Colostrum naturalne bogactwo dobroczynnych składników

Dzięki rozwojowi nauki i zainteresowaniu naturalnymi metodami wspomagającymi leczenie, na rynku występują produkty, które pomagają zachować naszym organizmom dobrą kondycję oraz wesprzeć je z codziennymi zmaganiami. Produktów na rynku jest wiele, lecz spektrum ich działania są dosyć ubogie w porównaniu do naszego dzisiejszego bohatera. Colostrum inaczej siara bydlęca wytwarzana w pierwszych godzinach po porodzie. To unikalny, naturalny, bioaktywny surowiec, najsilniej regenerujący, wpływający na wiele procesów zachodzących w organizmie. W składzie tego wyjątkowego produktu wchodzi ponad 250 naturalnych związków chemicznych, takich jak czynniki wzrostu, hormony, enzymy, poliamidy, pochodne kwasów nukleinowych, pochodne aminokwasów, wyjątkowo biodostępne, o wysokiej koncentracji witaminy, oraz związki mineralne, substancje bakteriostatyczne, w tym: laktoperoksydaza, laktenina, laktoferyna i lizozym. Charakteryzuje się zawartością regulatorów odporności, którymi są immunoglobuliny, bogate w prolinę, polipetydy (PRP), interleukiny, leukocyty, interferonγ oraz wiele, wiele innych substancji wspomagających organizm oraz zachodzące w nim procesy. Colostrum doskonale radzi sobie w zwalczaniu różnego rodzaju bakterii i drożdży. Hamuje występujące alergie, jednak należy pamiętać, że osoby uczulone na produkty pochodzenia krowiego nie powinny spożywać siary bydlęcej mimo jej niewiarygodnie pozytywnego wpływu na organizm.

Nasze Bio colostrum w płynie zostało odtłuszczone, mikrofiltrowane oraz pozbawione kazeiny, więc jeżeli osoba zażywająca cierpi na nietolerancję kazeiny jest to bardzo przydatne, by móc skorzystać z tych tak mocno skondensowanych dobroczynnych składników w jednym produkcie.

Właściwości / działanie colostrum?

Colostrum stosuje się przy częstych infekcjach. Bardzo pozytywnie wpływa na regenerację organizmu po kuracjach antybiotykowych oraz przy atopowym zapaleniu skóry (AZS). Cytokiny mleczne zawarte w colostrum przyspieszają gojenie się ran, odżywiają oraz nawilżają skórę, stymulują podziały warstwy twórczej naskórkaSiara bydlęca dzięki temu, że zawiera w sobie bombę witaminową, wpływa na powrót sił witalnych, doskonale sprawdza się dla rekonwalescentów, podczas chronicznego zmęczenia, w podeszłym wieku, kiedy nie dopisuje apetyt. Colostrum jest produktem naturalnym, nieprzetworzonym i bezpiecznym. Poleca się go zarówno dzieciom, jak i osobom starszym. Często nazywane jest młodziwem, ponieważ jako jedyna naturalna substancja, znacznie skuteczniej od syntetycznych nie tylko opóźnia oznaki starzenia, ale powoduje ich znaczący regres.

Colostrum w płynie, czy w proszku?

Colostrum występują w kilku postaciach umożliwiających ich aplikację. Bez względu na to, czy przyjmujemy colostrum w płynie, czy w postaci proszku siła działania jest podobna i nie ma to wpływu na efektywność. Preparat ze względu na swoje pochodzenie jest całkowicie bezpieczny, jednak ze względów profilaktycznych nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. Jak wszystkie leki i preparaty, również colostrum należy popijać wodą. Ze względu na zawartość laktozy i laktoalbuminy, mogą wystąpić reakcje alergiczne u osób z nietolerancją na te składniki. Stosowanie colostrum jest możliwe na prawie każdym etapie życia i przynosi nieocenione korzyści.

Nasze Colostrum można kupić w aptece, sklepach ze zdrową żywnością, zarówno w sieci jak i w punktach stacjonarnych.

W naszej ofercie znajdziecie różne colostrum różniące się od siebie zawartością immunoglobulin, pochodzeniem bio lub dzikim/ konwencjonalnym.

Dodane przez: Kategoria: Glowna Dnia: Komentarz: 0 Wyświetlenia: 3067
Tagi: Colostrum

Komentarze

scanner