależnie od tego czy ludzkich, czy też różnych gatunków innych ssaków, narażone są na wiele niebezpieczeństw. Do głównych z tych zagrożeń należą wszechobecne bakterie, wirusy oraz grzyby. Dlatego zanim w gruczołach mlekowych kobiet lub samic pozostałych gatunków ssaków pojawi się typowe mleko przez krótki czas p...

Maleńkie organizmy noworodków, niezależnie od tego czy ludzkich, czy też różnych gatunków innych ssaków, narażone są na wiele niebezpieczeństw. Do głównych z tych zagrożeń należą wszechobecne bakterie, wirusy oraz grzyby. Dlatego zanim w gruczołach mlekowych kobiet lub samic pozostałych gatunków ssaków pojawi się typowe mleko przez krótki czas przed oraz po porodzie powstaje tak zwana potocznie siara, a fachowo – colostrum. Płyn ten, ze względu na wyjątkowe grono swoich odbiorców, ma za zadanie dostarczyć najcenniejszych substancji odżywczych a przede wszystkim – chronić oraz wzmacniać układ odpornościowy.

Colostrum w proszku

Colostrum w proszku zawiera najwięcej, bo aż 60% cennych immunoglobulin. Sproszkowane, ekologiczne młodziwo występuje także w naszej ofercie.

Colostrum w płynie BIO, czyli ekologiczny syrop

Ekologiczna siara bydlęca w płynie zawiera 30% immunoglobulin i jest to naturalne colostrum pozyskiwane od krów z terenów Austrii oraz Niemiec.

Colostrum w proszku i colostrum w płynie – pozostałe korzyści

Ze względu na bardzo wysoką zawartość łatwo przyswajalnego wapnia wzmacnia zęby oraz kości. Suplementy colostrum BIO dostarczają organizmowi witamin z grupy B, witaminy E, witaminy A, a także witaminy D. Mają tak szerokie działanie, że trudno wyodrębnić konkretną grupę do jakiej są skierowane – każdy, niezależnie od wieku lub płci, doceni ich właściwości.

Więcej
Znaleziono produktów: 3
74,00 zł
Produkt dostępny

Colostrum (siara pochodzenia bydlęcego) jest wytwarzane przez samicę ssaków w pierwszych godzinach po porodzie. Produktcharakteryzuje się 60 % współczynnikiem immunoglobulin (IgG) i został odtłuszczony oraz poddany sterylnej filtracji / mikrofiltracji. Pobrany surowiec podczas pierwszych dojeń.

72,00 zł
Produkt dostępny

Colostrum (siara pochodzenia bydlęcego) jest wytwarzane przez samicę ssaków w pierwszych godzinach po porodzie. Produkt charakteryzuje się > 30-40 % zawartością immunoglobulin (IgG), został odtłuszczony oraz poddany sterylnej filtracji / mikrofiltracji. Produkt pobrany z pierwszego oraz drugiego dojenia, w taki sposób by młode ciele otrzymało...

97,00 zł
Produkt dostępny

BIO COLOSTRUM W PŁYNIE o zawartości Immunoglobulin (IgG) powyżej 35%. Colostrum (siara bydlęca w płynie 125 ml) wytwarzane przez samicę ssaków w pierwszych godzinach po porodzie. Oferowane płynne colostrum jest pozyskiwane z pierwszego oraz drugiego dojenia, jest naturalnym produktem, a zawarte w nim substancje nie występują w żadnym produkcie...

Wyświetla 1 - 3 z 3 produktów

scanner