Płatki, kasze, mąki 

Znaleziono produktów: 11
0 Recenzje
42,90 zł
Produkt dostępny

Bio Białko konopne (50% białka) to produkt wysokobiałkowy w formie proszku, który dodatkowo zachowuje wszelkie dobroczynne właściwości ziaren konopi. Proteina konopna jest doskonałym rozwiązaniem dla sportowców (siłownia) oraz wszystkich osób prowadzących aktywny tryb życia. Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.

0 Recenzje
6,90 zł
Produkt dostępny

Bio Kasza Bulgur Rodzaj kaszy uzyskiwany z nieoczyszczonych ziaren pszenicy durum. Ziarna poddawane są procesowi gotowania, suszenia a następnie rozdrabniania. Zawiera znaczne ilości magnezu, potasu, wapnia i fosforu, witamin z grupy B oraz antyoksydantów, takich jak kwas galusowy. Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.

0 Recenzje
9,50 zł
Produkt dostępny

Kasza jaglana, jagły – kasza z łuskanego ziarna prosa pochodzącego z uprawy ekologicznej ( BIO ).

0 Recenzje
5,90 zł
Produkt dostępny

Mąka kokosowa pozyskiwana jest z miąższu orzecha kokosowego. W smaku nie jest dość słodka i charakteryzuje się delikatnym kokosowym posmakiem. Sprawdza się w walce z nadwagą, zastępuje w dietach zwykłą mąkę. Białko, którego jest źródłem polecane jest szczególnie dzieciom i młodzieży oraz osobom uprawiającym regularnie sport. 

0 Recenzje
3,90 zł
Produkt dostępny

Mąka kokosowa pozyskiwana jest z miąższu orzechów kokosa, który suszy się w taki sposób, aby nie uszkodzić jego struktury.Tak otrzymaną masę mieli się w celu otrzymania śnieżnobiałej mąki. Dzięki procesowi odtłuszczenia, mąka kokosowa ma cztery razy mniej kalorii i tłuszczu niż wiórki kokosowe. Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.

0 Recenzje
10,90 zł
Produkt dostępny

Bio mąka konopna cechująca się 30% zawartością białka.

0 Recenzje
9,90 zł 11,90 zł
Produkt dostępny

Jasna mąka orkiszowa typ 700drobno mielonaKraj pochodzenia: Węgry Mąka orkiszowa jest starą odmianą pszenicy, otrzymywana jest z przemiału oczyszczonych ziaren. Propozycja podania: Mąka może być stosowana samodzielnie lub w połączeniu z innymi mąkami do wypieku chleba, ciastek, naleśników, placuszków, itp.

0 Recenzje
9,90 zł 11,90 zł
Produkt dostępny

Mąka orkiszowa razowa typ 300 Mąka orkiszowa jest starą odmianą pszenicy, otrzymywana jest z przemiału oczyszczonych ziaren. Propozycja podania: Mąka może być stosowana samodzielnie lub w połączeniu z innymi mąkami do wypieku chleba, ciastek, naleśników, placuszków, itp.

0 Recenzje
5,90 zł
Produkt dostępny

Bio płatki owsiane otrzymywane są z obłuskanych, pokrojonych ziaren owsa.Propozycja spożycia: można stosować jako dodatek do owoców, jogurtów itp.Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.

0 Recenzje
9,90 zł
Produkt dostępny

Tapioka czyli skrobia z rośliny manioku popularna w kuchni Afrykańskiej oraz Południowoamerykańskiej. Nie posiada smaku ani zapachu, dzięki czemu dodana do przyrządzanych dań nie zmienia ich aromatu i smaku. Stosowana do zagęszczania zup i sosów oraz do wypieków. Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.

Wyświetla 1 - 11 z 11 produktów