Inne 

Znaleziono produktów: 47
na stronie

31,71 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Sananga forca pozyskana z korzenia oraz kory rośliny Tabernaemontana undulata. Pochodzi z amazońskiej dżungli od plemienia Kuntanawa. Sananga oczyszcza ciało i umysł. Wykorzystywana jest od tysięcy lat przez mieszkańców Brazylii oraz Peru, głównie do polowań w celu poprawy skupienia oraz wzroku. Po aplikacji widać głębię koloru, krople działają na kanały...

21,87 zł
Produkt dostępny

Sango korale zawierają ponad 40% naturalnego wapnia, są bogate w minerały oraz pierwiastki śladowe o wysokiej biodostępności. Korale Sango to sproszkowany skamieniały koral morski Sango z Okinawy (Japonia).

13,74 zł
Produkt dostępny

Smocza krew - Sangre de drago (Croton lechleri), drzewo osiąga wysokość do 20 metrów. Występuje w Ameryce Południowej i Środkowej w górach na wysokości od 300 do 2000 metrów. Posiada gładką, szarą i marmurkowatą korę, z której po nacięciu wypływa czerwony, gęsty płyn (żywica). Liście są duże, sercowate, ostro zakończone, brzegiem faliste, z dwoma...

5,12 zł
Produkt dostępny

Sól Epsom (sól gorzka, siarczan magnezu siedmiowodny, sól rzymska) to nieorganiczny związek chemiczny. Swoją nazwę zawdzięcza miejscowości Epsom w Anglii, gdzie była w dawnych wiekach odparowywana z tryskających tam źródeł.  

8,05 zł
Produkt dostępny

Kłodawska sól potasowo - magnezowa do kąpieli, naturalna, bez dodatków. Bogata w minerały i pierwiastki śladowe. Stosowana w balneologii, której prekursorem jest Hipokrates i stosowana jest z powodzeniem w uzdrowiskach.

64,23 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Roztwór koloidalny srebra w wodzie monodyspersyjny, stabilizowany PVP. 100ppm Srebro koloidalne w postaci roztworu wodnego nanocząstek metalicznego, niejonowego, srebra. Nanocząstki srebra charakteryzują się kulistym kształtem oraz rozmiarem około 12 nm, co pozwala na doskonałe wnikanie do wnętrza bakterii. Doświadczenie jak rozpoznać prawdziwe Nano...

7,24 zł
Produkt dostępny

Węgiel trybularzowy, węgielek do palenia kadzideł naturalnych, żywicznych, sypkich, itp. Średnica węgielków 33 mm.  

2,44 zł
Produkt dostępny

Wodorowęglan sodu (Soda oczyszczona) - Nieorganiczny związek chemiczny z grupy wodorowęglanów, wodorosól kwasu węglowego i sodu. Wodorowęglan sodu bywa też nazywany kwaśnym węglanem sodu.  

8,05 zł
Produkt dostępny

Wosk Pszczeli pastylki, żółty, naturalny stosowany w celach kosmetycznych jako składnik kremów, balsamów, mydeł, maści itp. Pozytywnie wpływa na poprawę jakości skóry, ujędrniając i wygładzając ją.

10,49 zł
Produkt dostępny

Zeolit jest naturalnym minerałem pochodzenia wulkanicznego. Jego głównym składnikiem jest klinoptylolit, który składa się z pierwiastków śladowych, między innymi: potas, sód, wapń, magnez, żelazo. Zeolit jest zdolny do procesów absorpcyjnych, charakteryzuje się ujemnie naładowanymi jonami, dzięki czemu wchodzi w reakcję z dodatnio naładowanymi jonami,...

10,49 zł
Produkt dostępny

Ziemia okrzemkowa nazywana również diatomitem oraz ziemią diatomitową. Jest w pełni naturalną, mineralną skałą osadową składającą się z amorficznych skorupek okrzemek, wolną od zanieczyszczeń. Pochodzi z czystych złóż w Newadzie, co warunkuje jej wysoką jakość.

Wyświetla 37 - 47 z 47 produktów