Inne 

Znaleziono produktów: 46
na stronie

10,49 zł
Produkt dostępny

Olejek eteryczny, naturalny, pozyskany za pomocą pary wodnej z trawy cytrynowej (Cymbopogon flexuosus). Charakteryzuje się niezwykle intensywny, świeży oraz orzeźwiający, cytrusowy zapach. Doskonale nadaje się do kąpieli, jako składnik olejków do masażu, kominków zapachowych, aromaterapii, jednocześnie ma działanie odstraszające owady oraz silnie...

9,43 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Bio ostropest plamisty (Silybum marianum) wspomaga ochronę wątrobę przed szkodliwym działaniem alkoholu. Jest stosowana wspierająco przy WZW (wirusowe zapalenie wątroby) typu A, B i C czy choroby alkoholowej. Najważniejszym składnikiem w ostropeście jest zawarta w nim sylimaryna, która wiąże ze sobą toksyny i następnie wspomaga ich wydalanie. Średnia...

21,87 zł
Produkt dostępny

Sango korale zawierają ponad 40% naturalnego wapnia, są bogate w minerały oraz pierwiastki śladowe o wysokiej biodostępności. Korale Sango to sproszkowany skamieniały koral morski Sango z Okinawy (Japonia).

6,83 zł
Produkt dostępny

Sól Epsom (sól gorzka, siarczan magnezu siedmiowodny, sól rzymska) to nieorganiczny związek chemiczny. Swoją nazwę zawdzięcza miejscowości Epsom w Anglii, gdzie była w dawnych wiekach odparowywana z tryskających tam źródeł.  

8,05 zł
Produkt dostępny

Kłodawska sól potasowo - magnezowa do kąpieli, naturalna, bez dodatków. Bogata w minerały i pierwiastki śladowe. Stosowana w balneologii, której prekursorem jest Hipokrates i stosowana jest z powodzeniem w uzdrowiskach.

64,23 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Roztwór koloidalny srebra w wodzie monodyspersyjny, stabilizowany PVP. 100ppm Srebro koloidalne w postaci roztworu wodnego nanocząstek metalicznego, niejonowego, srebra. Nanocząstki srebra charakteryzują się kulistym kształtem oraz rozmiarem około 12 nm, co pozwala na doskonałe wnikanie do wnętrza bakterii. Doświadczenie jak rozpoznać prawdziwe Nano...

26,85 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Vilcacora pozytywnie wpływa na układ odpornościowy, krwionośny, oddechowy oraz kostno-stawowy. Diabelski pazurwspomaga oczyszczanie organizmu, łagodzi problemy związane z nerkami. Połączenie tych dwóch składników wspomaga walkę ze stanami zapalnymi oraz bólowymi.

7,24 zł
Produkt dostępny

Węgiel trybularzowy, węgielek do palenia kadzideł naturalnych, żywicznych, sypkich, itp. Średnica węgielków 33 mm.  

2,44 zł
Produkt dostępny

Wodorowęglan sodu (soda oczyszczona) - czystość farmaceutyczna.

8,05 zł
Produkt dostępny

Wosk Pszczeli pastylki, żółty, naturalny stosowany w celach kosmetycznych jako składnik kremów, balsamów, mydeł, maści itp. Pozytywnie wpływa na poprawę jakości skóry, ujędrniając i wygładzając ją.

Wyświetla 37 - 46 z 46 produktów

scanner