Stawy 

Znaleziono produktów: 40
na stronie
0 Recenzje
19,90 zł
Produkt dostępny

Arcydzięgiel występuje naturalnie w Chinach. Polecany dla kobiet, stabilizuje gospodarkę hormonalną, zwłaszcza w okresie menopauzy, stanach poporodowych i przy trudnościach związanych z miesiączkowaniem. Ponadto, łagodzi nerwobóle, bóle stawów oraz pobudza krążenie krwi.

0 Recenzje
7,90 zł
Produkt dostępny

Bio Arcydzięgiel Litwor (Angelica archangelica), dzięgiel litwor od dawna wykorzystywany w naturalnej, tradycyjnej medycynie ludowej. Arcydzięgiel działa wspomagająca na układ trawienny oraz immunologiczny. Swoje zastosowanie znalazł również w przemyśle kosmetycznym. Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.

0 Recenzje
56,00 zł
Produkt dostępny

Ekstrakt z drzewa Boswellia serrata w kapsułkach: wzmacnia i odżywia stawy wspomaga układ immunologiczny dodaje sił witalnych Suplement diety.

0 Recenzje
74,00 zł
Produkt dostępny

Kompleks enzymów proteolitycznych (rozkładających białka) - bromelaina oraz papaina, otrzymywane z egzotycznych owoców, ananasa i papai. Wspomagają trawienie białek, regenerację tkanek oraz niwelowanie stanów zapalnych.

0 Recenzje
54,90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Bio Colostrum (siara bydlęca, IgG 30 %, liofilizowane) wytwarzane przez samicę ssaków w pierwszych godzinach po porodzie. Produkt charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem: 30 % immunoglobulin (IgG). Colostrum jest całkowicie naturalnym produktem, a zawarte w nim substancje nie występują w żadnym innym produkcie pochodzenia naturalnego w tak...

0 Recenzje
79,90 zł
Produkt dostępny

BIO COLOSTRUM W PŁYNIE, zawartość Immunoglobuliny (IgG) powyżej 35%

0 Recenzje
42,90 zł
Produkt dostępny

Colostrum (siara bydlęca, IgG 30%, liofilizowane) w proszku wytwarzane przez samicę ssaków w pierwszych godzinach po porodzie. Produkt charakteryzuje się współczynnikiem: 30 % immunoglobulin (IgG). Colostrum jest całkowicie naturalnym produktem, a zawarte w nim substancje nie występują w żadnym innym produkcie pochodzenia naturalnego w tak wysokiej...

0 Recenzje
18,90 zł
Produkt dostępny

Czarci pazur BIO (Produkt rolnictwa ekologicznego) jest obiektem zainteresowania naukowców w Europie i USA. Badania są prowadzone szczególnie pod kątem dolegliwości reumatycznych, ale zastosowanie tej pustynnej rośliny jest dużo szersze.

0 Recenzje
27,50 zł
Produkt dostępny

Suplement diety Diabelski pazur w kapsułkach 400mg, znany też pod nazwą czarci pazur i devil's claw. Pochodzi z Afryki, gdzie rośnie na nieprzyjaznych terenach pustynnych.

0 Recenzje
12,90 zł
Produkt dostępny

Diabelski pazur (Harpagophytum procumbens), zwany także diabelskim szponem lub hakoroślą. Od tysięcy lat roślina stosowana była przez afrykańskich szamanów w walce przy dolegliwościach reumatycznych, artretyzmie, bólach mięśni, stawów oraz przy stanach zapalnych.

0 Recenzje
9,90 zł
Produkt dostępny

Diabelski pazur (Harpagophytum procumbens), zwany także diabelskim szponem lub hakoroślą, to wyjątkowa roślina, która świetnie radzi sobie w trudnych, pustynnych warunkach. Jej piękne, czerwone kwiaty można podziwiać tylko podczas rzadkich opadów deszczu. Zadziwiające jest również działanie diabelskiego pazura w walce z licznymi dolegliwościami.

0 Recenzje
8,40 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Bio owoce dzikiej róży stosowane w zielarstwie, farmaceutyce, kosmetyce oraz jako przysmak. Posiada wysokie zasoby witaminy C. Działa jako stymulator systemu odpornościowego.  Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.

Wyświetla 1 - 12 z 40 produktów