Aromaterapia 

Jeśli chcesz poznać wszystkie tajemnice, jakie kryje przed Tobą aromaterapia, kadzidło z naszego asortymentu jest doskonałą propozycją dla Ciebie. W ofercie posiadamy eteryczne olejki stanowiące wyciąg z naturalnych kwiatów, ziół i owoców o wyjątkowo kojącym i uspokajającym działaniu. Już pierwsze użycie tych produktów do okadzania pomieszczeń, ...

Jeśli chcesz poznać wszystkie tajemnice, jakie kryje przed Tobą aromaterapia, kadzidło z naszego asortymentu jest doskonałą propozycją dla Ciebie. W ofercie posiadamy eteryczne olejki stanowiące wyciąg z naturalnych kwiatów, ziół i owoców o wyjątkowo kojącym i uspokajającym działaniu. Już pierwsze użycie tych produktów do okadzania pomieszczeń, masażu, czy też kąpieli wyzwoli intensywny aromat zamknięty wewnątrz preparatów, okalając ciało niezwykłą wonią o prozdrowotnych właściwościach. Dzięki olejkom i żywicom z NatVita aromaterapia dostarczy Ci nieznanej dotąd przyjemności i odczucie relaksu!

Moc aromaterapii zamknięta w preparatach NatVita

Wśród oferowanych przez nas preparatów znaleźć można naturalne olejki roślinne oraz żywice do kadzenia. Różnorodność dostępnych produktów pozwala na okalanie się dowolnymi zapachami o prozdrowotnych właściwościach. Poza okadzaniem pomieszczeń za pomocą egzotycznych kadzideł, olejki z NatVita sprawdzają się jako dodatek do kąpieli, prania, czy preparat do masażu. Wydobywający się z nich aromat to efekt procesów destylacji parą wodną, przez co naturalny zapach kwiatów i ziół jest bezpośrednio zamknięty w preparatach NatVita.

Każdy olejek i żywica do kadzenia z oferty przygotowana została z myślą o naszych Klientach. Do ich produkcji wykorzystano wyłącznie najwyższej jakości składniki, które idealnie sprawdzają się podczas aromaterapii i nie tylko. Preparaty NatVita dostępne w ekonomicznych opakowaniach i fiolkach wykorzystywać można również do inhalacji, masażów oraz jako dodatkowy składnik naturalnych środków czyszczących. Olejki i kadziła z oferty są w pełni bezpieczne dla użytkowników, wspierając ich dobre psychiczne i fizyczne samopoczucie, zgodnie z założeniami aromaterapii.

Olejki eteryczne i kadzidła o właściwościach prozdrowotnych

Dzięki bogatej ofercie NatVita nabywcy mogą wybierać takie olejki eteryczne, które w największym stopniu odpowiadają ich upodobaniom zapachowym. Wśród asortymentu posiadamy preparaty o aromacie trawy cytrynowej, sosny, lawendy, czy mandarynki. Osoby pragnące poznać prozdrowotne właściwości aromaterapii mogą zamówić w NatVita również inne preparaty.

Kadzidła zawierające jedynie najwyższej jakości składniki sprzedawane są w pojemnych, ekonomicznych opakowaniach, które kryją w sobie zawartość drobinek bursztynu, drzewa sandałowego czy kopalu. Nasz asortyment to także mirra kadzidło, czyli niezwykle wonna żywica o ciepłym i przyjemnym aromacie.
Prezentowane środki do aromaterapii cechują się nie tylko wyjątkowym zapachem, lecz posiadają również właściwości pozytywnie wpływające na zdrowie. Produkty do poprawy samopoczucia fizycznego i psychicznego z oferty NatVita tworzone są wyłącznie z naturalnych składników najwyższej jakości. To właśnie zioła, skórki owoców i kwiaty stanowią podstawowy składnik olejków eterycznych i żywic do kadzideł z naszej oferty. Szeroki wachlarz ich zastosowań pozwala wykorzystywać je nie tylko do aromatyzacji pomieszczeń, lecz także masażów czy inhalacji.

Więcej
Znaleziono produktów: 20
na stronie

13,74 zł
Produkt dostępny

Kopal (Copalli) to naturalna żywica powstająca z drzewa Dacryodes peruviana rosnącego w krajach strefy podzwrotnikowej. W starożytności używany był w medycynieoraz do obrzędów religijnych. Może być również używany jako substancja utrwalająca.  

