Płatki, kasze, mąki 

Rodzai oraz zastosowań kasz jest wiele. Poszczególne rodzaje mąki wartości odżywcze mają różne, ale łączy je to, że mają niekwestionowany, korzystny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Jeśli interesuje Cię żywność bio służymy pomocą i szerokim asortymentem – od kaszy bulgur, jaglanej czy gryczanej, przez mąkę kokosową i konopną, aż po płatki ...

Rodzai oraz zastosowań kasz jest wiele. Poszczególne rodzaje mąki wartości odżywcze mają różne, ale łączy je to, że mają niekwestionowany, korzystny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Jeśli interesuje Cię żywność bio służymy pomocą i szerokim asortymentem – od kaszy bulgur, jaglanej czy gryczanej, przez mąkę kokosową i konopną, aż po płatki owsiane. Wszystkie pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i każda z nich ma wyjątkowy smak i wiele kulinarnych zastosowań.

Więcej
Znaleziono produktów: 9

16,57 zł
Produkt dostępny

Bio Białko konopne (50% białka) to produkt wysokobiałkowy w formie zmielonej, który dodatkowo zachowuje wszelkie dobroczynne właściwości ziaren konopi. Proteina konopna jest doskonałym rozwiązaniem dla sportowców oraz wszystkich osób prowadzących aktywny tryb życia.

6,57 zł
Produkt dostępny

Bio Kasza Bulgur Rodzaj kaszy uzyskiwany z nieoczyszczonych ziaren pszenicy durum. Ziarna poddawane są procesowi gotowania, suszenia a następnie rozdrabniania. Zawiera znaczne ilości magnezu, potasu, wapnia i fosforu, witamin z grupy B oraz antyoksydantów, takich jak kwas galusowy.  

5,62 zł
Produkt dostępny

Kasza jaglana z łuskanego ziarna prosa pochodzącego z uprawy ekologicznej. Jest świetnym dodatkiem do duszonych mięs i dań słodkich (np. zapiekanek ze śliwkami lub jabłkami).

3,71 zł
Produkt dostępny

Mąka kokosowa pozyskiwana jest z miąższu orzechów kokosa, który suszy się w taki sposób, aby nie uszkodzić jego struktury.Tak otrzymaną masę mieli się w celu otrzymania śnieżnobiałej mąki. Dzięki procesowi odtłuszczenia, mąka kokosowa ma cztery razy mniej kalorii i tłuszczu niż wiórki kokosowe.

2,76 zł
Produkt dostępny

Bio mąka konopna cechująca się 30% zawartością białka. Świetnie nadaje się do różnego rodzaju wypieków, spożywania z shake'ami. Zawiera wiele cennych składników, między innymi: aminokwasy egzogenne, błonnik, witaminy minerały oraz kwasy tłuszczowe omega 3, omega 6 oraz omega 9 w idealnej kompozycji dla ludzkiego organizmu.  

8,48 zł
Produkt dostępny

Jasna mąka orkiszowa typ 70 (wcześniej typ 700)Mąka orkiszowa jest starą odmianą pszenicy, otrzymywana jest z przemiału oczyszczonych ziaren.  

6,57 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Płatki jaglane otrzymuje się ze gniecionych ziaren prosa. Płatki jaglane stanowią bogate źródło witamin i minerałów. Wykazują się szeregiem prozdrowotnych właściwości.  

3,71 zł
Produkt dostępny

Płatki owsiane z kontrolowanych upraw ekologicznych. Są jednym z najbardziej wartościowych odżywczo produktów. Charakteryzują się bogatą zawartością białka, najlepszego zestawienia aminokwasów, witamin z grupy B, błonnika, kwasem pantotenowym oraz innymi cennymi składnikami.

3,61 zł
Produkt dostępny

Tapioka czyli skrobia z rośliny manioku popularna w kuchni Afrykańskiej oraz Południowoamerykańskiej. Nie posiada smaku ani zapachu, dzięki czemu dodana do przyrządzanych dań nie zmienia ich aromatu i smaku. Stosowana do zagęszczania zup i sosów oraz do wypieków.  

Wyświetla 1 - 9 z 9 produktów