Inne 

Znaleziono produktów: 47
na stronie

12,11 zł
Produkt dostępny

Puste kapsułki celulozowe (wegetariańskie) pozwalają na praktyczne porcjowanie suplementów w proszku, bez zbędnych wypełniaczy, substancji wiążących, substancji brylących itp. Kapsułki dopuszczone do stosowania w produktach BIO.  

6,42 zł
Produkt dostępny

Karob (mielony) nazywany również mączką chleba świętojańskiego, pozyskiwany jest ze strąków drzewa karobowego. Charakteryzuje się słodkim smakiem, dzięki czemu idealnie nadaje się do wypieków, deserów itp. Charakteryzuje się słodkim smakiem, dzięki czemu idealnie nadaje się do wypieków, ciast, deserów itp. Dodatkowo może być stosowany jako zamiennik kakao...

90,93 zł 100,93 zł
Produkt dostępny

PROMOCJA - ilość ograniczona Kolagen z Tołpygi liofilizowany w kapsułkach typu II jest otrzymywany ze skóry ryby tołpyga. Jedna kapsułka zawiera ponad 99% aktywnego biologicznie kolagenu, niemal identycznego z kolagenem ludzkim dzięki pozyskaniu go poprzez proces liofilizacji.

12,11 zł
Produkt dostępny

Kudzu proszek, opornik łatkowaty (Pueraria montana) korzeń mielony. Opornik łatkowaty, kudzu (Pueraria montana) występuje naturalnie w Azji Południowo-Wschodniej oraz na wyspach Oceanii.

63,89 zł
Produkt dostępny

Kwas alfa-liponowy (Acidum alfa-lipoicum) rozpuszcza się w wodzie oraz w tłuszczach. Charakteryzuje się właściwościami utleniającymi, jednocześnie zwiększając działanie witaminy E, C oraz innych przeciwutleniaczy. Korzystnie wpływa na metabolizm oraz chroni organizm przed stresem oksydacyjnym.

16,18 zł
Produkt dostępny

KWAS CYTRYNOWY 1-hyd. r-r 50% 100ml

16,18 zł
Produkt dostępny

Kwas solny roztwór 4%.

9,67 zł
Produkt dostępny

Lapacho proszek / Pau D'arco mielone też znane pod nazwą herbata Inków.

20,24 zł
Produkt dostępny

Magnezu tlenek MgO (magnesium oxide pure) to nieorganiczny związek chemiczny należący do grupy tlenków zasadowych.

11,94 zł
Produkt dostępny

Maliny liofilizowane świetnie nadają się do mieszanek typu musli, jako dodatek do śniadań, shake'ów oraz do spożywania na surowo. Dzięki liofilizacji produkt nie traci na wartościach odżywczych, oraz właściwościach, można przechowywać go bardzo długo w suchym miejscu.   

44,63 zł
Produkt dostępny

Masło kakaowe uzyskuje się poprzez tłoczenie na ciepło oczyszczonych ziaren kakaowca, uzyskanych z jego dojrzałych owoców.Masło kakaowe jest jednym z bardziej stabilnych tłuszczów, zawiera naturalne przeciwutleniacze zapobiegające jełczeniu, a w konsekwencji umożliwiające przechowywanie masła kakaowego bez dodatku konserwantów przez okres wielu lat.

35,19 zł
Produkt dostępny

BIO MORINGA OLEJODAJNA (Moringa oleifera) TABLETKI Moringa olejodajna to gatunek drzewa tropikalnego, pochodzący z podnóża Himalajów z północno – zachodnich Indii i Pakistanu. Jest to drzewo odporne na suszę, udomowione także w Azji, w Afryce i Ameryce Południowej. Wykorzystywana od wieków w Ajurwedzie oraz zaliczona do grupy superfoods.  

Wyświetla 13 - 24 z 47 produktów