Promocje

49,00 zł 59,00 zł
Produkt dostępny

Cukierki na bazie erytrytolu z astaksantyną. Dzięki formie cukierka, astaksantyna zostaje wchłonięta na poziomie ślinianek, co powoduje aktywny transport do krwi, a następnie do komórek całego ciała. Jest to najlepsza forma spożywania astaksantyny. Nie zawiera alergenów. Bez glutenu, cukru (sacharozy) i laktozy. Odpowiedni dla wegan i wegetarian.

68,00 zł 88,00 zł
Produkt dostępny

Suplement diety w postaci olejeku standaryzowanego na zawartość CBD. Produkt o pełnym spektrum, czyli najczystszej możliwej formie wyekstrahowanych kannabinoidów, terpenoidów i flawonoidów naturalnie występujących w konopiach. Olejek zawiera CBD - kannabichromen, CBDV, CBG - kannabigerol, kannabidiwarin, BCP - beta-kariofilen.

24,90 zł 29,90 zł
Produkt dostępny

Pestki winogron stanowią spośród wszystkich środków żywnościowych najbogatsze, naturalne źródło proantocyjanidyn (OPC), wtórnych substancji roślinnych z grupy polifenoli.

42,90 zł 49,90 zł
Produkt dostępny

Bio Shake bananowo - proteinowy to doskonałe połączenie odżywczego banana i roślinnych protein do przyrządzania pysznego i sycącego shake’a o bananowo - orzechowej nucie.

Wyświetla 1 - 5 z 5 produktów

scanner