Całe 

Znaleziono produktów: 37
na stronie
0 Recenzje
18,90 zł
Produkt dostępny

Aronia czarna jest gatunkiem krzewu należącym do rodziny różowatych. Pochodzi ze wschodnich wybrzeży kontynentu północnoamerykańskiego, na którym występuje w stanie dzikim. W Polsce uprawiany na plantacjach, sporadycznie sadzony w lasach.

0 Recenzje
13,90 zł
Produkt dostępny

Aronia (Photinia melanocarpa) owoce suszone, idealnie nadaje się do syropów, nalewek, herbatek oraz przetworów. Charakteryzuje mocno cierpkim smakiem. Owoce aroni zawierają antocyjany, które wspomagają walkę z wolnymi rodnikami.

0 Recenzje
8,90 zł
Produkt dostępny

Berberys należy do krzewów z rodziny berberysowatych. W Polsce rośnie dziko jako berberys pospolity, "polska cytryna". Ma jasnożółte kwiaty i podłużne czerwone owoce - jagody. Dojrzewa jesienią. Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.

0 Recenzje
12,50 zł
Produkt dostępny

Berberys zwyczajny lub inaczej Berberys pospolity jest gatunkiem krzewu należącym do rodziny berberysowatych. Znany jest też jako: kwaśnica pospolita, kwaśniec. Występuje w stanie dzikim w Europie.

0 Recenzje
29,90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Borówka Amerykańska (Vaccinium corymbosum) nazywana również borówką wysoką, została doceniona dopiero w XX wieku. Jagody pochodzą z Ameryki Północnej, gdzie przez Indian uznawane za owoce zesłane przez bogów w trudnych czasach. Wykorzystywano je między innymi do konserwacji żywności oraz środek na wiele dolegliwości.

0 Recenzje
18,90 zł
Produkt dostępny

Owoce czarnej porzeczki charakteryzują się słodko - kwaśnym smakiem oraz czarnym kolorem. Czarna porzeczka posiada szerokie zastosowanie w medycynie naturalnej oraz w przemyśle spożywczym, np. do przygotowania soków, nalewek lub jako dodatek do deserów, dań itp.

0 Recenzje
10,90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

BIO DAKTYLE MEDJOOL, ŚWIEŻE Z PESTKĄ Daktyle Medjool to najszlachetniejsza wśród wszystkich 400 odmian daktyli z całego świata. Odmiana ta, jest naturalnym źródłem energii, błonnika, przeciwutleniaczy, związków fenolowych, antyoksydantów, salicylanów, naturalnych cukrów oraz 15 witamin i minerałów m.in.: A, B2, B3, B5, B6, K oraz minerałów: potasu,...

0 Recenzje
6,90 zł
Produkt dostępny

Owoce daktylowca, których właściwości odżywcze docenią zwłaszcza sportowcy, ze względu na zasób cukrów prostych, będących źródłem energii przed, podczas i po intensywnym wysiłku. Spożywane na surowo lub jako dodatek do słodkich wypieków czy deserów. Stanowią świetny zamiennik tradycyjnych słodyczy.  

0 Recenzje
6,90 zł
Produkt dostępny

Daktyle to owoce daktylowca, które najczęściej można spotkać w Afryce, Australii, Meksyku i w USA. Daktyle ze względu na swoje walory smakowe oraz wartości odżywcze, spożywane są w postaci surowej bądź suszonej. W Polsce najczęściej spotkać je można w postaci suszonej. 

0 Recenzje
8,40 zł
Produkt dostępny

Bio owoce dzikiej róży stosowane w zielarstwie, farmaceutyce, kosmetyce oraz jako przysmak. Posiada wysokie zasoby witaminy C. Działa jako stymulator systemu odpornościowego.  Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.

0 Recenzje
6,40 zł
Produkt dostępny

Owoce dzikiej różyDzika róża występuje jako kolczasty krzew lub pnącze z rodziny różowatych (Rosaceae) na półkuli północnej. Ma liście złożone, a owoce - szupinkowe.Zastosowanie: Do konfitur, nalewek, do herbaty. Kraj pochodzenia: Bośnia i Hercegowina

0 Recenzje
12,90 zł
Produkt dostępny

Figowiec pospolity (Ficus carica L.), zwany też figą pospolitą, figą karyjską, drzewem figowym lub figowcem owocowym jest gatunkiem drzewa lub krzewu należącym do rodziny morwowatych.

Wyświetla 1 - 12 z 37 produktów