19,43 zł
Produkt dostępny

Wonna żywica otrzymywana z drzew i krzewów balsamowca mirry. Posiada ciepły, kojący, bardzo przyjemny aromat. Stosowana od starożytności w medycynie, obrzędach religijnych i magicznych dla wywołania błogostanu. Dziś stosowana jako środek terapeutyczny i wykorzystywana w zapobieganiu rozwojowi nowotworów.  

12,11 zł
Produkt dostępny

Olejek eteryczny anty-stres to połączenie naturalnych ekstraktów pozyskanych z liści mięty, skórki grejpfruta i pomarańczy, igieł sosny oraz lawendy. Składniki pozyskiwane są w naturalny sposób poprzez tłoczenie na zimno lub destylację parą wodną.

10,49 zł
Produkt dostępny

Cytrynowy, naturalny olejek eteryczny pozyskany ze skórek dojrzałych cytryn, w procesie tłoczenia na zimno. Charakteryzuje się zawartością takich substancji jak limonen, cytral (główne składniki), terpeny, flawonoidy, kumaryny, garaniol oraz pektyny. Posiada zdolność stymulowania leukocytów, wspomaga działanie układu odpornościowego oraz trawiennego.

12,11 zł
Produkt dostępny

Naturalny olejek eteryczny z liści drzewa herbacianego (Melaleuca alternifolia leaf) o intensywnym, charakterystycznym ziołowo - leśnym zapachu. Pozyskany został w procesie destylacji za pomocą pary wodnej, dlatego zachował wszystkie właściwości zawarte w liściach drzewa herbacianego.  

16,18 zł
Produkt dostępny

Naturalny olejek eteryczny pozyskany z drzewa sandałowego (Amyris balsamifers). Działa kojąco oraz uspakajająco. Charakteryzuje się głębokim balsamicznym zapachem. Od wieków wykorzystywany w celach aromaterapii jako naturalny afrodyzjak oraz środek antydepresyjny. Bardzo często jest składnikiem perfum lub kosmetyków.    

8,86 zł
Produkt dostępny

Olejek eteryczny wytworzony ze świeżych liści eukaliptusa (Eucalyptus globulus leaf) za pomocą destylacji parą wodną. Olejek z eukaliptusa jest jednym z najbardziej popularnych i docenianych olejków, ze względu na zawartość pozytywnie działających substancji aktywnych.

8,86 zł
Produkt dostępny

Naturalny olejek kamforowy pozyskiwany z kory drzewa kamforowego (Cinnamomum camphora) za pomocą destylacji parą wodną. Olejek eteryczny charakteryzuje się delikatnym, przyjemnym zapachem, przypominającym drzewo różane.  

13,74 zł
Produkt dostępny

Olejek eteryczny z owoców (nasion) kolendry (Coriandrum sativum) pozyskiwany poprzez tłoczenie na zimno. Charakteryzuje się wyrazistym, mocnym ziołowym zapachem, który zawdzięcza zawartości substancji takich jak linalol (coriandrol), geraniol oraz pinen.  

15,37 zł
Produkt dostępny

Naturalny, lawendowy olejek eteryczny pozyskiwany jest głównie z kwiatów lawendy wąskolistnej występującej na terenie południowej Francji. Charakteryzuje się delikatnym, słodkim kwiatowym zapachem. Dzięki bogatej zawartości linalolu wspomaga pracę centralnego układu nerwowego, dzięki czemu działa odprężająco, kojąco oraz pomaga w zasypianiu.

12,93 zł
Produkt dostępny

Olejek eteryczny naturalnego pochodzenia, pozyskany metodą destylacji za pomocą pary wodnej z majeranku (Origanum majorana herb). Charakteryzuje się wyjątkowym, bardzo silnym zapachem.  

11,30 zł
Produkt dostępny

Naturalny olejek eteryczny pozyskany z dojrzałych, naturalnych skórek mandarynek (Citrus reticulata peel), tłoczonych na zimno, dzięki czemu zachowuje wszystkie swoje dobroczynne właściwości. Charakteryzuje się subtelnym, cytrusowym zapachem charakterystycznym dla słodkich mandarynek.  

Wyświetla 1 - 12 z 20 produktów

scanner