Żeń Szenie 

Produkty z żeń-szenia syberyjskiego, koreańskiego

Produkty z żeń-szenia syberyjskiego lub koreańskiego dostępne w naszym ekologicznym sklepie online mają postać kapsułek, dzięki czemu ich przyjmowanie jest łatwe także w przypadku dzieci. Kapsułki z żeń-szeniem mogą być bowiem zażywane zarówno przez dorosłych, jak i najmłodszych – to doskonały p...

Produkty z żeń-szenia syberyjskiego, koreańskiego

Produkty z żeń-szenia syberyjskiego lub koreańskiego dostępne w naszym ekologicznym sklepie online mają postać kapsułek, dzięki czemu ich przyjmowanie jest łatwe także w przypadku dzieci. Kapsułki z żeń-szeniem mogą być bowiem zażywane zarówno przez dorosłych, jak i najmłodszych – to doskonały preparat dla całej rodziny. Żeń-szeń jest naturalnym adaptogenem.

Jak dawkować żeń-szeń w kapsułkach?

Koreański żeń-szeń w kapsułkach (1 kaps. 500 mg żeń-szenia) należy przyjmować dwa razy dziennie po jednej kapsułce. Syberyjski żeń-szeń w kapsułkach (1 kaps. 400 mg ekstrakt 10: 1 z żeń-szenia) należy przyjmować dwa razy dziennie po jednej kapsułce.

W sprzedaży mamy także pocięty oraz sproszkowany korzeń żeń-szenia syberyjskiego i koreańskiego. Stosować można je w następujący sposób:

• żeń-szeń syberyjski mielony: pół łyżeczki proszku wsypać do szklanki wody, wymieszać i wypić. Przyjmować trzy razy dziennie (można również zaparzać);
• żeń-szeń koreański mielony: 1 łyżeczkę proszku wsypać do garnka, zalać połową szklanki wody, doprowadzić do wrzenia. Pozostawić pod przykryciem na 10 minut, ostudzić, następnie spożywać dwa 2 razy dziennie (można również pić na surowo);
• żeń-szeń syberyjski i koreański korzeń pocięty: 1 łyżeczkę suszonego korzenia zalać 1/2 litra wrzącej wody i gotować pod przykryciem 5 minut. Po przestudzeniu odcedzić i spożywać 2 razy dziennie.

Bardzo ważne jest to, aby kupować żeń-szeń pochodzący ze sprawdzonych źródeł. Tylko najwyższej jakości korzenie przynoszą dobre rezultaty. W sklepie internetowym i hurtowni NatVita oferowane są wyłącznie takie produkty z żeń-szeniem.

Więcej
Znaleziono produktów: 13
na stronie

5,50 zł
Produkt dostępny

Żeń Szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus) to roślina występująca na terenie Północno-Wschodniej Azji. Krzak żeń szenia o wysokości 2 do 3 metrów, rzadko dochodzący do 7 metrów. Łacińska nazwa „senticosus” znaczy kolczasta, ponieważ łodygi rośliny pokryte są około 5 milimetrowymi, iglastymi kolcami.

Wyświetla 13 - 13 z 13 produktów

scanner