Algi 

Algi mielone, czy w tabletkach? Mamy je wszystkie!

Bogate w cenne wartości odżywcze algi w tabletkach oraz mielone doceniane są na całym świecie. W ofercie posiadamy wydajne opakowania alg w formie zmielonych roślin, a także tabletek. Suplement warto przyjmować kilka razy dziennie - kapsułki najlepiej popijać wodą, z kolei zmielone algi idealni...

Algi mielone, czy w tabletkach? Mamy je wszystkie!

Bogate w cenne wartości odżywcze algi w tabletkach oraz mielone doceniane są na całym świecie. W ofercie posiadamy wydajne opakowania alg w formie zmielonych roślin, a także tabletek. Suplement warto przyjmować kilka razy dziennie - kapsułki najlepiej popijać wodą, z kolei zmielone algi idealnie nadadzą się do przygotowywania bogatych w składniki odżywcze napojów.

Produkty z oferty NatVita powstają ze starannie wyselekcjonowanych elementów. Wśród alg wykorzystywanych do tworzenia suplementów diety znajduje się spirulina hawajska, czy chlorella, które doceniane są ze względu na swoje działanie. Poddawane są one bezpiecznym procesom prasowania i mielenia, dzięki czemu nie tracą one swoich właściwości i dostarczają organizmowi cennych elementów.

Algi w tabletkach i mielone

Oferowane produkty z alg idealnie uzupełniają dietę, wzbogacając ją o cenne elementy. Zarówno tabletki, jak i algi mielone bogate są w witaminy z grupy B, białko, żelazo, czy wapń. Stosowanie preparatów z oferty NatVita jest całkowicie bezpieczne dla organizmu i w połączeniu ze zbilansowaną dietą niesie wiele korzyści.

Algi mielone i w formie tabletek, czyli suplementy diety, które musisz mieć w swoim domu

Ze względu na swoje działanie produkty z oferty dedykowane są przede wszystkim osobom dorosłym. Zawartość wapnia, cynku, białka, czy pozostałych elementów odżywczych nie może zastąpić tradycyjnej diety, o czym powinny pamiętać osoby przyjmujące algi w tabletkach oraz zmielone od NatVita. Działanie suplementów diety przynosi najbardziej pożądane efekty tylko w połączeniu ze zdrowym trybem życia, dlatego by wzmocnić ich działanie warto uprawiać sport i zadbać o zbilansowany jadłospis.

Mielone algi oraz suplementy w formie tabletek dostępne są w wygodnych opakowaniach. Osoby pragnące przetestować dietę wzbogacaną algami mogą wybrać pudełka o pojemności 100g, z kolei dla stałych klientów przygotowaliśmy wydajne opakowania 250g. Każde z nich cechuje się dużą szczelnością, chroniąc produkt przed czynnikami zewnętrznymi.

Więcej
Znaleziono produktów: 5
26,00 zł
Produkt dostępny

Chlorella to zielenice występujące niemal na całej ziemi. Jej poszczególne gatunki (jest ich około 100) można znaleźć zarówno w wodach słodkich, jak i w morzach oraz oceanach. Ich komórki chronione są warstwą, zawierającą chitosan. Produkt posiada wysoką zawartość białka, błonnika oraz jest źródłem takich minerałów jak fosfor, potas i żelazo.

22,90 zł
Produkt dostępny

Chlorella to zielenice występujące niemal na całej ziemi. Jej poszczególne gatunki można znaleźć zarówno w wodach słodkich, jak i w morzach oraz oceanach. Produkt posiada wysoką zawartość białka i błonnika oraz jest źródłem takich minerałów jak żelazo, potas i fosfor.

19,90 zł
Produkt dostępny

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych Klientów stworzyliśmy mieszankę dwóch alg Bio Chlorelli z rozerwanymi ścianami komórkowymi i Bio Spiruliny w postaci tabletek o wadze 500 mg.

19,90 zł
Produkt dostępny

Spirulina platensis jest glonem należącym do gromady sinic, występującym w różnorodnych warunkach środowiskowych. Po raz pierwszy został wyizolowany przez Turpina w 1827 roku z wody strumienia. Spirulina słodkowodna z certyfikowanej uprawy ekologicznej.

54,90 zł
Produkt dostępny

Spirulina hawajska (Arthrospira platensis) Premium. Charakteryzuje się najwyższą czystością na rynku światowym. Jedna z niewielu roślin zawierająca tak wysoki poziom beta karotenu, witamin - zwłaszcza z grupy B oraz mikroelementów.

Wyświetla 1 - 5 z 5 produktów

scanner