Inne 

W naszym sklepie internetowym NatVita znajdziesz gamę naturalnych, zdrowych produktów! Oferujemy wysokiej jakości żywność, suplementy diety oraz inne artykuły, z którymi prowadzenie zdrowego życia jest jeszcze łatwiejsze. W tej kategorii znajdziesz między innymi produkty konopne, adaptogeny, błonniki, msm, colostrum, produkty z kokosa, herbaty, ...

W naszym sklepie internetowym NatVita znajdziesz gamę naturalnych, zdrowych produktów! Oferujemy wysokiej jakości żywność, suplementy diety oraz inne artykuły, z którymi prowadzenie zdrowego życia jest jeszcze łatwiejsze. W tej kategorii znajdziesz między innymi produkty konopne, adaptogeny, błonniki, msm, colostrum, produkty z kokosa, herbaty, kakao, białka roślinne, grzyby witalne. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą i zapraszamy Cię do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym!

Więcej
Znaleziono produktów: 42
na stronie
55,90 zł
Produkt dostępny

Ekologiczny sok wyciskany ze świeżo zebranej, organicznej lucerny, która została poddana niezwykle delikatnemu, opatentowanemu procesowi suszenia z wykluczeniem tlenu w temperaturze między 4 °C a 30 °C, który pozwala zachować wszystkie dobroczynne wartości wyciśniętego soku. Produkt jest odpowiedni dla wegan, bez GMO, jest surowy (RAW), HALAL oraz koszerny.

44,90 zł
Produkt dostępny

Surowy Bio sok z młodego jęczmienia 33:1 powstaje ze świeżo ściętych, ekologicznych, młodych pędów jęczmienia, z których wyciska się sok, a następnie poddaje się niezwykle delikatnemu, opatentowanemu procesowi suszenia pozwalającemu na zachowanie dobroczynnych właściwości oraz wartości odżywczych.

18,90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Vilcacora (Uncaria tomentosa) zwana również wilka korą lub kocim pazurem, jest olbrzymią lianą o długości do 30 metrów. Jej kolce przypominają kształtem kocią łapę z pazurami.

13,90 zł
Produkt dostępny

Wodorowęglan sodu (soda oczyszczona) - czystość farmaceutyczna.

36,90 zł
Produkt dostępny

Żelatyna to naturalna substancja białkowa otrzymywana z surowca pochodzenia zwierzęcego, zawierającego kolagen. Charakteryzuje się wysoką zawartością aminokwasów, nie zawiera cholesterolu, tłuszczu, węglowodanów, ani konserwantów.

Wyświetla 37 - 42 z 42 produktów

scanner