Płatki, kasze, mąki 

Znaleziono produktów: 13
na stronie
0 Recenzje

15,90 zł 18,90 zł
Produkt dostępny

PROMOCJA - do wyczerpania zapasów Bio Białko konopne (50% białka) to produkt wysokobiałkowy w formie proszku, który dodatkowo zachowuje wszelkie dobroczynne właściwości ziaren konopi. Proteina konopna jest doskonałym rozwiązaniem dla sportowców (siłownia) oraz wszystkich osób prowadzących aktywny tryb życia. Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.

0 Recenzje

6,90 zł
Produkt dostępny

Bio Kasza Bulgur Rodzaj kaszy uzyskiwany z nieoczyszczonych ziaren pszenicy durum. Ziarna poddawane są procesowi gotowania, suszenia a następnie rozdrabniania. Zawiera znaczne ilości magnezu, potasu, wapnia i fosforu, witamin z grupy B oraz antyoksydantów, takich jak kwas galusowy. Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.

0 Recenzje

5,90 zł
Produkt dostępny

Kasza jaglana z łuskanego ziarna prosa pochodzącego z uprawy ekologicznej. Jest świetnym dodatkiem do duszonych mięs i dań słodkich (np. zapiekanek ze śliwkami lub jabłkami).

0 Recenzje

7,20 zł
Produkt dostępny

Mąka wytwarzana z ziaren nieprażonej kaszy gryczanej. Posiada charakterystyczny dla gryki smak. Mąka gryczana znajduje zastosowanie głównie w przemyśle spożywczym jako samodzielny składnik lub dodatek do wyrobów makaronów, chleba, wypieków itp. Charakteryzuje się zawartością między innymi białka, aminokwasów (głównie lizyna i metonina), magnezu, potasu,...

0 Recenzje

2,90 zł
Produkt dostępny

Mąka kokosowa pozyskiwana jest z miąższu orzecha kokosowego. W smaku nie jest dość słodka i charakteryzuje się delikatnym kokosowym posmakiem. Sprawdza się w walce z nadwagą, zastępuje w dietach zwykłą mąkę. Białko, którego jest źródłem polecane jest szczególnie dzieciom i młodzieży oraz osobom uprawiającym regularnie sport. 

0 Recenzje

3,90 zł
Produkt dostępny

Mąka kokosowa pozyskiwana jest z miąższu orzechów kokosa, który suszy się w taki sposób, aby nie uszkodzić jego struktury.Tak otrzymaną masę mieli się w celu otrzymania śnieżnobiałej mąki. Dzięki procesowi odtłuszczenia, mąka kokosowa ma cztery razy mniej kalorii i tłuszczu niż wiórki kokosowe.

0 Recenzje

2,90 zł 3,90 zł
Produkt dostępny

Bio mąka konopna cechująca się 30% zawartością białka. Świetnie nadaje się do różnego rodzaju wypieków, do spożywania z shake'ami, jednocześnie zawiera wiele pozytywnych składników dla naszego organizmu.

0 Recenzje

8,90 zł
Produkt dostępny

Jasna mąka orkiszowa typ 70 (wcześniej typ 700)Mąka orkiszowa jest starą odmianą pszenicy, otrzymywana jest z przemiału oczyszczonych ziaren.  

0 Recenzje

9,90 zł 11,90 zł
Produkt dostępny

Mąka orkiszowa razowa typ 300 Mąka orkiszowa jest starą odmianą pszenicy, otrzymywana jest z przemiału oczyszczonych ziaren. Propozycja podania: Mąka może być stosowana samodzielnie lub w połączeniu z innymi mąkami do wypieku chleba, ciastek, naleśników, placuszków, itp.

0 Recenzje

7,60 zł
Produkt dostępny

BIO MĄKA RYŻOWA PEŁNOZIARNISTA Mąka ryżowa pełnoziarnista otrzymywana jest z przemiału ziaren ryżu. Posiada delikatnie słodkawy smak, nadaje się doskonale do słodkich wypieków, naleśników, deserów, chleba, kotletów wegetariańskich itp. Mąka ta jest też ciekawym rozwiązaniem dla osób stosujących dietę bezglutenową. Jest dobrym substytutem mąki pszennej...

0 Recenzje

3,90 zł
Produkt dostępny

Płatki owsiane z kontrolowanych upraw ekologicznych. Są jednym z najbardziej wartościowych odżywczo produktów. Charakteryzują się bogatą zawartością białka, najlepszego zestawienia aminokwasów, witamin z grupy B, błonnika, kwasem pantotenowym oraz innymi cennymi składnikami.

Wyświetla 1 - 12 z 13 produktów