Inne Produkty 

Znaleziono produktów: 26
na stronie
12,90 zł
Produkt dostępny

Kiełkowanie jest najbardziej intensywnym okresem w życiu kozieradki, w którym to substancje zapasowe – między innymi te zgromadzone w nasionach są rozkładane na łatwo przyswajalne związki. W tym okresie uaktywniają się enzymy i syntetyzowane są witaminy.  

13,90 zł
Produkt dostępny

Daj się uwieść wyjątkowemu mydłu naturalnemu z dodatkiem oleju: kokosowego, lnianego, z ostropestu, które wesprze utrzymanie nawilżonej  i odżywionej skóry.

49,90 zł
Produkt dostępny

Bio Shake bananowo - proteinowy to doskonałe połączenie odżywczego banana i roślinnych protein do przyrządzania pysznego i sycącego shake’a o bananowo - orzechowej nucie.

16,90 zł
Produkt dostępny

Sangre de drago (Croton lechleri), dragon's blood - smocza krew w postaci płynnego lateksu z kory amazońskiego drzewa.

8,90 zł
Produkt dostępny

Węgiel trybularzowy, węgielek do palenia kadzideł naturalnych, żywicznych, sypkich, sziszy (shishy) itp. Średnica węgielków 33 mm.  

7,90 zł
Produkt dostępny

Wodorowęglan sodu (soda oczyszczona) - czystość farmaceutyczna.

11,90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Wosk Pszczeli pastylki, żółty, naturalny stosowany w celach kosmetycznych jako składnik kremów, balsamów, mydeł, maści itp.

89,00 zł
Produkt dostępny

Zeolit to naturalna skała pochodzenia wulkanicznego.  Selektywność wymiany jonowej w stosunku do amonów na poziomie 96,5 %!  Jego głównym składnikiem jest klinoptylolit, który składa się z pierwiastków śladowych, między innymi: potasu, sodu, wapnia, magnezu, żelaza.

12,90 zł
Produkt dostępny

Zeolit jest naturalnym minerałem pochodzenia wulkanicznego. Jego głównym składnikiem jest klinoptylolit, który składa się z pierwiastków śladowych, między innymi: potas, sód, wapń, magnez, żelazo. Zeolit jest zdolny do procesów absorpcyjnych, charakteryzuje się ujemnie naładowanymi jonami, dzięki czemu wchodzi w reakcję z dodatnio naładowanymi jonami,...

Wyświetla 13 - 24 z 26 produktów

scanner