Oczyszczanie / Detox 

Znaleziono produktów: 186
na stronie

16,18 zł
Produkt dostępny

Yacon (Smallanthus sonchifolius) to roślina porastająca zbocza gór (na wysokości do 3500 metrów), często bywa kojarzony z kartoflem lub rzodkiewką, jednak spokrewniony jest z topinamburem i słonecznikiem. Do konsumpcji wykorzystuje się jego korzenie i liście.

16,10 zł
Produkt dostępny

Yucca to roślina z rodziny agawowatych. Liczy około 50 gatunków bylin, krzewów i drzew. Występuje w Ameryce Północnej, Ameryce Środkowej i na Azorach.

41,67 zł
Produkt dostępny

Ekstrakt EGCG (galusan epigalokatechiny) z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) w kapsułkach:wspomaga redukcję wagi ciała, wspomaga układ immunologiczny, wpływa na usprawnienie funkcji poznawczych oraz procesu zapamiętywania.

5,46 zł
Produkt dostępny

Źdźbła zielonego owsa zwyczajnego z uprawy ekologicznej. Często stosowany w ludowej diecie. Owies zawiera duże ilości węglowodanów, saponinę oraz sole mineralne, które bogate są w krzemionkę. Dodatkowo zawiera:flawonoidy, minerały, witamin B1, B2, D, E.  

10,49 zł
Produkt dostępny

Ziemia okrzemkowa nazywana również diatomitem oraz ziemią diatomitową. Jest w pełni naturalną, mineralną skałą osadową składającą się z amorficznych skorupek okrzemek, wolną od zanieczyszczeń. Pochodzi z czystych złóż w Newadzie, co warunkuje jej wysoką jakość.

6,42 zł
Produkt dostępny

Łopian pospolity spotykany jest na całym niżu Polski, w górach nieco rzadziej. Wykorzystywany jest w medycynie naturalnej wewnętrznie jak i zewnętrznie. Wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn oraz działanie układu pokarmowego.  

Wyświetla 181 - 186 z 186 produktów

scanner