Całe 

Owoce suszone - zdrowa przekąska, pełna niezwykłych właściwości

Polecamy w naszym sklepie ze zdrowymi produktami żywnościowymi. U nas znajdziesz całe warzywa i owoce - w pojemnych opakowaniach. Warto suszone warzywa i owoce wprowadzić do codziennej diety. Są one dawką witamin i minerałów - zalecane osobom, które borykają się z niedoborami, chcą...

Owoce suszone - zdrowa przekąska, pełna niezwykłych właściwości

Polecamy w naszym sklepie ze zdrowymi produktami żywnościowymi. U nas znajdziesz całe warzywa i owoce - w pojemnych opakowaniach. Warto suszone warzywa i owoce wprowadzić do codziennej diety. Są one dawką witamin i minerałów - zalecane osobom, które borykają się z niedoborami, chcą uzupełnić w dodatkowe wartości energetyczne swoje posiłki lub mają kłopoty z przemianą materii. Suszone owoce mogą być dodawane do sałatek, owsianki lub jako zdrowa przekąska w ciągu dnia. Wszystkie produkty w naszym sklepie nie zawierają dodatkowego cukru.Więcej
Znaleziono produktów: 36
na stronie

15,65 zł
Produkt dostępny

Organiczne owoce ananasa świetnie nadają się jako przekąska, dodatek do musli, smoothies, deserów, wypieków itp. Dzięki odpowiedniemu sposobowi suszenia, krążki owocowe zachowują trochę wody, swój wyśmienity smak i aromat oraz wszystkie dobroczynne składniki.

14,72 zł
Produkt dostępny

Owoce ananasa idealnie nadają się jako przekąska oraz świetny dodatek do musli, smoothies, deserów, ciast itp. Dzięki odpowiedniemu sposobowi suszenia, krążki owocowe zachowują trochę wody, swój wyśmienity smak i aromat oraz wszystkie dobroczynne składniki.

9,17 zł
Produkt dostępny

Aronia czarna jest gatunkiem krzewu należącym do rodziny różowatych. Pochodzi ze wschodnich wybrzeży kontynentu północnoamerykańskiego, na którym występuje w stanie dzikim. W Polsce uprawiany na plantacjach, sporadycznie sadzony w lasach.

12,87 zł
Produkt dostępny

Aronia (Photinia melanocarpa) owoce suszone, idealnie nadaje się do syropów, nalewek, herbatek oraz przetworów. Charakteryzuje mocno cierpkim smakiem. Owoce aroni zawierają antocyjany, które wspomagają walkę z wolnymi rodnikami.

8,24 zł
Produkt dostępny

Berberys należy do krzewów z rodziny berberysowatych. W Polsce rośnie dziko jako berberys pospolity, "polska cytryna". Rodzi podłużne czerwone owoce - jagody. Dojrzewa jesienią.  

11,57 zł
Produkt dostępny

Berberys zwyczajny lub inaczej Berberys pospolity jest gatunkiem krzewu należącym do rodziny berberysowatych. Znany jest też jako: kwaśnica pospolita, kwaśniec. Występuje w stanie dzikim w Europie.

17,50 zł
Produkt dostępny

Owoce czarnej porzeczki charakteryzują się słodko - kwaśnym smakiem oraz czarnym kolorem. Czarna porzeczka posiada szerokie zastosowanie w medycynie naturalnej oraz w przemyśle spożywczym, np. do przygotowania soków, nalewek lub jako dodatek do deserów, dań itp.  

5,39 zł 6,39 zł
Produkt dostępny

PROMOCJA - do wyczerpania zapasów Owoce daktylowca, których właściwości odżywcze docenią zwłaszcza sportowcy, ze względu na zasób cukrów prostych, będących źródłem energii przed, podczas i po intensywnym wysiłku. Spożywane na surowo lub jako dodatek do słodkich wypieków czy deserów. Stanowią świetny zamiennik tradycyjnych słodyczy.  

10,09 zł
Produkt dostępny

Daktyle Medjool to najszlachetniejsza wśród wszystkich 400 odmian daktyli z całego świata. Odmiana ta, jest naturalnym źródłem energii, błonnika, przeciwutleniaczy, związków fenolowych, antyoksydantów, salicylanów, naturalnych cukrów oraz 15 witamin i minerałów m.in.: A, B2, B3, B5, B6, K oraz minerałów: potasu, fosforu, żelaza, wapna, magnezu i cynku.

3,89 zł
Produkt dostępny

Daktyle to owoce daktylowca, które najczęściej można spotkać w Afryce, Australii, Meksyku i w USA. Daktyle ze względu na swoje walory smakowe oraz wartości odżywcze, spożywane są w postaci surowej bądź suszonej. W Polsce najczęściej spotkać je można w postaci suszonej. 

7,78 zł
Produkt dostępny

Ekologiczne owoce dzikiej róży (Rosaceae) znalazły zastosowanie w zielarstwie, farmaceutyce, kosmetyce oraz jako przysmak. Charakteryzują się bogatą zawartością witaminy C oraz około 130 naturalnych związków chemicznych wykazujących pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu.

5,93 zł
Produkt dostępny

Dzika róża (Rosaceae) występuje jako kolczasty krzew lub pnącze z rodziny różowatych na półkuli północnej. Ma liście złożone, a owoce - szupinkowe. Owoce dzikiej róży są źródłem około 130 związków chemicznych, które wywierają dobroczynny wpływ na nasz organizm, najbogatszym źródłem w owocach jest witamina C.

Wyświetla 1 - 12 z 36 produktów