Nowe Produkty

na stronie
0 Recenzje

53,90 zł
Produkt dostępny

Niemal wszyscy Amerykanie otrzymują szczepionki. Znajdujące się pod egidą rządu federalnego Centrum Kontroli Chorób (CDC) zaleca obecnie 70 dawek szesnastu różnych szczepionek, które podawane są począwszy od urodzenia, aż do 18. roku życia, a wszystkie 50 stanów nakazuje przyjęcie od 30 do 45 dawek szczepień jako warunek przyjęcia do przedszkola i szkoły....

0 Recenzje

36,75 zł
Produkt dostępny

Rak to jedna z największych plag współczesnego świata, która co roku zbiera ogromne żniwo na całym świecie. Stosowane przez konwencjonalną medycynę metody leczenia, sprowadzające się zwykle do chemioterapii, radioterapii i zabiegów chirurgicznych, charakteryzują się niską skutecznością oscylującą w okolicy 3 procent, czyli w granicach błędu statystycznego.

0 Recenzje

39,00 zł
Produkt dostępny

Insulinooporność to zaburzenie homeostazy glukozy lub, innymi słowy, obniżony poziom wrażliwości ludzkiego organizmu, m.in. mięśni, tkanki tłuszczowej i wątroby, na działanie insuliny – hormonu odpowiedzialnego za regulowanie stężeń glukozy.

0 Recenzje

3,30 zł
Produkt dostępny

Wiórki otrzymywane z miąższu kokosa. Charakteryzuje się zawartością łatwostrawnych, średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych (MCT), które dostarczają natychmiastowo organizmowi energii. Są z powodzeniem wykorzystywane jako smaczny dodatek do głównych potraw oraz do deserów. Zawierają około 65% tłuszczu.  

0 Recenzje

10,90 zł
Produkt dostępny

Daktyle Medjool to najszlachetniejsza wśród wszystkich 400 odmian daktyli z całego świata. Odmiana ta, jest naturalnym źródłem energii, błonnika, przeciwutleniaczy, związków fenolowych, antyoksydantów, salicylanów, naturalnych cukrów oraz 15 witamin i minerałów m.in.: A, B2, B3, B5, B6, K oraz minerałów: potasu, fosforu, żelaza, wapna, magnezu i cynku.

0 Recenzje

7,20 zł
Produkt dostępny

Mąka wytwarzana z ziaren nieprażonej kaszy gryczanej. Posiada charakterystyczny dla gryki smak. Mąka gryczana znajduje zastosowanie głównie w przemyśle spożywczym jako samodzielny składnik lub dodatek do wyrobów makaronów, chleba, wypieków itp. Charakteryzuje się zawartością między innymi białka, aminokwasów (głównie lizyna i metonina), magnezu, potasu,...

0 Recenzje

13,90 zł
Produkt dostępny

Gojnik (Sideritis scardica) nazywany również szałwią libańska lub herbatką górską pochodzi z regonów śródziemnomorskich. Występuje na terenach górskich powyżej 1000 m n.p.m. Charakteryzuje się między innymi zawartością żelaza, magnezu, miedzi, cynku, przeciwutleniaczy oraz olejków eterycznych.

0 Recenzje

14,90 zł
Produkt dostępny

Naturalny olejek eteryczny z liści drzewa herbacianego (Melaleuca alternifolia leaf) o intensywnym, charakterystycznym ziołowo - leśnym zapachu. Pozyskany został w procesie destylacji za pomocą pary wodnej, dlatego zachował wszystkie właściwości zawarte w liściach drzewa herbacianego.  

1 Recenzje

11,90 zł
Produkt dostępny

Olejek eteryczny wytworzony ze świeżych liści eukaliptusa (Eucalyptus globulus leaf) za pomocą destylacji parą wodną. Olejek z eukaliptusa jest jednym z najbardziej popularnych i docenianych olejków, ze względu na zawartość pozytywnie działających substancji aktywnych.  

0 Recenzje

23,90 zł
Produkt dostępny

Geranium (Pelargonium graveolens) znane również pod nazwą pelargonia. Olejek eteryczny pozyskany został w naturalny sposób za pomocą destylacji parą wodną, dzięki czemu zachował wszystkie właściwości kwiatów. Posiada silny, charakterystyczny dla geranium zapach.  

0 Recenzje

15,90 zł
Produkt dostępny

Olejek eteryczny naturalnego pochodzenia, pozyskany metodą destylacji za pomocą pary wodnej z majeranku (Origanum majorana herb). Charakteryzuje się wyjątkowym, bardzo silnym zapachem.  

0 Recenzje

13,90 zł
Produkt dostępny

Naturalny olejek eteryczny pozyskany z dojrzałych, naturalnych skórek mandarynek (Citrus reticulata peel), tłoczonych na zimno, dzięki czemu zachowuje wszystkie swoje dobroczynne właściwości. Charakteryzuje się subtelnym, cytrusowym zapachem charakterystycznym dla słodkich mandarynek.  

Wyświetla 1 - 12 z 22 produktów