Ekstrakty 

Ekstrakty, czyli ekologiczne suplementy diety. Każdy, kto chce żyć dobrze i zdrowo, w zgodzie ze sobą i przyrodą, kto świadomie dobiera składniki swojego jadłospisu, w tym suplementacji. Suplementy diety mają najróżniejsze rodzaje, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie znajdują się między innymi ekstrakty z Ginkgo i Żeń S...

Ekstrakty, czyli ekologiczne suplementy diety. Każdy, kto chce żyć dobrze i zdrowo, w zgodzie ze sobą i przyrodą, kto świadomie dobiera składniki swojego jadłospisu, w tym suplementacji. Suplementy diety mają najróżniejsze rodzaje, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie znajdują się między innymi ekstrakty z Ginkgo i Żeń Szenia, OPC, Ostropestu Plamistego, Palmy Sabalowa i Pokrzywy, Soplówki Jeżowatej.

Więcej
Znaleziono produktów: 8

51,85 zł
Produkt dostępny

Miłorząb japoński znany jest również jako ginkgo biloba lub miłorząb dwuklapowy. Roślina naturalnie występuje w Chinach, jej liście kształtem przypominają wachlarz. Miłorząb jest rośliną długowieczną i może rosnąc nawet 4000 lat. Żeń szeń występuje głównie na terenie Azji i Ameryki południowej. Jego najcenniejszą częścią jest korzeń.  

44,44 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Kurkuma jest idealną przyprawą do ryżu, jak i do wielu innych potraw, głównie indyjskich. Uprawiana jest głównie w Indiach, Australii, Bengalu, Chinach, Peru, Tajwanie oraz na Sri Lance. Jest głównym składnikiem curry. Kurkuma jest również stosowana jako naturalny barwnik.

63,89 zł
Produkt dostępny

Liposomy zwiększają wydajność transportu kurkuminy do wnętrza komórek oraz umożliwia jej efektywne wchłanianie.Kurkumina to organiczny związek chemiczny (substancja aktywna) pozyskiwany z korzenia kurkumy.

46,67 zł
Produkt dostępny

Ekstrakt z pestek winogron standaryzowany na 95% polifenoli w kapsułkach o pojemności 400mg.  

33,33 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Ostropest plamisty rośnie w południowej oraz południowo-wschodniej Europie, Afryce Północnej, Azji Zachodniej oraz w niektórych regionach Azji Środkowej. W naszej ofercie posiadamy ostropest w postaci ziaren całych i mielonych, jak również w postaci kapsułek i ekstraktu w kapsułkach.

68,52 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Ekstrakt z owoców palmy sabalowej (45% kwasów tłuszczowych) + ekstrakt 10:1 z liści pokrzywy w kapsułkach o pojemności 450 mg.

73,15 zł
Produkt dostępny

Organiczny ekstrakt z owocnika soplówki jeżowatej standaryzowany na 30% zawartości polisacharydów.

63,89 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Ekstrakt z owocnika soplówki jeżowatej ≥ 30% polisacharydów.

Wyświetla 1 - 8 z 8 produktów

scanner