Inne 

Znaleziono produktów: 41
na stronie

13,74 zł
Produkt dostępny

Puste, przeźroczyste kapsułki celulozowe (wegetariańskie) pozwalają na praktyczne porcjowanie suplementów w postaci proszku, bez zbędnych wypełniaczy, substancji wiążących, czy brylących. Surowce Bio zamykane w te konkretne kapsułki, są produktem w pełni ekologicznym.  

12,11 zł
Produkt dostępny

Puste kapsułki celulozowe (wegetariańskie) pozwalają na praktyczne porcjowanie proszków, bez zbędnych wypełniaczy, substancji wiążących, substancji brylących itp. Kapsułki są ekologiczne i w połączeniu z surowcami BIO są nadal produktem organicznym.  

6,57 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Karob (mielony) nazywany również mączką chleba świętojańskiego, pozyskiwany jest ze strąków drzewa karobowego. Charakteryzuje się słodkim smakiem, dzięki czemu idealnie nadaje się do wypieków, deserów itp. Charakteryzuje się słodkim smakiem, dzięki czemu idealnie nadaje się do wypieków, ciast, deserów itp. Dodatkowo może być stosowany jako zamiennik kakao...

16,18 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Kofeina bezwodna pozytywnie wpływa na ośrodkowy układ nerwowy, zwiększa koncentrację, sprawność zapamiętywania, refleks oraz poprawia nastrój. Podwyższa tempo przemiany materii. Wspiera obniżenie wytwarzania histaminy w organizmie (związek odpowiadający za reakcje alergiczne), jak i pracę oskrzeli wpływając pozytywnie na ich rozszerzanie.

91,67 zł
Produkt dostępny

Kolagen z Tołpygi liofilizowany NatVita otrzymał certyfikat jakości produktu ,,Doceń polskie".Kolagen z Tołpygi liofilizowany w kapsułkach typu II jest otrzymywany ze skóry ryby tołpyga. Jedna kapsułka zawiera ponad 99% aktywnego biologicznie kolagenu, niemal identycznego z kolagenem ludzkim dzięki pozyskaniu go poprzez proces liofilizacji.

13,24 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Kudzu proszek, opornik łatkowaty (Pueraria montana) korzeń mielony. Opornik łatkowaty, kudzu (Pueraria montana) występuje naturalnie w Azji Południowo-Wschodniej oraz na wyspach Oceanii.

63,89 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Kwas alfa-liponowy (Acidum alfa-lipoicum) rozpuszcza się w wodzie oraz w tłuszczach. Charakteryzuje się właściwościami utleniającymi, jednocześnie zwiększając działanie witaminy E, C oraz innych przeciwutleniaczy. Korzystnie wpływa na metabolizm oraz chroni organizm przed stresem oksydacyjnym.

36,94 zł
Produkt dostępny

AAKG jest argininą wzbogaconą o kwas alfaketoglutarowy i stanowi bardziej stabilną formę po strawieniu. L-arginina jest aminokwasem wytwarzanym w organizmie z kwasu glutaminowego oraz proliny. Charakteryzuje się korzystnym wpływem na układ krwionośny, immunologiczny i hormonalny.

11,33 zł
Produkt dostępny

Lapacho proszek / Pau D'arco mielone też znane pod nazwą herbata Inków.

11,33 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Maliny liofilizowane świetnie nadają się do mieszanek typu musli, jako dodatek do śniadań, shake'ów oraz do spożywania na surowo. Dzięki liofilizacji produkt nie traci na wartościach odżywczych, oraz właściwościach, można przechowywać go bardzo długo w suchym miejscu.   

44,63 zł
Produkt dostępny

Masło kakaowe uzyskuje się poprzez tłoczenie na ciepło oczyszczonych ziaren kakaowca, uzyskanych z jego dojrzałych owoców.Masło kakaowe jest jednym z bardziej stabilnych tłuszczów, zawiera naturalne przeciwutleniacze zapobiegające jełczeniu, a w konsekwencji umożliwiające przechowywanie masła kakaowego bez dodatku konserwantów przez okres wielu lat.

35,19 zł
Produkt dostępny

BIO MORINGA OLEJODAJNA (Moringa oleifera) TABLETKI Moringa olejodajna to gatunek drzewa tropikalnego, pochodzący z podnóża Himalajów z północno – zachodnich Indii i Pakistanu. Jest to drzewo odporne na suszę, udomowione także w Azji, w Afryce i Ameryce Południowej. Wykorzystywana od wieków w Ajurwedzie oraz zaliczona do grupy superfoods.  

Wyświetla 13 - 24 z 41 produktów

scanner