Promocje

na stronie
49,00 zł 59,00 zł
Produkt dostępny

Cukierki na bazie erytrytolu z astaksantyną. Dzięki formie cukierka, astaksantyna zostaje wchłonięta przez ślinianki, co powoduje aktywny transport do krwi, a następnie do komórek całego ciała. Jest to najlepsza forma spożywania astaksantyny. Nie zawiera alergenów. Bez glutenu, cukru (sacharozy) i laktozy. Odpowiedni dla wegan i wegetarian.

9,90 zł 12,90 zł
Produkt dostępny

Białko z dyni (60 % białka) to produkt wysokobiałkowy w formie proszku, który dodatkowo zachowuje wszelkie  właściwości dyni. Proteiny zawarte w białku z dyni są polecane dla sportowców (siłownia) oraz wszystkich osób prowadzących aktywny tryb życia. Białko z dyni jest źródłem nasyconych kwasów tłuszczowych i posiada wysoką zawartość białka i błonnika...

42,00 zł 50,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Bio natto + witamina D3 zawiera jedynie substancje powstałe w wyniku naturalnej fermentacji soi przez bakterie Bacillus subtillis Natto m.in. naturalną witaminę K2mk7.

15,90 zł 23,90 zł
Produkt dostępny

Catuaba charakteryzuje się właściwościami afrodyzjakalnymi, stosowana również jako kadzidło.

8,90 zł 10,90 zł
Produkt dostępny

 Catuaba jest korą z drzewa Trichilia catigua, które rośnie w Brazylii, osiąga wysokość 3 - 6 m i nigdy nie zrzuca liści.

68,00 zł 88,00 zł
Produkt dostępny

Suplement diety w postaci olejeku standaryzowanego na zawartość CBD. Produkt o pełnym spektrum, czyli najczystszej możliwej formie wyekstrahowanych kannabinoidów, terpenoidów i flawonoidów naturalnie występujących w konopiach. Olejek zawiera CBD - kannabichromen, CBDV, CBG - kannabigerol, kannabidiwarin, BCP - beta-kariofilen.

29,90 zł 36,90 zł
Produkt dostępny

Kurkuma to jedna z najcenniejszych przypraw nie tylko pod względem smakowym. Idealna do ryżu, jak i do wielu innych potraw, głównie indyjskich. Uprawiana jest głównie w Indiach, Australii, Bengalu, Chinach, Peru, Tajwanie oraz na Sri Lance. Przyprawa ta, to główny składnik curry, która jest z powodzeniem używana w różnych kuchniach świata, ale jest...

30,00 zł 48,00 zł
Produkt dostępny

Kurkuma jest idealną przyprawą do ryżu, jak i do wielu innych potraw, głównie indyjskich. Uprawiana jest głównie w Indiach, Australii, Bengalu, Chinach, Peru, Tajwanie oraz na Sri Lance. Jest głównym składnikiem curry. Kurkuma jest również stosowana jako naturalny barwnik.

11,90 zł 17,90 zł
Produkt dostępny

Kwas solny (HCl) roztwór 4%.

34,00 zł 39,00 zł
Produkt dostępny

Melisa to roślina osiągająca do 60 cm wysokości. Pochodzi z terenów morza Śródziemnego, Północnej Afryki oraz Wschodniej Azji. Jej liście są zielone, lekko zaokrąglone i sercowate, w kolorze zielonym z delikatnymi odcieniami fioletu.

7,90 zł 9,90 zł
Produkt dostępny

BIO MIODOKRZEW (Cyclopia intermedia) Miodokrzew, inaczej Honeybush albo Heuningbos jest to napar z liści, łodyg i kwiatów miodokrzewu (Cyclopia intermedia, a także Cyclopia subternata), gatunku spokrewnionego z czerwonokrzewem, znanym jako Redbush lub Rooibos. W smaku podobna do rooibosa, nieco łagodniejsza, wolna od goryczy i ma przyjemny miodowy smak i...

Wyświetla 1 - 12 z 18 produktów

scanner