Promocje

na stronie
6,90 zł 8,90 zł
Produkt dostępny

Ananas liofilizowany grys zaspokoi chęć na coś słodkiego. Dzięki procesowi liofilizacji owoce nie tracą wartości odżywczych. Produkt można przechowywać bardzo długo w suchym miejscu.

17,90 zł 21,90 zł
Produkt dostępny

Białko drożdżowe jest doskonałym źródłem łatwo przyswajanego przez organizm białka roślinnego.

29,90 zł 33,00 zł
Produkt dostępny

Graviola (Annona muricata) znana również pod nazwą Guanabana i Flaszowiec miękkociernisty, występuje w Ameryce Południowej i Środkowej. Owoce gravioli doceniane oraz wykorzystywane są od wieków przez tamtejszych mieszkańców.

29,00 zł 39,00 zł
Produkt dostępny

HMB - kwas beta-hydroksy-beta-metylomasłowy.

14,90 zł 18,90 zł
Produkt dostępny

Ostrokrzew gujański (Ilex Guayusa) nazywany również siostrą yerba mate, pochodzi z Amazońskiej dżungli, gdzie przez plemię Kichawa wykorzystywana jest od tysięcy lat. Picie naparu z rośliny stanowi plemienną tradycję.

29,90 zł 39,90 zł
Produkt dostępny

AAKG jest argininą wzbogaconą o kwas alfaketoglutarowy i stanowi bardziej stabilną formę po strawieniu. L-arginina jest aminokwasem wytwarzanym w organizmie z kwasu glutaminowego oraz proliny.

7,90 zł 10,90 zł
Produkt dostępny

Lukrecja (Glycyrrhiza L.) występuje w południowo - wschodniej Europie i na Bliskim Wschodzie. Korzeń lukrecji posiada bogatym skład chemicznym m.in. saponin triterpenowe, flawonoidy, kumaryn, olejek eteryczny czy polisacharydy. Glycyrrhiza w języku greckim oznacza słodki korzeń.

8,90 zł 12,90 zł
Produkt dostępny

Lukrecja (Glycyrrhiza glabra) korzeń mielony. Lukrecja pochodzi z Południowo - Wschodniej Europy i z Bliskiego Wschodu. Ze względu na swój słodki smak, jest głównym składnikiem popularnych czarnych cukierków i żelek.

15,90 zł 19,90 zł
Produkt dostępny

Lukrecja występuje w południowo - wschodniej Europie i na Bliskim Wschodzie. Korzeń lukrecji posiada bogatym skład chemicznym m.in. saponin triterpenowe, flawonoidy, kumaryn, olejek eteryczny czy polisacharydy.  Lukrecja charakteryzuje się bardzo słodkim smakiem.

10,90 zł 14,90 zł
Produkt dostępny

Lukrecja występuje w południowo - wschodniej Europie i na Bliskim Wschodzie. Jej korzeń kształtem przypomina pałeczkę i jest bardzo słodki w smaku.

7,90 zł 9,90 zł
Produkt dostępny

Lukrecja występuje w południowo - wschodniej Europie i na Bliskim Wschodzie. Jej korzeń charakteryzuje się bardzo słodkim smakiem.

32,00 zł 38,00 zł
Produkt dostępny

BIO MORINGA OLEJODAJNA (Moringa oleifera) TABLETKI Moringa olejodajna to gatunek drzewa tropikalnego, pochodzący z podnóża Himalajów z północno – zachodnich Indii i Pakistanu. Jest to drzewo odporne na suszę, udomowione także w Azji, w Afryce i Ameryce Południowej. Wykorzystywana od wieków w Ajurwedzie oraz zaliczona do grupy superfoods.  

Wyświetla 1 - 12 z 14 produktów

scanner