Erytrytol 

Erytrol to naturalnie występujący w przyrodzie niskokaloryczny cukier, a więc idealny składnik diet odchudzających oraz jadłospisu cukrzyków. Zamiennik cukru – erytrytol, to zdrowy i wydajny produkt, który świetnie sprawdza się w dosładzaniu przeróżnych dań. Naturalne słodziki zyskały sławę, bo są słodsze niż klasyczny cukier, a więc potrzeba ic...

Erytrol to naturalnie występujący w przyrodzie niskokaloryczny cukier, a więc idealny składnik diet odchudzających oraz jadłospisu cukrzyków. Zamiennik cukru – erytrytol, to zdrowy i wydajny produkt, który świetnie sprawdza się w dosładzaniu przeróżnych dań. Naturalne słodziki zyskały sławę, bo są słodsze niż klasyczny cukier, a więc potrzeba ich mniej niż zwykle. Erytrol słodzik, jest jednym z popularniejszych słodzików. Erytrytol do pieczenia, stosowany jest m.in. po to, by móc cieszyć się słodyczami, wypiekami i innymi frykasami bez negatywnego wpływu na samopoczucie.

Więcej
Znaleziono produktów: 2

6,42 zł
Produkt dostępny

Erytrytol jest substancją, która w naturalnym środowisku występuje w niektórych owocach, winie, owocach morza, wodorostach czy porostach.

9,17 zł
Produkt dostępny

Erytrytol + Stewia ekstrakt = MIX (erytrytol + glikozydy stewiolowe). Dzięki glikozydom stewiolowym, erytrytol traci swój gorzki posmak. 100% bez cukru w 100% bezpieczny dla zębów. Stosowany jak normalny cukier, przypomina go również z wyglądu.

Wyświetla 1 - 2 z 2 produktów