W fromie płynnej 

Preparaty w formie płynnej

W tej kategorii przedstawiamy szereg płynów. Znajdziesz tu koncentraty napojów probiotycznych, ekstrakty, oleje oraz liposomalną witaminę C i liposomalną kurkuminę.

Zdrowie z natury

Wszystkie produkty NatVita to w pełni naturalne wyroby. Ich składy są w 100% czyste, pozbawione sztucznych, zbędnych dodatków, barwnikó...

Preparaty w formie płynnej

W tej kategorii przedstawiamy szereg płynów. Znajdziesz tu koncentraty napojów probiotycznych, ekstrakty, oleje oraz liposomalną witaminę C i liposomalną kurkuminę.

Zdrowie z natury

Wszystkie produkty NatVita to w pełni naturalne wyroby. Ich składy są w 100% czyste, pozbawione sztucznych, zbędnych dodatków, barwników i konserwantów. Wiele z tych produktów są sygnowane certyfikatem BIO. Wszystkie cechują się najwyższą jakością i spełniają najwyższe standardy. Wybierając nasze wyroby możesz mieć pewność, że dajesz swojemu organizmowi tylko to, co najlepsze.

Płyny dla zdrowia i urody

W naszej ofercie znajdziesz między innymi Colostrum, czyli naturalną siarę bydlęcą. To dawka składników odżywczych, budulcowych, witamin i soli mineralnych. Pozyskiwana jest w ciągu dwóch pierwszych dojeń, więc zawiera wszystko to, czego najbardziej potrzebuje szybko rozwijający się organizm.

W tej kategorii znaleźć można również eko koncentraty, czyli stężone dawki najcenniejszych superfoods, owoców i naparów. Koncentrat bio z czystka i dzikiej róży oraz koncentrat bio papai i Yerba Mate.

Te oraz wiele innych produktów znaleźć można w ofercie sklepu NatVita. Wszystkie prezentowane eko koncentraty cechują się najwyższą jakością. Produkcja z zastosowaniem zaawansowanych technologii pozwoliła zachować wszystkie cenne składniki odżywcze i bioaktywne, tak aby gotowy wyrób stanowił bogactwo tego, co najcenniejsze dla naszego organizmu. Certyfikat ekologiczny to gwarancja autentyczności oraz najwyższej jakości produktu.

Więcej
Znaleziono produktów: 6

82,41 zł
Produkt dostępny

BIO COLOSTRUM W PŁYNIE, zawartość Immunoglobulin (IgG) powyżej 35%. Colostrum (siara bydlęca w płynie 125 ml) wytwarzane przez samicę ssaków w pierwszych godzinach po porodzie, pozyskane z pierwszego oraz drugiego dojenia. Colostrum jest całkowicie naturalnym produktem, a zawarte w nim substancje nie występują w żadnym innym produkcie pochodzenia...

33,24 zł
Produkt dostępny

Organiczny koncentrat z pozytywnymi kulturami bakterii probiotycznych.

27,69 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Bio Probiotyk - organiczny koncentrat napoju probiotycznego NatVita – odmiana z owocami Papai i Yerba Mate.Bioaktywny, bezalkoholowy, orzeźwiający koncentrat napoju probiotycznego z fermentacji ziołowo - owocowej. Charakteryzuje się świeżym ziołowo - owocowym aromatem i naturalnym, kwaskowym smakiem.

63,89 zł
Produkt dostępny

Liposomy zwiększają wydajność transportu kurkuminy do wnętrza komórek oraz umożliwia jej efektywne wchłanianie.Kurkumina to organiczny związek chemiczny (substancja aktywna) pozyskiwany z korzenia kurkumy.

48,15 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Liposomy zwiększają wydajność transportu zawartej w nich substancji do wnętrza komórek oraz umożliwiają jej efektywne wchłanianie. W liposomach została umieszczona naturalna witamina C.Witamina C przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania metabolizmu energetycznego, układu nerwowego i odpornościowego. Zwiększa przyswajanie żelaza.

19,35 zł
Produkt dostępny

BIO OLEJ Z OSTROPESTU TŁOCZONY NA ZIMNO (Silybum marianum L.) Ostropest plamisty jest gatunkiem rośliny należącym do rodziny astrowatych. Pochodzi z obszaru śródziemnomorskiego: południowej i południowo-wschodniej Europy, Afryki Północnej, Azji Zachodniej oraz niektórych rejonów Azji Środkowej (Indie, Pakistan).

Wyświetla 1 - 6 z 6 produktów

scanner