Aromaterapia 

Jeśli chcesz poznać wszystkie tajemnice, jakie kryje przed Tobą aromaterapia, kadzidło z naszego asortymentu jest doskonałą propozycją dla Ciebie. W ofercie posiadamy eteryczne olejki stanowiące wyciąg z naturalnych kwiatów, ziół i owoców. Już pierwsze użycie tych produktów do okadzania pomieszczeń, masażu, czy też kąpieli wyzwoli intensywny aro...

Jeśli chcesz poznać wszystkie tajemnice, jakie kryje przed Tobą aromaterapia, kadzidło z naszego asortymentu jest doskonałą propozycją dla Ciebie. W ofercie posiadamy eteryczne olejki stanowiące wyciąg z naturalnych kwiatów, ziół i owoców. Już pierwsze użycie tych produktów do okadzania pomieszczeń, masażu, czy też kąpieli wyzwoli intensywny aromat zamknięty wewnątrz preparatów, okalając ciało niezwykłą wonią. Dzięki olejkom i żywicom z NatVita aromaterapia dostarczy Ci przyjemności.

Moc aromaterapii zamknięta w preparatach NatVita

Wśród oferowanych przez nas preparatów znaleźć można naturalne olejki roślinne oraz żywice do kadzenia. Różnorodność dostępnych produktów pozwala na okalanie się dowolnymi zapachami. Poza okadzaniem pomieszczeń za pomocą egzotycznych kadzideł, olejki z NatVita sprawdzają się jako dodatek do kąpieli, prania, czy preparat do masażu. Wydobywający się z nich aromat to efekt procesów destylacji parą wodną, przez co naturalny zapach kwiatów i ziół jest bezpośrednio zamknięty w preparatach NatVita.

Każdy olejek i żywica do kadzenia z oferty przygotowana została z myślą o naszych Klientach. Do ich produkcji wykorzystano wyłącznie najwyższej jakości składniki, które idealnie sprawdzają się podczas aromaterapii i nie tylko. Preparaty NatVita dostępne w ekonomicznych opakowaniach i fiolkach. Olejki i kadziła z oferty są w pełni bezpieczne dla użytkowników.

Więcej
Znaleziono produktów: 11
15,90 zł 23,90 zł
Produkt dostępny

Catuaba charakteryzuje się właściwościami afrodyzjakalnymi, stosowana również jako kadzidło.

299,00 zł
Produkt dostępny

Konopny olejek eteryczny o najwyższej, dostępnej jakości na rynku o pełnym spektrum.

19,90 zł
Produkt dostępny

Owoce czarnego orzecha charakteryzują się silnym aromatem, łupina orzecha posiada grubą czarnobrązową skorupę. Orzechy dojrzewają na przełomie września oraz października.

23,90 zł
Produkt dostępny

Mirra to wonna żywica otrzymywana z drzew i krzewów balsamowca mirry. Posiada ciepły, kojący, bardzo przyjemny aromat.

17,90 zł
Produkt dostępny

Naturalny olejek eteryczny z liści drzewa herbacianego (Melaleuca alternifolia leaf) o intensywnym, charakterystycznym ziołowo - leśnym zapachu (terpenowy, iglasty, mentolowy). Pozyskany został w procesie destylacji za pomocą pary wodnej, dlatego zachował wszystkie właściwości zawarte w liściach drzewa herbacianego.  

19,90 zł
Produkt dostępny

Naturalny olejek eteryczny pozyskany z drzewa sandałowego (Amyris balsamifers). Charakteryzuje się głębokim balsamicznym zapachem. Bardzo często jest składnikiem perfum lub kosmetyków.    

13,90 zł
Produkt dostępny

Olejek eteryczny wytworzony ze świeżych liści eukaliptusa (Eucalyptus globulus leaf) za pomocą destylacji parą wodną. Olejek z eukaliptusa jest jednym z najbardziej popularnych i docenianych olejków.

19,90 zł
Produkt dostępny

Naturalny, lawendowy olejek eteryczny pozyskiwany z kwiatów lawendy wąskolistnej, lekarskiej. Charakteryzuje się, kwiatowym, przyjemnym, relaksującym zapachem.

14,90 zł
Produkt dostępny

Olibanum - żywica pozyskiwana z drzew rodzaju Boswellia carteri rosnących na półpustyniach i obrzeżach pustyń Północno - Wschodniej Afryki oraz regionu Hadramaut na granicy Omanu i Jemenu.  

13,90 zł
Produkt dostępny

Kadzidło palo santo odznacza się wyjątkowo unikatowym, przyjemnym zapachem dzięki bogactwu zawartych w nim olejków eterycznych. Pozyskiwane jest ze ,,świętego" drzewa z gatunku Bursera graveolens występującego w Ameryce Środkowej oraz w północnej części Ameryki Południowej, które uzyskuje wysokość od 4 do 10 metrów.

8,90 zł
Produkt dostępny

Węgiel trybularzowy, węgielek do palenia kadzideł naturalnych, żywicznych, sypkich, sziszy (shishy) itp. Średnica węgielków 33 mm.  

Wyświetla 1 - 11 z 11 produktów

scanner