Promocje

na stronie

49,26 zł 59,26 zł
Produkt dostępny

PROMOCJA - do wyczerpania zapasów 5-Hydroksytryptofan to ekstrakt pochodzący z nasion rośliny Griffonia Simplicifolia. Jest naturalnie aminokwasem oraz związkiem będącym bezpośrednim prekursorem serotoniny (hormonu szczęścia) oraz melatoniny. 5-HTP wpływa pozytywnie na fazę snu Rem dzięki czemu nie potrzebujemy długiego snu oraz wstajemy wyspani,...

17,98 zł 23,98 zł
Produkt dostępny

PROMOCJA - OGRANICZONA ILOŚĆ PRODUKTÓW! Ashwagandha (Withania somnifera) rośnie w Indiach, Bangladeszu, Nepalu, Pakistanie oraz na Sri Lance. Krzew osiąga wysokość około 150 cm. Charakteryzuje się żółtymi kwiatami oraz czerwonymi jagodami. Składnikiem aktywnym zawartym w korzeniu żeń-szenia indyjskiego są witanolidy.  

14,98 zł 23,98 zł
Produkt dostępny

PROMOCJA do wyczerpania zapasów Bio Banany mielone to lekki puder wytwarzany w 100% z suszonych owoców bananowca dojrzewających w równikowym słońcu Ekwadoru. Produkowany z najwyższej jakości owoców, dzięki czemu zachowuje intensywny smak i aromat.

72,78 zł 77,78 zł
Produkt dostępny

PROMOCJA - do wyczerpania zapasów CHLORELLA PREMIUM (Chlorella vulgaris) dzięki opatentowanej hodowli w zamkniętym systemie szklanych rur wyklucza wszelkie zanieczyszczenia. Uprawa odbywa się według niemieckich, najwyższych standardów i jest na bieżąco optymalizowana, na ile pozwala technika. Produkt jest poddawany stałym, regularnym kontrolom jakości.

5,16 zł 8,86 zł
Produkt dostępny

PROMOCJA - do wyczerpania zapasów BIO CYNAMON CEJLOŃSKI MIELONY (Cinnamomum ceylanicum) Cynamon Cejloński jest najbardziej szlachetną odmianą cynamonu. Swój charakterystyczny aromat i smak zawdzięcza olejkom eterycznym, znajdującym się w korze. Cynamon Cejloński jest słodszy i bardziej aromatyczny w porównaniu z innymi odmianami. Zawiera mniej kumaryny.

5,39 zł 6,39 zł
Produkt dostępny

PROMOCJA - do wyczerpania zapasów Owoce daktylowca, których właściwości odżywcze docenią zwłaszcza sportowcy, ze względu na zasób cukrów prostych, będących źródłem energii przed, podczas i po intensywnym wysiłku. Spożywane na surowo lub jako dodatek do słodkich wypieków czy deserów. Stanowią świetny zamiennik tradycyjnych słodyczy.  

45,75 zł 51,85 zł
Produkt dostępny

PROMOCJA - do wyczerpania zapasów Miłorząb japoński znany jako ginkgo, swoje właściwości zawdzięcza między innymi flawonoglikozydom. Ginkgo wspomaga pracę układu nerwowego oraz stymuluje system immunologiczny. Żeń-szeń koreański dzięki zawartości ginsenozydów wpływa pozytywnie na libido, pomaga zwiększyć wydolność organizmu oraz wspiera układ...

31,11 zł 36,11 zł
Produkt dostępny

Jabłczan magnezu (magnesium malate) jest połączeniem dwóch składników: kwasu jabłkowego oraz magnezu, dzięki czemu jest bardzo dobrze przyswajany przez organizm. Magnez jest między innymi jednym z głównych składników przyczyniających się do funkcji biochemicznych mięśni, prawidłowego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego oraz immunologicznego.  

7,86 zł 8,86 zł
Produkt dostępny

PROMOCJA - do wyczerpania zapasów BIO KAKAO (Theobroma cacao L.) ZIARNA MIELONE, (10-12% tłuszczu) Ziarno kakaowca zawiera w sobie tak istotne dla funkcjonowania składniki, jak flawanole, których działanie przyczynia się do poprawienia metabolizmu i fizjologi, a tym samym całego zdrowia człowieka.

14,18 zł 16,18 zł
Produkt dostępny

PROMOCJA - do wyczerpania zapasów Organiczne kakao (Theobroma cacao, criollo) słodzone organicznym syropem prebiotycznym z korzenia Yacon. Słodka i zdrowa przekąska, idealna alternatywa dla słodyczy, nadaje się również jako dodatek do wypieków itp.  

27,23 zł 33,33 zł
Produkt dostępny

PROMOCJA - do wyczerpania zapasów Ekstrakt 15:1 pozyskany z alg morskich Laminaria digitata (kelp), standaryzowany na zawartość jodu. W organizmie człowieka jod jest śladowym minerałem, który odpowiada między innymi za wytwarzanie prawidłowej ilości hormonu tarczycy - tyroksyny (T4) oraz trijodotyroniny (T3), wspomaga działanie układu nerwowego,...

90,93 zł 100,93 zł
Produkt dostępny

PROMOCJA - ilość ograniczona Kolagen stanowi ponad 30% wszystkich białek w organizmie, występuje w skórze, mięśniach i kościach. Odpowiedzialny jest za prawidłową pracę oraz regenerację ścięgien, wygląd skóry oraz elastyczność tkanki łącznej. Jest to kolagen typu pierwszego oraz trzeciego.  

Wyświetla 1 - 12 z 18 produktów