Kokos 

Znaleziono produktów: 8
0 Recenzje
5,90 zł
Produkt dostępny

Mąka kokosowa pozyskiwana jest z miąższu orzecha kokosowego. W smaku nie jest dość słodka i charakteryzuje się delikatnym kokosowym posmakiem. Sprawdza się w walce z nadwagą, zastępuje w dietach zwykłą mąkę. Białko, którego jest źródłem polecane jest szczególnie dzieciom i młodzieży oraz osobom uprawiającym regularnie sport. 

0 Recenzje
3,90 zł
Produkt dostępny

Mąka kokosowa pozyskiwana jest z miąższu orzechów kokosa, który suszy się w taki sposób, aby nie uszkodzić jego struktury.Tak otrzymaną masę mieli się w celu otrzymania śnieżnobiałej mąki. Dzięki procesowi odtłuszczenia, mąka kokosowa ma cztery razy mniej kalorii i tłuszczu niż wiórki kokosowe. Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.

0 Recenzje
24,90 zł
Produkt dostępny

Bio mleko kokosowe pochodzi z upraw ekologicznych. Zostało przygotowane ze świeżo wyciskanego mleka kokosowego i poddane procesowi liofilizacji. Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.

0 Recenzje
28,90 zł
Produkt dostępny

Organiczny, nierafinowany nektar pozyskany w procesie fermentacji soku kwiatów palmy kokosowej charakteryzuje się słodko-ostrym smakiem oraz delikatną nutą karmelu. Idealnie nadaje się jako zamiennik sosu sojwego do dań na słodko oraz słono. Posiada niski indeks glikemiczny (ig)* - 35.*wpływ na poziom glukozy we krwi.Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.

0 Recenzje
15,90 zł
Produkt dostępny

Organiczny ocet kokosowy otrzymywany jest z naturalnej fermentacji wody kokosowej. Pozyskiwany jest z nacinanych łodyg drzew kokosowych, a następnie poddana procesowi fermentacji, która trwa około 60 dni. Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.

1 Recenzje
9,90 zł
Produkt dostępny

BIO OLEJ KOKOSOWY BEZZAPACHOWY. 100% Olej ze świeżych orzechów kokosowych (Cocos nucifera). Bio - certyfikowane produkty ekologiczne. Zapach z oleju kokosowego został wytrącony za pomocą pary wodnej.

0 Recenzje
5,90 zł
Produkt dostępny

Wiórki kokosowe bio otrzymywane są z miąższu orzecha kokosowego. Kokos zawiera tłuszcze średniołańcuchowe, które są łatwostrawne i bezpośrednio wchłaniane przez wątrobę, dostarczając natychmiastowej energii. Posiada właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. Dodatkowo wzmacniają system odpornościowy. Bio - certyfikowane produkty...

0 Recenzje
21,90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Liofilizowana, organiczna woda kokosowa pozyskana ze świeżych, zielonych orzechów. Dzięki procesowi liofilizacji surowiec zachował wszystkie swoje wartości odżywcze oraz mineralne. Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.

Wyświetla 1 - 8 z 8 produktów