Ksylitol 

Ksylitol, inaczej ksylitol słodzik, to nic innego, jak naturalnie występujący cukier brzozowy, zastępnik cukru, stosowany do słodzenia np. gum do żucia, głównie ze względu na swoje przeciwpróchnicze właściwości. Ksylitol do ciasta sprawdza się idealnie, szczególnie w diecie dzieci, gdyż ksylitol zamiennik cukru czyni je tak, słodkimi, ale nie ka...

Ksylitol, inaczej ksylitol słodzik, to nic innego, jak naturalnie występujący cukier brzozowy, zastępnik cukru, stosowany do słodzenia np. gum do żucia, głównie ze względu na swoje przeciwpróchnicze właściwości. Ksylitol do ciasta sprawdza się idealnie, szczególnie w diecie dzieci, gdyż ksylitol zamiennik cukru czyni je tak, słodkimi, ale nie kalorycznymi i nieszkodliwymi dla uzębienia. Każdemu, kto świadomie układa swój jadłospis polecamy naturalny cukier brzozowy danisco ksylitol.

Więcej
Znaleziono produktów: 1

12,93 zł
Produkt dostępny

Ksylitol - naturalnie występujący cukier w owocach, warzywach, grzybach. Jest alkoholem cukrowym, które są węglowodanami, nieznacznie podnoszą poziomu cukru we krwi i nie ma nic wspólnego z alkoholem, oprócz tego że składa się z cząsteczki alkoholu oraz cząsteczki cukru (bezpieczny dla osób uzależnionych od alkoholu).

Wyświetla 1 - 1 z 1 produktu