Kokos 

Kokos to wyjątkowy superfood – wszechstronny, który cechuje się naszpikowanymi pozytywnymi właściwościami. Produkty z kokosa to samo zdrowie. Warto włączyć go do diety z powodu szeregu zalet jakie niesie spożywanie tego orzecha!

Specjalnie dla Państwa sprowadziliśmy kokosa, w tym także kokosa BIO z upraw ekologicznych – aromatyczne wiórki kokos...

Kokos to wyjątkowy superfood – wszechstronny, który cechuje się naszpikowanymi pozytywnymi właściwościami. Produkty z kokosa to samo zdrowie. Warto włączyć go do diety z powodu szeregu zalet jakie niesie spożywanie tego orzecha!

Specjalnie dla Państwa sprowadziliśmy kokosa, w tym także kokosa BIO z upraw ekologicznych – aromatyczne wiórki kokosowe w dwóch wersjach, wszechstronny i niezastąpiony olej kokosowy extra virgin, tłoczony na zimno maksymalnie do 48h po ścięciu orzechów kokosa z drzewa, mąka kokosowa, liofilizowane mleczko kokosowe, liofilizowana woda kokosowa, olej MCT o średniej długości łańcuchach tłuszczowych absorbowanych natychmiast jako źródło energii oraz cukier kokosowy. Można przygotować z nich wiele pysznych dań, deserów – doskonale nadają się do potraw kuchni orientalnej, ale i do smacznej owsianki, wypieków etc.

Nie ważne czy wybierzesz olej kokosowy extra virgin, ten o średnich łańcuchach tłuszczowych, wodę kokosową, mąkę kokosową, czy cukier kokosowy - zawsze dostarczysz swojemu organizmowi potężną dawkę wartości. Kokos przeciwdziała osteoporozie, wspomaga walkę z trądzikiem, zmianami skórnymi - gojenie się ran. Jest też bezcennym źródłem potasu. Warto olej kokosowy mieć na stałe w swoim domowym, kuchennym zapleczu

Więcej
Znaleziono produktów: 6

3,71 zł
Produkt dostępny

Mąka kokosowa pozyskiwana jest z miąższu orzechów kokosa, który suszy się w taki sposób, aby nie uszkodzić jego struktury.Tak otrzymaną masę mieli się w celu otrzymania śnieżnobiałej mąki. Dzięki procesowi odtłuszczenia, mąka kokosowa ma cztery razy mniej kalorii i tłuszczu niż wiórki kokosowe.

23,06 zł
Produkt dostępny

Mleczko kokosowe pochodzi z upraw ekologicznych. Zostało przygotowane ze świeżo wyciskanego mleka kokosowego i poddane procesowi liofilizacji.

8,48 zł
Produkt dostępny

BIO OLEJ KOKOSOWY BEZZAPACHOWY. Składniki: 100 % Bio olej ze świeżych orzechów kokosowych (Cocos nucifera). Bio - certyfikowane produkty ekologiczne. *Zapach z oleju kokosowego został wytrącony za pomocą pary wodnej.

3,06 zł
Produkt dostępny

Wiórki otrzymywane z miąższu kokosa. Charakteryzuje się zawartością łatwostrawnych, średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych (MCT), które dostarczają natychmiastowo organizmowi energii. Są z powodzeniem wykorzystywane jako smaczny dodatek do głównych potraw oraz do deserów. Zawierają około 65% tłuszczu.  

4,07 zł
Produkt dostępny

Wiórki kokosowe bio otrzymywane z miąższu orzecha kokosowego. Są świetnym dodatkiem do tortów, ciast, wypieków (deserów) itp. Charakteryzują się pięknym, kokosowym zapachem. Zawierają około 65% tłuszczu. Kokos zawiera tłuszcze średniołańcuchowe, które są łatwostrawne i bezpośrednio wchłaniane przez wątrobę, dostarczając natychmiastowej energii, nie...

16,57 zł
Produkt dostępny

Liofilizowana, organiczna woda kokosowa pozyskana ze świeżych, zielonych orzechów. Dzięki procesowi liofilizacji woda kokosowa zachowała wszystkie swoje korzystne właściwości.Z 1kg wody kokosowej uzyskano 50g proszku liofilizowanego.

Wyświetla 1 - 6 z 6 produktów