Nowe Produkty

na stronie
0 Recenzje
7,90 zł
Produkt dostępny

Podagrycznik pospolity (Aegopodium podagraria) jest rośliną występującą na terenie Europy oraz Ameryki Północnej. Stosowany od wieków w tradycyjnej medycynie oraz jako dodatek kulinarny. Wpływa pozytywnie na pracę układu trawiennego.

0 Recenzje
58,00 zł
Produkt dostępny

Ekstrakt z owoców ostropestu plamistego (zawartość sylimaryny 80 %) charakteryzuje się między innymi:- pozytywnym wpływem na układ pokarmowy- działaniem wspomagającym proces detoksykacji organizmu- wspomaganiem systemu immunologicznego Suplement diety.

0 Recenzje
169,00 zł
Produkt dostępny

Ekstrakt z korzenia rdestowca japońskiego (zawartość resweratrolu 95 %) charakteryzuje się między innymi:- pozytywnym wpływem na układ immunologiczny, sercowo naczyniowy oraz trawienny- działaniem anabolicznym Suplement diety.

0 Recenzje
10,90 zł
Produkt dostępny

BIO RUMIANEK POSPOLITY (Matricaria chamomilla L.) KOSZYCZEK SUSZONY Roślina o wszechstronnym zastosowaniu, można ją spotkać dziko rosnącą na wielu łąkach. W medycynie oraz kosmetyce naturalnej stosowana od bardzo dawna, dzięki swoim niezwykłym właściwością. Rumianek znalazł również zastosowanie w kuchni jako przyprawa. 

0 Recenzje
7,90 zł
Produkt dostępny

BIO MORINGA OLEJODAJNA (Moringa oleifera) LIŚCIE DROBNO POCIĘTE Moringa olejodajna to gatunek drzewa tropikalnego z rodziny moringowatych, pochodzący z Północno - Zachodnich Indii i Pakistanu. Jest to drzewo odporne na suszę, udomowione także w innych krajach Azji, w Afryce i Ameryce Południowej. Moringa Olejodajna jest źródłem tiaminy (witaminy B1), a...

0 Recenzje
9,90 zł
Produkt dostępny

ROKITNIK (Hippophae rhamanoides) OWOCE SUSZONE Rokitnik znalazł zastosowanie zarówno w kuchni, jak i w kosmetyce dzięki swoim wyjątkowym właściwościom zdrowotnym. Rokitnik wyróżnia się przede wszystkim zawartością witaminy C - obok dzikiej róży ma jej najwięcej spośród owoców. W związku z tym owoce rokitnika z pewnością przydadzą się w okresie...

0 Recenzje
16,90 zł
Produkt dostępny

Dyptam to przyprawa polecana w prozdrowotnej diecie św. Hildegardy osobom wrażliwym na zmianę pogody, mającym problemy z trawieniem, krążeniem oraz zbyt niskim ciśnieniem. Dyptam może wzbogacić smak wielu potraw.

0 Recenzje
7,90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Płatki róży czerwonej charakteryzują się intensywnym różanym zapachem oraz słodkim smakiem. Idealnie nadają się do zaparzania jako herbatka, dekorowania deserów, napojów itp. Róża posiada właściwości, które wspomagają układ immunologiczny.

0 Recenzje
22,90 zł
Produkt dostępny

Jabłczan magnezu jest połączeniem dwóch składników: kwasu jabłkowego oraz magnezu. Magnez jest jednym z głównych składników kości, wspomaga organizm w regulacji czynności mięśni.

0 Recenzje
19,90 zł
Produkt dostępny

Ashwagandha (Withania somnifera) rośnie w Indiach, Bangladeszu, Nepalu, Pakistanie oraz na Sri Lance. Krzew osiąga wysokość około 150 cm. Charakteryzuje się żółtymi kwiatami oraz czerwonymi jagodami. Składnikiem aktywnym zawartym w korzeniu żeń-szenia indyjskiego są witanolidy.

0 Recenzje
67,00 zł
Produkt dostępny

Ekstrakt 10:1 z korzenia żeń-szenia syberyjskiego:- wpływa na wzrost libido- stymuluje układ odpornościowy- zwiększa wydolność organizmu Suplement diety.

0 Recenzje
19,90 zł
Produkt dostępny

Werbena cytrynowa (Aloysia citrodora) charakteryzuje się odświeżającym, cytrynowym smakiem oraz aromatem. Pochodzi z krajów Ameryki Północnej. Swoje zastosowanie znalazła w ziołolecznictwie, przemyśle kosmetycznym oraz w kuchni. Działa relaksacyjnie oraz uspokajająco.

Wyświetla 1 - 12 z 46 produktów