Msm 

Siarka jest pierwiastkiem w śladowych ilościach występującym naturalnie w ludzkim organizmie, a jednoczenie pełniącym w nim wiele pożytecznych funkcji. Oczywiście siarka siarce nierówna, dlatego suplementy mające jej dostarczać zawierają organiczne związki siarki łatwo przyswajalne przez organizm człowieka i są dla niego bezpieczne. Ważnym czynn...

Siarka jest pierwiastkiem w śladowych ilościach występującym naturalnie w ludzkim organizmie, a jednoczenie pełniącym w nim wiele pożytecznych funkcji. Oczywiście siarka siarce nierówna, dlatego suplementy mające jej dostarczać zawierają organiczne związki siarki łatwo przyswajalne przez organizm człowieka i są dla niego bezpieczne. Ważnym czynnikiem jest tutaj czystość tej substancji.

MSM - co to za skrót?

Skrót MSM dotyczy nazwy organicznego związku siarki o wdzięcznej nazwie: metylosulfonylometan. Stosowanie prostego skrótu w tym przypadku wydaje się całkiem zrozumiałe już na pierwszy rzut oka.

Organiczny związek siarki

MSM można przyjmować jako proszek, jako tabletki lub jako kapsułki. Wszystkie pozwalają uniknąć konfrontacji z charakterystycznym, nieprzyjemnym zapachem. A zatem nie taki diabeł straszny, jak go malują. A demonizowanie lub celowe unikanie tego pierwiastka w swojej diecie prędko daje o sobie znać. Warto wiedzieć, że MSM najlepiej wchłania się wraz z przyjmowaną witaminą C.

Więcej
Znaleziono produktów: 4
25,90 zł
Produkt dostępny

MSM (metylosulfonylometan), siarka organiczna, przez nasz organizm wykorzystywana jest między innymi do produkcji enzymów, przeciwciał, tkanki łącznej, glutationu, kolagenu i keratyny. Wysoka czystość oferowanego produktu 99,96%.  

25,90 zł
Produkt dostępny

MSM - ORGANICZNY ZWIĄZEK SIARKI (zapakowane opakowanie typu doypack).

28,00 zł
Produkt dostępny

MSM czyli metylosulfonylometan, czyli organiczny związek siarki. MSM występuje naturalnie w takich produktach jak warzywa, owoce, kawa, herbata, czy mleko.

Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów

scanner