Pocięte 

Naturalne suplementy diety sklep nasz oferuje różne i odpowiadające różnym potrzebom – od ekstraktów, przez naturalne słodziki, aż po aromatyczne zioła pocięte. Zioła bio to siła natury zamknięta w pachnącej formie, którą można użyć na wiele różnych sposobów, najczęściej w postaci popularnych naparów. Na specjalną uwagę zasługują rodzima, a prze...

Naturalne suplementy diety sklep nasz oferuje różne i odpowiadające różnym potrzebom – od ekstraktów, przez naturalne słodziki, aż po aromatyczne zioła pocięte. Zioła bio to siła natury zamknięta w pachnącej formie, którą można użyć na wiele różnych sposobów, najczęściej w postaci popularnych naparów. Na specjalną uwagę zasługują rodzima, a przez to niesłusznie niedoceniana pokrzywa i czystek, charakterystyczny dla basenu Morza Śródziemnego i Azji Zachodniej. Suszona pokrzywa do picia poprawia odporność i metabolizm, a więc wspiera proces odchudzania.

Więcej
Znaleziono produktów: 3

4,54 zł
Produkt dostępny

Większość roślin z tego rodzaju rośnie dziko w basenie Morza Śródziemnego i w Azji Zachodniej. W Polsce ten rodzaj jest uprawiany. Czystek szary, który wchodzi w skład produktu, inaczej zwany czystkiem siwym, jest gatunkiem mieszańcowym czystka, należącym do rodziny czystkowatych (posłonkowatych) (Cistaceae). Czystek szary występuje w krajach Europy...

3,89 zł
Produkt dostępny

Czystek jest rośliną należącą do rodziny czystkowatych zwanych też psłonkowatymi (Cistaceae). Roślina ta występuje w krajach Europy Południowej i Azji Mniejszej. Czuje się dobrze w porośniętym niskim buszem krajobrazie makii. Jego zawsze zielone krzewy dorastają do wysokości jednego metra.

2,69 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Pokrzywa zwyczajna (Urtica dioica) liście pocięte. Gatunek rośliny z rodziny pokrzywowatych (Urticaceae). Rośnie w wilgotnych lasach i zaroślach oraz bardzo często, jako gatunek synantropijny, na żyznych siedliskach ruderalnych.  

Wyświetla 1 - 3 z 3 produktów