Soki Witalne 

Soki witalne i syropy to prawdziwa skarbnica witamin i innych składników odżywczych. Na stronie NatVita oferujemy najwyższej jakości produkty cechujące się w 100% naturalnym składem. Nasze soki i syropy bio posiadają certyfikaty wyrobów ekologicznych oraz spełniają najwyższe standardy jakościowe. Zaskakują niepowtarzalnymi walorami smakowymi, kt...

Soki witalne i syropy to prawdziwa skarbnica witamin i innych składników odżywczych. Na stronie NatVita oferujemy najwyższej jakości produkty cechujące się w 100% naturalnym składem. Nasze soki i syropy bio posiadają certyfikaty wyrobów ekologicznych oraz spełniają najwyższe standardy jakościowe. Zaskakują niepowtarzalnymi walorami smakowymi, które sprawią, że na zawsze zakochasz się w ich owocowym smaku.

Soki BIO - owoce w płynie

Soki witalne mogą być spożywane przez każdego. Pochodzą w 100% z owoców. Nie zawierają żadnych dodatków, a w procesie ich produkcji starannie zadbano o to, by gotowy produkt cechował się jak najwyższą zawartością witamin i składników bioaktywnych. Soki są bardzo łatwo przyswajane przez organizm. Stanowią świetny dodatek do herbaty, owsianki czy lodów. Mogą stanowić również samodzielny napój.

Sklep NatVita oferuje całą gamę soków roślinnych różnego pochodzenia, między innymi sok z aloesu, sok z granatu, sok z gravioli, sok mangostan czy sok noni.

Ekologiczne soki i syropy: czym różnią się od tych zwykłych?

Ekologiczne soki i syropy stanowią jedną z tych części naszego asortymentu, które cieszą się największym zainteresowaniem. Jeśli zastanawiasz się, w czym ekologiczne soki są lepsze od tych zwykłych, dostępnych w każdym sklepie, odpowiadamy: nasze soki są produkowane z owoców pochodzących z naturalnych upraw i wytwarzane tak starannie, by sok zachował wszystkie właściwości świeżo zebranych owoców. Wystarczy rzut oka na etykietę, by zauważyć, że bio soki i syropy NatVita zawierają w składzie wyłącznie owoce, a nie ekstrakty połączone z wodą czy przeciery, bądź co gorsza – aromaty i barwniki.

Więcej
Znaleziono produktów: 4
69,90 zł
Produkt dostępny

Sok ze świeżych, całych liści Aloe Feroxu, rośliny rosnącej w Meksyku. Sok z dzikiego aloesu charakteryzuje się delikatnym smakiem i jest bezpośrednio wyciskany z liści (NFC).

45,90 zł
Produkt dostępny

Organiczny sok aloe vera powstaje w procesie bezpośredniego wyciskania (NFC) środkowej części świeżych liści aloesu odmiany Aloesu Zwyczajnego inaczej zwanego Aloe vera barbadensis Mill.  

39,00 zł
Produkt dostępny

Organiczne owoce granatu zawarte w soku pochodzą z upraw ekologicznych w Turcji. Charakteryzują się orzeźwiającym, słodko-kwaśnym smakiem, który został zachowany dzięki starannemu procesowi wytwarzania, przez który sok zachowuje wszystkie właściwości świeżo zebranych owoców.

69,00 zł
Produkt dostępny

Owoce noni zawarte w soku pochodzą z upraw ekologicznych z wyspy Samoa. Dzięki tradycyjnemu, unikalnemu procesowi bezpośredniego wyciskania owoców (NFC), sok zawiera wszystkie składniki świeżo zebranych owoców. Sok posiada wyjątkowy, wyrazisty smak.  

Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów

scanner