Algi 

Znaleziono produktów: 8
0 Recenzje
13,90 zł
Produkt dostępny

Chlorella to zielenice występujące niemal na całej ziemi. Jej poszczególne gatunki (jest ich około 100) można znaleźć zarówno w wodach słodkich, jak i w morzach oraz oceanach. Ich komórki chronione są warstwą, zawierającą chitosan. Produkt posiada wysoką zawartość białka, błonnika oraz takich minerałów jak żelazo, cynk i wapń. Produkt ma także wysoką...

0 Recenzje
39,90 zł
Produkt dostępny

BIO CHLORELLA TABLETKI PRASOWANE NA ZIMNO bez dodatków (Chlorella) Suplement diety.  

0 Recenzje
12,90 zł
Produkt dostępny

Bio Spirulina platensis jest glonem należącym do gromady sinic, występującym w różnorodnych warunkach środowiskowych. Po raz pierwszy został wyizolowany przez Turpina w 1827 roku z wody strumienia. Tę sinicę można spotkać w: glebie, piasku, bagnach, morskiej wodzie, słodkiej i słonej wodzie jezior, tropikalnych jeziorach, a nawet w ciepłych źródłach.

0 Recenzje
26,90 zł
Produkt dostępny

Spirulina hawajska (Arthrospira platensis) słodkowodna w proszku Premium. Jeden z najbogatszych produktów zawierających beta karoten oraz dużą ilość minerałów i mikroelementów.

0 Recenzje
11,90 zł
Produkt dostępny

Spirulina to niebiesko-zielone nitkowate cyjanobakterie z cylindrycznymi trychomami.

0 Recenzje
16,90 zł
Produkt dostępny

Spirulina (Spirulina platensis) słodkowodna, bogate w substancje odżywcze algi morskie, występujący zazwyczaj w wodach słodkich. Spirulina jest najbardziej niezwykłą rośliną odżywczą spośród 30 tys. poznanych dotychczas alg. Suplement diety.

0 Recenzje
22,90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Spirulina tabletki. Spirulina platensis to bogaty w substancje odżywcze algi morskie, występujący zazwyczaj w wodach słodkich. Spirulina słodkowodna jest najbardziej niezwykłą rośliną odżywczą spośród 30 tys. poznanych dotychczas alg.

Wyświetla 1 - 8 z 8 produktów