Płatki, kasze, mąki 

Zboża zajmują bardzo ważną pozycję w naszym codziennym żywieniu. Produkty, jakie z nich otrzymujemy, są korzystne dla naszego zdrowia. Jest jednak jeden warunek. Muszą być one uprawiane w sposób ekologiczny. Tylko wtedy dają nam cały wachlarz swych pozytywnych właściwości, zarówno smakowych, jak i zdrowotnych. Kasze, mąki oraz płatki dostępne w ...

Zboża zajmują bardzo ważną pozycję w naszym codziennym żywieniu. Produkty, jakie z nich otrzymujemy, są korzystne dla naszego zdrowia. Jest jednak jeden warunek. Muszą być one uprawiane w sposób ekologiczny. Tylko wtedy dają nam cały wachlarz swych pozytywnych właściwości, zarówno smakowych, jak i zdrowotnych. Kasze, mąki oraz płatki dostępne w tej kategorii są produktami BIO. Pochodzą od producentów, którzy uprawiają zboża zgodnie z naturą, bez chemicznych dodatków.

Nasze produkty nie są pryskane i wielokrotnie przetwarzane, dzięki czemu są doskonałym źródłem błonnika oraz innych cennych wartości odżywczych. Nieoczyszczone ziarna posiadają także bardzo niski indeks glikemiczny.

Mąki z upraw ekologicznych do tworzenia pysznych wypieków

Mąka jest bazą wielu produktów spożywczych, bez których ciężko wyobrazić swą codzienną dietę. Produkowana jest poprzez przemiał zbóż i nie tylko. Do najzdrowszych należą mąki pełnoziarniste, a także jej coraz popularniejsze bezglutenowe wersje. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na certyfikat ekologiczny na opakowaniu, który świadczy o tym, że zboże, z którego powstała dana mąka było uprawiane w naturalnych warunkach bez użycia szkodliwej chemii. Sięgając po mąkę ekologiczną, mamy gwarancję, że wybieramy produkt najwyższej jakości, oferujący najwięcej składników odżywczych.

W naszym sklepie dostępna jest także ekologiczna mąka kokosowa oraz konopna. To świetna alternatywa dla osób, które ograniczają spożycie glutenu. Można używać jej do pieczenia ciast i chleba. Świetnie sprawdza się także do naleśników, czy innych deserów.

Płatki z upraw ekologicznych na pełnowartościowe śniadanie

Czy istnieje posiłek zdrowszy niż pyszna owsianka? Chyba nie. Płatki z upraw ekologicznych stanowią doskonałą bazę posiłku. Można ją przyrządzać na naprawdę wiele sposobów. Świetnie smakuje z suszonymi i świeżymi owocami, miodem, syropem klonowym lub kokosowym, masłem orzechowym, wiórkami kokosowymi czy z cynamonem.

Więcej
Znaleziono produktów: 5
13,80 zł
Produkt dostępny

Bio Białko konopne (50% białka) to produkt wysokobiałkowy w formie zmielonej, który dodatkowo zachowuje wszystkie właściwości ziaren konopi. Proteina konopna jest polecana dla sportowców oraz wszystkich osób prowadzących aktywny tryb życia.

12,87 zł
Produkt dostępny

Bio białko Mix to produkt wysokobiałkowy pozyskany wyłącznie z roślin o wysokiej zawartości protein pochodzących z nasion konopi, żółtego grochu oraz brązowego ryżu z upraw ekologicznych. Mix takich białek jest doskonałym rozwiązaniem dla sportowców, osób prowadzących aktywny tryb życia, borykających się z alergią serwatkę lub osób unikających spożywania...

13,90 zł
Produkt dostępny

Mąka kokosowa pozyskiwana jest z miąższu orzechów kokosa, który suszy się w taki sposób, aby nie uszkodzić jego struktury.Tak otrzymaną masę mieli się w celu otrzymania śnieżnobiałej mąki. Dzięki procesowi odtłuszczenia, mąka kokosowa ma cztery razy mniej kalorii i tłuszczu niż wiórki kokosowe.

10,90 zł
Produkt dostępny

Bio mąka konopna posiada delikatny, lekko orzechowy smak. Może być stosowana jako zamiennik mąki.  

12,90 zł
Produkt dostępny

Płatki jaglane otrzymuje się z gniecionych ziaren prosa. Płatki jaglane stanowią źródło witamin i minerałów.  Świetnie nadaje się jako przekąska.  

Wyświetla 1 - 5 z 5 produktów

scanner