Kokos 

Kokos to bogactwo korzystnych dla zdrowia kwasów tłuszczowych. Organizm szybko pozyskuje z kokosa energię i to bez nagłego skoku insuliny. Kokos przyspiesza metabolizm, wspomaga odchudzanie, działa jak naturalny antybiotyk. Warto włączać do diety kokosowe produkty, szczególnie z upraw ekologicznych, takie jak na przykład mąka kokosowa bio, cukie...

Kokos to bogactwo korzystnych dla zdrowia kwasów tłuszczowych. Organizm szybko pozyskuje z kokosa energię i to bez nagłego skoku insuliny. Kokos przyspiesza metabolizm, wspomaga odchudzanie, działa jak naturalny antybiotyk. Warto włączać do diety kokosowe produkty, szczególnie z upraw ekologicznych, takie jak na przykład mąka kokosowa bio, cukier kokosowy bio czy wiórki kokosowe bio. Na przykład cukier kokosowy polecamy tym, którzy szukają słodkości o niskim indeksie glikemicznym. Wiórki kokosowe nadadzą się jako świetny dodatek do deserów i potraw lub do wytworzenia pysznego mleka kokosowego.

Więcej
Znaleziono produktów: 2

3,71 zł
Produkt dostępny

Mąka kokosowa pozyskiwana jest z miąższu orzechów kokosa, który suszy się w taki sposób, aby nie uszkodzić jego struktury.Tak otrzymaną masę mieli się w celu otrzymania śnieżnobiałej mąki. Dzięki procesowi odtłuszczenia, mąka kokosowa ma cztery razy mniej kalorii i tłuszczu niż wiórki kokosowe.

8,48 zł
Produkt dostępny

BIO OLEJ KOKOSOWY BEZZAPACHOWY. Składniki: 100 % Bio olej ze świeżych orzechów kokosowych (Cocos nucifera). Bio - certyfikowane produkty ekologiczne. *Zapach z oleju kokosowego został wytrącony za pomocą pary wodnej.

Wyświetla 1 - 2 z 2 produktów

scanner